Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Buz Lazer Hangi Kıl Tipine Uygundur?

Ö***
Merhabalar, ben geçen sene bacaklar, koltuk altı ve özel bölgeye lazer epilasyon yaptırdım. Yüzümde ve kollarımdaki kıllar ince olduğu için lazer görmez bu kılları dediler. Kollar ve yüzümdeki ince kılları gören lazer var mı diye biraz araştırma yaptım. Buz lazer ince kıllarda da etkili olduğu hakkında çok yazı var. Bu yüzden sizden bilgi almak istiyorum. Buz lazer ince kıllar için de uygun mu, kol ve yüzümdeki kılları görür mü? Teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinin epilasyonunda etkilidir.. Lazer epilasyonun ince kıllarda etkili olabilmesi için yüksek enerji seviyeleri ile çalışılması gerekir. Buz Lazer, patentli in-Motion tekniği ile cilt üzerinde sürekli hareket ettirilen uygulama metoduna sahiptir. Bu uygulamam tekniği sayesinde ciltte yanık oluşmadan, yan etki riski olmadan ince kıllar için gerekli enerji seviyesinde çalışılmasını sağlar. Gelişmiş soğutma tekniği de cildi serinletir, yanık gibi yan etkisini minimuma indirir. Tüm bu yenilikçi teknolojiler ile Buz Lazer tüm kıl tipleri için uygun bir epilasyon yöntemidir.
K***
Merhaba, ben daha önce tüm vücut Alexandrite lazer yaptırdım. Kıllarım inceldi ama tamamen bitmedi. Şimdi bu ince kıllarım için Buz Lazer yaptırmak istiyorum. Buz Lazerin ince kıllar için de etkili olduğu söyleniyor. Yine de size danışmak istedim, buz lazer hangi kıl tiplerinde daha etkili?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde etkilidir. İnce kıllarda yan etki riski olmadan yüksek enerji seviyesinde uygulama imkanı sunan patentli teknolojilere sahiptir. Patentli ütüleme tekniği ile tüm kıl tiplerinde epilasyonu mümkün kılar.
K***
İyi günler, ben bacaklarıma ve kollarıma buz lazer yaptırmak istiyorum. Bacak kıllarım kalın ama kollarımdaki kıllar ince. Buz lazer hem kolumdaki hem de bacağımdaki kıllara etkili olur mu?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer kılların kademeli olarak ısıtılmasını sağlayan uygulama tekniği ile ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili sonuçlara sahiptir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım