Buz Lazer Sonrası Kese Yapılır Mı?

C***
İyi günler, ben 3 gün önce buz lazer yaptırdım. Tüm vücut yaptırdım. Hafta sonu arkadaşlarımla hamama gitmek için sözleşmiştik. Yani 4 gün sonra hamama gideceğim. Lazer yaptıralı tam 1 hafta olmuş olacak. Hamamda kese yaptırsam cildime zarar verir mi, sizce kese yaptırabilir miyim?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon sonrası 1 hafta süreyle peeling, kese gibi cildi tahriş edebilecek işlemlerden kaçınmak gerekir. Lazer epilasyon ciltte hassasiyet yaratabilmektedir ve bu hassasiyet kese gibi aşındırıcı işlemler sonucu artabilir. Bu nedenle lazer epilasyondan sonra 1 hafta süreyle kese yapılmaması gerekir. Sizin durumunuzda Buz Lazer uygulamasının üzerinden 1 hafta geçmiş olacağı için kese yaptırmanızda bir sakınca yoktur.
Z***
İyi günler, Buz lazer epilasyondan sonra kese yapabilir miyim? Ya da ne kadar zaman sonra yapabilirim? Teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyondan 1 hafta sonra kese yapabilirsiniz. Lazer epilasyondan hemen sonra cilt hassas olacağından kese,peeling gibi cildi tahriş edebilecek işlemlerden 1 hafta süreyle kaçınmak gerekir.
S***
Merhaba buz lazer ilk seanstan kaç gün önce kese yaptirabilirim
Buz Lazer
Merhabalar, Buz lazer epilasyondan 1 hafta öncesine kadar kese yaptırabilirsiniz. Kese işlemi ciltte tahriş veya hassasiyet yapabilir, bu nedenle seanslardan birkaç gün önce bu tarz işlemlerden kaçınmak daha doğru olur.
Z***
Merhaba, buz lazer yaptırdıktan sonra kese ne zaman yaptırabilirim?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyondan sonra 1 hafta boyunca cildi tahriş edebilecek kese gibi uygulamalardan kaçınmak gerekir. 1 hafta sonra kese yaptırabilirsiniz.
A***
Ben buz lazer yaptırmaya başladım, haftaya 2.seansım var. Seanstan sonra kese yapabilir miyim?Teşekkürler
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyondan sonra kese, peeling gibi ciltte tahrişe neden olabilecek uygulamalar 1 hafta boyunca yapılmamalıdır. Buz Lazer seansından 1 hafta sonra kese yaptırabilirsiniz.
A***
iyi günler, buz lazer yaptırdıktan ne kadar zaman sonra kese yaptırabilirim acaba?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyondan 1 hafta sonra kese yaptırabilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım