Buz Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

Ö***
Merhabalar, ben geçen sene bacaklar, koltuk altı ve özel bölgeye lazer epilasyon yaptırdım. Yüzümde ve kollarımdaki kıllar ince olduğu için lazer görmez bu kılları dediler. Kollar ve yüzümdeki ince kılları gören lazer var mı diye biraz araştırma yaptım. Buz lazer ince kıllarda da etkili olduğu hakkında çok yazı var. Bu yüzden sizden bilgi almak istiyorum. Buz lazer ince kıllar için de uygun mu, kol ve yüzümdeki kılları görür mü? Teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinin epilasyonunda etkilidir.. Lazer epilasyonun ince kıllarda etkili olabilmesi için yüksek enerji seviyeleri ile çalışılması gerekir. Buz Lazer, patentli in-Motion tekniği ile cilt üzerinde sürekli hareket ettirilen uygulama metoduna sahiptir. Bu uygulamam tekniği sayesinde ciltte yanık oluşmadan, yan etki riski olmadan ince kıllar için gerekli enerji seviyesinde çalışılmasını sağlar. Gelişmiş soğutma tekniği de cildi serinletir, yanık gibi yan etkisini minimuma indirir. Tüm bu yenilikçi teknolojiler ile Buz Lazer tüm kıl tipleri için uygun bir epilasyon yöntemidir.
K***
Merhaba, ben daha önce tüm vücut Alexandrite lazer yaptırdım. Kıllarım inceldi ama tamamen bitmedi. Şimdi bu ince kıllarım için Buz Lazer yaptırmak istiyorum. Buz Lazerin ince kıllar için de etkili olduğu söyleniyor. Yine de size danışmak istedim, buz lazer hangi kıl tiplerinde daha etkili?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde etkilidir. İnce kıllarda yan etki riski olmadan yüksek enerji seviyesinde uygulama imkanı sunan patentli teknolojilere sahiptir. Patentli ütüleme tekniği ile tüm kıl tiplerinde epilasyonu mümkün kılar.
K***
İyi günler, ben bacaklarıma ve kollarıma buz lazer yaptırmak istiyorum. Bacak kıllarım kalın ama kollarımdaki kıllar ince. Buz lazer hem kolumdaki hem de bacağımdaki kıllara etkili olur mu?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer kılların kademeli olarak ısıtılmasını sağlayan uygulama tekniği ile ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili sonuçlara sahiptir.
C***
Merhaba buz lazer dogal kızıllarda yüzdeki kızıl kahve tuyleri görüyo mu azaltmak mümkün mu yoksa tamamen kökten yok ediyor mu
Buz Lazer
Merhabalar, kıllarda az da olsa renk pigmenti varsa Buz Lazer kızıl ve kahverengi tüylerde de etkili olur. Ancak belirttiğimiz gibi mutlaka kıl, az miktarda da olsa melanin denilen renk pigmenti içermelidir. Lazer epilasyonun etki mekanizması, lazer ışınının melanin tarafından emilmesi prensibine dayanır. Kıl kökü, lazer ışını ile her seansta bir miktar tahribata uğrar ve ilerleyen seanslarla birlikte bir daha kıl üretemeyecek şekilde tamamen tahrip olur. www.buzlazer.com web sitemizin Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret ederek size en yakın Buz Lazer merkezine gidip, kıl yapınız incelendikten sonra daha sağlıklı bilgi elde edebilirsiniz

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım