Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Buz Lazer Kılları Uyutuyor Mu?

N***
Merhaba, lazer epilasyon hakkında sonuçlar kalıcı değil sadece kılları uyutuyor diyenler var. Sonuçta eğer kıllar uyutuluyorsa bu kıllar yeniden çıkar. Ben de çelişkiye düştüm, param boşa gitsin istemiyorum. Buz lazer için olumlu yorumlar okudum. Bu nedenle buz lazer nasıl etki ediyor, kılları uyutuyor mu yoksa kalıcı olarak mı yok ediyor diye bilgi almak istiyorum. Cevap verirseniz acilen memnun olurum.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon kılları uyutmaz. Kılları uyutan metotlar var mıdır bilgi sahibi değiliz, ancak varsa da bu durumda lazer epilasyondan bahsetmek mümkün olmaz. Lazer epilasyonda, lazer ışını kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir ve kıl kökünde ısı enerjisine dönüşerek kıl kökünü tahrip eder. Lazer epilasyon sadece büyüme evresindeki kıllarda etkilidir. Lazer epilasyon esnasında tüm vücut kıllarının aynı zamanda büyüme evresinde olması mümkün olamayacağından, her seansta belli oranda kıl kökü tahrip edilir. İlerleyen seanslarda tüm kıl kökleri artık kıl üretemeyecek seviyeye gelir ve bu alanlarda bir daha kıl çıkmaz. Buz Lazer epilasyonun etki mekanizması da bu şekildedir. Dolayısıyla Buz Lazer kılları uyutmaz, kıl köklerini kalıcı olarak tahrip eder ve etkili bir lazer epilasyon sağlar.
Z***
İyi günler, buz lazer epilasyonda kıllar tamamen bitiyor mu yoksa kılları uyutuyor mu? Lazer epilasyon hakkında hiç bilgim yok, bu nedenle biraz bilgi rica ediyorum. Teşekkürler,
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyonda lazer ışını kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir ve kıl köküne kadar nüfus eder. Kıl kökünde ısı enerjisine dönüşerek kıl kökünü tahrip eder. Her seansta tahribat artar ve yaklaşık 6-8 seans sonra kıl kökü bir daha kıl üretemeyecek şekilde tamamen tahrip olur. Bu kıl kökü artık kıl üretemez ve kıl bir daha çıkmaz. Dünyada kabul edilen değer, lazer epilasyonda kılların %80-90 oranında azalmasıdır. Buz Lazer ile epilasyon bu prensipten yola çıkarak kılları uyutmaz, kıllarda %80-90 oranında kalıcı epilasyon sağlar.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım