Buz Lazer Kalın Tüylerde Etkili mi?

F***
Merhaba, benim vücudum çok kıllı. Vücudumdaki kıllar hem çok yoğun hem de çok kalın. Sırt, omuz, göğüs, koltuk altı ve sakal üzerine lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Ağrısız olduğunu duyduğum için tercihim buz lazer yaptırmak. Galiba lazer epilasyon yaptırırken kılın kalınlığı ve cildin rengine göre seçim yapmak gerekiyor. Ben buğday tenliyim, kıllarım bayağı kalın. Bu durumda buz lazer yaptırabilir miyim? Kalın kıllarda buz lazer etkili olur mu? Acilen cevap vermenizi bekliyorum. Teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer tüm kıl tiplerinde etkilidir ve tüm cilt tiplerinde güvenlidir. Kalın kıllarda melanin pigmenti daha fazla olduğundan, lazer ışınının emilimi daha yoğun olur. Bu da geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde (özellikle koyu tenli kişilerde) hem daha fazla ağrı hissedilmesine hem de yanık gibi yan etki risklerine neden olur. Buz Lazer ise kılları kademeli olarak ısıtan bir uygulama tekniği kullanır. Bu teknik, kıl kökünü etkili bir şekilde tahrip ederken çevre dokuların korunmasını sağlar ve yan etki riski minimuma iner. Ayrıca Buz Lazer, gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir ve cildi uygulama esnasında -3 dereceye kadar soğutur. Bu da ağrıyı azaltan önemli bir etkendir ve koyu kıllarda da ağrısız bir lazer epilasyon imkanı sunar. Dolayısıyla Buz Lazer kalın kıllarda da ağrısız bir şekilde etkili ve kalıcı epilasyon sağlar.
Ş***
sizin sayfanızdaki kliniklerden birinde buz lazer yaptıracağım. benim tüylerim çok yoğun ve kalın. buz lazer kalın tüylere uygulanıyormu, kalın tüylerde etkili oluyormu?teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer tüm kıl tiplerinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Lazer epilasyona en zor yanıt veren ince kıllardır. Buz Lazer kullandığı patentli teknolojilerle ince kıllarda da etkilidir. Kalın kıllarda ise lazer epilasyon ağrısı daha fazladır. Buz Lazer, gelişmiş soğutma sistemi ile kalın kıllarda da neredeyse tamamen ağrısızdır ve etkili sonuçlara sahiptir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım