Buz Lazer Hangi Aralıklarla Yapılmalı?

N***
Tüm vücut lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Buz lazer hakkında olumlu şeyler duydum hep, ben de biraz araştırdım buz lazeri. Ağrısız olması benim için çok büyük avantaj çünkü ağrı eşiğim çok düşük. Buz lazer seans aralığı nedir, ne kadar sürede bir yaptırmak gerekiyor. Bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. İyi çalışmalar,
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon seans araları ortalama 6-8 haftadır. Bu süre yüz için biraz daha kısa olabilmektedir, ortalama 6 hafta gibi. Kişide hormonal bir rahatsızlık yoksa vücut bölgeleri için ortalama 6-8 haftada bir yapılması uygundur.Ancak kılların uzama süresi kişiden kişiye değişebildiğinden kıl yapısını gördükten sonra, uygulama yaptırılacak merkezin seans aralığını belirlemesi daha sağlıklı olacaktır .
K***
Merhaba, tüm vücut buz lazer epilasyona başlayacağım. buz lazer seans aralığının ne kadar olmasını öneriyorsunuz?Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer 6-8 hafta ara ile yapılmalıdır. Yüz için 6 hafta, vücut için 8 hafta ara ile uygulama yapılması idealdir.
A***
Merhaba, buz lazer ne kadar zamanda bir yapılmalıdır?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon seans aralığı 6-8 haftada bir olarak önerilmektedir. Yüz bölgesinde bazen 4-5 hafta ara ile uygulama yapılabilmektedir. Uygulama yapacak merkez kıl yapınızı gördükten sonra size daha net bilgi verecektir.
E***
Merhabalar ,lazere basladim fakat diode buz lazer olduguna emin degilm..nasil anlayabilirim..ve bunu nasil ispatlarim.hassas bolgeler buz lazer olmasina ragmen canim yaniyor.islemden once jel kullanimi yapilmadi soguk ufleme olmadi.yuz bolgesinde nerelere yaptirmam gerekiyor.
Buz Lazer
Merhabalar, web sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayarak orijinal Buz Lazer merkezlerine ulaşabilirsiniz. Orijinal Buz Lazer uygulaması esnasında cilt -3 dereceye kadar soğutulur ve uygulama neredeyse tamamen ağrısızdır. Uygulamadan önce mutlaka jel sürülmelidir.
D***
Buz lazer sonrası seans aralığı kac gün olmalıdır? Gittiğim yer aylık olması gerektiğini söyleyerek ona göre randevu verdi.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer seansları ortalama 6-8 hafta ara ile önerilmektedir. Ancak kıl yoğunluğu, kıl kalınlığı, uygulamanın yapıldığı bölge gibi faktörlere bağlı olarak seans aralığı farklılık gösterebilir. Örneğin yüz bölgesinde 4 hafta ara ile uygulama yapılabilirken vücut için bu aralık ortalama 6 haftadır.
F***
Merhaba.uzun seneler jilet kullanımı sir tekrar jilet kullanımı derken batıklarım bacak ozel bolge koltuk altına kadar cogaldı. Buz lazer yaptrmak ıstıyorum. Ancak ayda 1 seans degıl misal ayda 2 yada 3 sean yaptırmak ıstıyorum. Sehır degıstırecegım 6 ay sonra cunku verdıgım paraya yazık dıger turlu sonuc alamazsam . Bu seanslar bana zarar verırmı yaptırsam. Yada yaptırma gıbı bi şansım varmı?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyonun etkili olabilmesi için seans aralıkları vücut bölgesi için 6-8 hafta, yüz içinse 4-6 hafta olmalıdır. Ayda 2-3 kez yaptıracağınız lazer epilasyonun fazladan hiç bir etkisi olmaz. Buz Lazer neredeyse tüm illerde uygulanmaktadır. Gittiğiniz şehirde de Buz Lazer yaptırmaya devam edebilirsiniz. Orijinal Buz Lazer kliniklerine sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkinden ulaşabilirsiniz.
G***
Merhabalar, buz lazer uygulamasına gitmeyi düşünüyorum çoğu yer ilk 3 ay ayda bir sonraki seanslar 45 günde bir uygulama yapılır diyerek bilgi verdi fakat bi yer her seans 20 günde bir olması gerekir şeklinde açıklama yaptı hangisi doğrudur ?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epialsyon seans aralığı kıl büyüme döngüsü baz alınarak ayarlanır. Dolayısıyla tüm lazer epilasyon yöntemlerinde seans aralığı aynıdır. Yüz bölgesinde ortalama 4-5 hafta ara ile, vücut bölgesinde ise 6-8 hafta ara ile lazer epilasyon yapılmalıdır.
S***
Merhaba. Orjinal ıce platinium lazer yaptırıyorum. Burada seans aralıkları 6 ila 9 hafta deniyor. Ama ben ayda bir defa gidiyorum ve seans aralıklarım değişmeyecekmiş 8 seans boyunca. Normal mi? Teşekkürler
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer seans aralığı vücut için ortalama 6-8 hafta ara ile önerilmektedir. Ancak kılın bulunduğu bölge ve kıl yapısına bağlı olarak seans aralığı farklılık gösterebilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım