Buz Lazer ile Diyot Lazerler Arasındaki Fark Nedir?

E***
Merhaba ben 1 sene önce bir epilasyon merkezine başladım bana buz lazer yaptıklarını söylediler meğerse sözde soğutucu jel ile diyot lazer yapıyorlarmış ve acısız işlem olduğunu söylediler ama inanılmaz acı veriyor. Sizce diyot lazer işe yarar mı %85 oranında dökülebilir dediler ama çok az dökülme oldu 4.seansım olmasına rağmen. Buz lazerle diyot arasındaki belirgin farklar ve dökülmeler nedir?
Buz Lazer
Merhabalar, diyot lazerler, derine nüfus etme özelliklerinden dolayı etkilidir ancak çok ağrılıdır. Buz Lazer diyot tabanlı bir lazer sistemidir. Buz Lazer, diyot lazerin ağrı dezavantajını ortadan kaldırmak için uzun yıllar süren çalışmalar sonucu geliştirilmiş bir dünya markasıdır. Buz Lazer'i diğer diyot lazer sistemlerinden ayıran en önemli özelliği kullandığı patentli gelişmiş soğutma sistemi ve patentli uygulama tekniğidir. Ice Teknolojisi olarak bilinen gelişmiş soğutma sistemi tüm seans boyunca cildi -3 dereceye kadar soğutur ve cilt yüzeyini korur. Kılları kademeli olarak ısıtan patentli uygulama tekniği de acıyı azaltan bir diğer unsurdur. Buz Lazer FDA onaylı güvenli bir sistemdir, hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olduğunu kanıtlamıştır. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir ve günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. Durum böyle olunca da ne yazık ki birçok merkez Buz Lazer yaptığını iddia etmektedir. Buz Lazer patentli bir markadır ve sadece Soprano Ice serisi cihazları kapsar. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
K***
diyot lazerle 12 seans lazer epilasyon yaptırdım. şimdiye kadar kıllarda hiç azalma olmadı bir de çok ağrılı dayanmak çok zor. sizin sitenizde gördüğüm cihaza benzemiyor bana yapılan lazer. buz lazerle diyot lazer farklı mı. gittiğim güzellik salonu tam cevap vermedi geçiştirdi beni. bu yüzden size sormak istedim.teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer diyot tabanlı bir lazer epilasyon cihazıdır. Buz Lazer'i diğer diyot lazerlerden ayıran en önemli özelliği patentli soğutma sistemidir. Ice Teknolojisi olarak bilinen bu soğutma sistemi cildi uygulama esnasında -3 dereceye kadar soğutur ve serinletir. Cilt yüzeyini de koruyan bu etkin soğutma sistemi sayesinde Buz Lazer ağrısız, yan etkisiz bir lazer epilasyon sunar. Patentli uygulama tekniği ile kıllar kademeli olarak ısıtılır. Ağrıyı azaltan bir diğer unsur da bu uygulama tekniğidir. Buz Lazer, FDA onayına sahip güvenli bir sistemdir. 80'in üzerinde ülkede kullanılan Buz Lazer bir dünya markasıdır ve hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı lazer epilasyon yaptığını kanıtlamıştır. Her diyot lazer Buz Lazer değildir. Buz Lazer sadece Soprano serisi cihazları kapsayan patentli bir markadır. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
M***
4 aydir buz diode lazeri yuzume yaptirmistim, corona olaylari yuzunden yaptiramadim ve yüzümde ilk basta tek tuk olan killar simdi iyice çoğaldı ve siyahlastilar, sebebi nedir lutfen yardimci olur musunuz ne yapmaliyim, ayrica vortex ice , ipl buz lazeri yuz icin uygun mudur onunla devam etsem
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer sadece Soprano serisi cihazları kapsayan patentli bir markadır. Bahsettiğiniz cihazlar Buz Lazer değildir. Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı sonuçlarını olduğunu kanıtlamıştır. Buz Lazer, diyot tabanlı bir lazer sistemidir. Ancak her diyot lazer, Buz Lazer değildir. Buz Lazer, 80'den fazla ülkede kullanılan bir dünya markasıdır. Cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş soğutma sistemi ve kılları kademeli ısıtan uygulama tekniği ile Buz Lazer ağrısız bir uygulamadır. Gerçek Buz Lazer merkezleri sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkinde yer almaktadır.
Z***
Merhabalar, soprano buz lazer ve diot buz lazer arasındaki farkları öğrenebilir miyim? Hangisi önerirsiniz, hangisi daha az acılı
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer markası Soprano serisi lazer epilasyon cihazlarını kapsar, Soprano Ice, Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium. Soprano Ice Diyot, Soprano Platinum ve Soprano Titanium ise Diyot+Alexandrite+Nd:YAG lazerdir. Buz Lazer, patentli bir soğutma teknolojisi kullanır ve ciltte etkili bir soğutma sağlar. Bu sayede nerdeyse ağrısız bir lazer sunar. Diyot lazer derine nüfus etme özelliğinden dolayı ağrılıdır, Buz Lazer gelişmiş soğutma sistemi ile bu dezavantajı ortadan kaldırmıştır. Buz Lazer, ciltte sürekli hareket eden tedavi başlığı ile kılları kademeli olarak ısıtır. Bu da Buz Lazer'in ağrısız olmasının bir diğer unsurudur.
M***
Merhabalar gideceğim merkezde Heleniss White isimli bir cihaz var ama bizim bulunduğumuz şehirde sizin kliniğiniz yok Konya/Ereğli de yaşıyorum bilgi verirseniz çok sevinirim ona göre başlıycam sağolun
Buz Lazer
Merhabalar, bahsettiğiniz cihaz Buz Lazer değildir. Buz Lazer patentli teknolojiler kullanan, FDA onaylı etkili ve güvenli bir sistemdir. Ice Teknolojisi ile cildi etkili bir şekilde soğutur ve ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili vekalıcı olduğunu kanıtlamıştır.
G***
Merhaba lazer yaptırmak bir merkeze yazıldım hangi cihazı kullandıklarını sordum cosmo plus cihazlarla calisiyoruz dediler sizce nasıl bi cihaz bu gerçek buz lazermidir?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer sadece Soprano Ice serisi cihazları kapsayan patentli bir markadır. Gerçek Buz Lazer cihazları; Soprano Ice, Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium'dur. Bahsettiğiniz cihaz gerçek Buz Lazer değildir. Buz Lazer merkezlerine sayfamızın Nerede Yaptırabilirim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Ö***
Merhaba bir güzellik merkezine lazer yaptırmayı düşünüyorum .buz lazer yaptıklarını söylediler.cihaz olarak diode buz lazer kullaniyorlarmis.Bu gerçek bir buz lazer cihazı mısır acaba yoksa sadece lazer mi .buz lazeri bir jel ile oynat baslik ile yapılıyor diye biliyorum doğru mudur.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer sadece Sopranı Ice serisi cihazları tanımlayan patentli bir markadır. Buz Lazer epilasyonun başarısından sonra, birçok taklit cihazda buz lazer, buzlu başlık gibi isimler kullanılmaktadır. Bu isimler sizi yanıltmasın. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Klinikler bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Buz Lazer jel ile uygulanır. Tedavi başlığı patentli uygulama tekniği ile cilt üzerinde sürekli hareket halindedir. Patentli Ice Teknolojisi de cilt yüzeyini sürekli serin tutar ve ağrısız bir lazer epilasyon sunar.
S***
Merhaba ben istanbulda bir guzellik merkezinde epilasyona baslayacam ama okudugum yorumlardan dolayi tereddutlerim var kullandiklari cihaz diod jel surerek uygulaniyor ve 12 seans yapilacak ve bana 12 ay boyunca ayda 1 kez uygulanacagini soylediler.bu konuda karar veremedim.birde baska bir yer ilede gorustum sizin sundugunuz kliniklerden.acikcasi kafam karisti kesin cozumde istiyorum ama neye karar verecegimide bilmiyorum
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili olduğunu ve sonuçlarının kalıcı olduğunu kanıtlamıştır. FDA onayına sahip güvenli bir sistemdir. Güvenli ve etkili bir lazer epilasyon için FDA onayı önemli bir kriterdir. Ağrısız ve son derece konforlu bir uygulamadır. Buz Lazer ortalama 8 senas önerilir. Seans aralıkları vücut için 6-8 haftadır. İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdğür.
B***
Merhaba sizce FDa onaylı alexandrite lazer mi yaptırayım yoksa FDA onaylı buz lazer mi hangisi bu yaz mevsimi için daha uygun
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonunda FDA onayına sahiptir ve yaz ayları dahil tüm mevsimlerde güvenle uygulanır. Alexandrite lazer epilasyon bronz tene uygulanmaz, cilt renginin açılmasını beklemek gerekir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım