Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Buz Lazer Hangi Aralıklarla Yapılmalı?

N***
Tüm vücut lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Buz lazer hakkında olumlu şeyler duydum hep, ben de biraz araştırdım buz lazeri. Ağrısız olması benim için çok büyük avantaj çünkü ağrı eşiğim çok düşük. Buz lazer seans aralığı nedir, ne kadar sürede bir yaptırmak gerekiyor. Bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. İyi çalışmalar,
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon seans araları ortalama 6-8 haftadır. Bu süre yüz için biraz daha kısa olabilmektedir, ortalama 6 hafta gibi. Kişide hormonal bir rahatsızlık yoksa vücut bölgeleri için ortalama 6-8 haftada bir yapılması uygundur.Ancak kılların uzama süresi kişiden kişiye değişebildiğinden kıl yapısını gördükten sonra, uygulama yaptırılacak merkezin seans aralığını belirlemesi daha sağlıklı olacaktır .
K***
Merhaba, tüm vücut buz lazer epilasyona başlayacağım. buz lazer seans aralığının ne kadar olmasını öneriyorsunuz?Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer 6-8 hafta ara ile yapılmalıdır. Yüz için 6 hafta, vücut için 8 hafta ara ile uygulama yapılması idealdir.
A***
Merhaba, buz lazer ne kadar zamanda bir yapılmalıdır?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon seans aralığı 6-8 haftada bir olarak önerilmektedir. Yüz bölgesinde bazen 4-5 hafta ara ile uygulama yapılabilmektedir. Uygulama yapacak merkez kıl yapınızı gördükten sonra size daha net bilgi verecektir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım