Buz Lazer ile Diyot Lazerler Arasındaki Fark Nedir?

E***
Merhaba ben 1 sene önce bir epilasyon merkezine başladım bana buz lazer yaptıklarını söylediler meğerse sözde soğutucu jel ile diyot lazer yapıyorlarmış ve acısız işlem olduğunu söylediler ama inanılmaz acı veriyor. Sizce diyot lazer işe yarar mı %85 oranında dökülebilir dediler ama çok az dökülme oldu 4.seansım olmasına rağmen. Buz lazerle diyot arasındaki belirgin farklar ve dökülmeler nedir?
Buz Lazer
Merhabalar, diyot lazerler, derine nüfus etme özelliklerinden dolayı etkilidir ancak çok ağrılıdır. Buz Lazer diyot tabanlı bir lazer sistemidir. Buz Lazer, diyot lazerin ağrı dezavantajını ortadan kaldırmak için uzun yıllar süren çalışmalar sonucu geliştirilmiş bir dünya markasıdır. Buz Lazer'i diğer diyot lazer sistemlerinden ayıran en önemli özelliği kullandığı patentli gelişmiş soğutma sistemi ve patentli uygulama tekniğidir. Ice Teknolojisi olarak bilinen gelişmiş soğutma sistemi tüm seans boyunca cildi -3 dereceye kadar soğutur ve cilt yüzeyini korur. Kılları kademeli olarak ısıtan patentli uygulama tekniği de acıyı azaltan bir diğer unsurdur. Buz Lazer FDA onaylı güvenli bir sistemdir, hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olduğunu kanıtlamıştır. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir ve günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. Durum böyle olunca da ne yazık ki birçok merkez Buz Lazer yaptığını iddia etmektedir. Buz Lazer patentli bir markadır ve sadece Soprano Ice serisi cihazları kapsar. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
K***
diyot lazerle 12 seans lazer epilasyon yaptırdım. şimdiye kadar kıllarda hiç azalma olmadı bir de çok ağrılı dayanmak çok zor. sizin sitenizde gördüğüm cihaza benzemiyor bana yapılan lazer. buz lazerle diyot lazer farklı mı. gittiğim güzellik salonu tam cevap vermedi geçiştirdi beni. bu yüzden size sormak istedim.teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer diyot tabanlı bir lazer epilasyon cihazıdır. Buz Lazer'i diğer diyot lazerlerden ayıran en önemli özelliği patentli soğutma sistemidir. Ice Teknolojisi olarak bilinen bu soğutma sistemi cildi uygulama esnasında -3 dereceye kadar soğutur ve serinletir. Cilt yüzeyini de koruyan bu etkin soğutma sistemi sayesinde Buz Lazer ağrısız, yan etkisiz bir lazer epilasyon sunar. Patentli uygulama tekniği ile kıllar kademeli olarak ısıtılır. Ağrıyı azaltan bir diğer unsur da bu uygulama tekniğidir. Buz Lazer, FDA onayına sahip güvenli bir sistemdir. 80'in üzerinde ülkede kullanılan Buz Lazer bir dünya markasıdır ve hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı lazer epilasyon yaptığını kanıtlamıştır. Her diyot lazer Buz Lazer değildir. Buz Lazer sadece Soprano serisi cihazları kapsayan patentli bir markadır. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
M***
4 aydir buz diode lazeri yuzume yaptirmistim, corona olaylari yuzunden yaptiramadim ve yüzümde ilk basta tek tuk olan killar simdi iyice çoğaldı ve siyahlastilar, sebebi nedir lutfen yardimci olur musunuz ne yapmaliyim, ayrica vortex ice , ipl buz lazeri yuz icin uygun mudur onunla devam etsem
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer sadece Soprano serisi cihazları kapsayan patentli bir markadır. Bahsettiğiniz cihazlar Buz Lazer değildir. Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı sonuçlarını olduğunu kanıtlamıştır. Buz Lazer, diyot tabanlı bir lazer sistemidir. Ancak her diyot lazer, Buz Lazer değildir. Buz Lazer, 80'den fazla ülkede kullanılan bir dünya markasıdır. Cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş soğutma sistemi ve kılları kademeli ısıtan uygulama tekniği ile Buz Lazer ağrısız bir uygulamadır. Gerçek Buz Lazer merkezleri sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkinde yer almaktadır.
Z***
Merhabalar, soprano buz lazer ve diot buz lazer arasındaki farkları öğrenebilir miyim? Hangisi önerirsiniz, hangisi daha az acılı
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer markası Soprano serisi lazer epilasyon cihazlarını kapsar, Soprano Ice, Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium. Soprano Ice Diyot, Soprano Platinum ve Soprano Titanium ise Diyot+Alexandrite+Nd:YAG lazerdir. Buz Lazer, patentli bir soğutma teknolojisi kullanır ve ciltte etkili bir soğutma sağlar. Bu sayede nerdeyse ağrısız bir lazer sunar. Diyot lazer derine nüfus etme özelliğinden dolayı ağrılıdır, Buz Lazer gelişmiş soğutma sistemi ile bu dezavantajı ortadan kaldırmıştır. Buz Lazer, ciltte sürekli hareket eden tedavi başlığı ile kılları kademeli olarak ısıtır. Bu da Buz Lazer'in ağrısız olmasının bir diğer unsurudur.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım