Buz Lazer
Buz Lazer

Erkek Göğüs Kılları Nasıl Alınır?

avatar
V***
Merhaba ben göğsümdeki kıllar için sizden bilgi almak istiyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.göğüs kıllarım çok kalın ve çok yoğun.esmer birisiyim ve kıllar da çok siyah.gömlek düğmelerimi hep boynuma kadar iliklemek zorunda kalıyorum.bir iki düğme açsam kıllar dışarı fırlıyor. Yaz aylarında gömlek düğmelerini yakaya kadar kadar ilikleyince çok boğucu oluyor.yüzümüğ tıraş ederken göğüs kıllarımı da tıraş etmeyi düşündüm ama daha da sertleşir, çoğalır korkusuyla vaz geçtim. tıraşlamak dışında erkekler göğüs kılları nasıl alınır, bana yardımcı olun lütfen.gerçekten zor durumdayım.teşekkür ederim.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, erkek göğüs kılları için en etkili ve en kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon ile göğüs kıllarından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer, günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. Erkek göğüs bölgesindeki kıllar derin yerleşimlidir ve geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile göğüs lazer epilasyonu fazla ağrılı olabilmektedir. Buz Lazer, uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Bu sayede göğüs kılları gibi derin yerleşimli kıllar dahil tüm kıl tiplerinde ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Cildi sürekli ferahlatan soğutma sistemi aynı zamanda cilt yanığı riskini de ortadan kaldırır. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Erkek göğüs kıllarından masaj konforunda kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
avatar
M***
23 yaşında erkeğim. göğsümde çıkan kıllardan rahatsızım. bu kılları aldırmak istiyorum. göğüs kıllarından tamamen kurtulmak için neyle almamı önerirsiniz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ile göğüs kıllarından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer ağrısız, yan etkisiz güvenli bir sistemdir. Erkek göğüs kılları için Buz Lazer ideal bir çözümdür, ortalama 8 seans önerilir.
avatar
Y***
benim göğüs kısmımda çok yoğun kıl var. erkeklerin göğüs kısmında kıl olması normal tamam ama benim kıllarım aşırı fazla ve simsiyah. bu kıllar yüzünden sinirim bozuluyor. erkek göğüs kılları nasıl alınır, neyle almam daha mantıklı olur?inanın zor durumdayım, cevap yazarsanız çok iyi olur.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ile göğüs kıllarından kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir, uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutur. Bu sayede ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Derin yerleşimli erkek göğüs kıllarından ağrısız bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı sonuçları olduğunu kanıtlamıştır. FDA onayına sahip Buz Lazer güvenli bir sistemdir, ortalama 8 seans önerilir.
avatar
M***
göğüs kıllarımı jiletle alıyordum sonra bir arkadaş lazer epilasyon önerdi. lazer epilasyona gittim ama çok ağrılıydı. seansı zar zor bitirebildim. lazeri yapan kişi erkeklerin göğüs kıllarında epilasyonun çok ağrılı olduğunu, ağrının normal olduğunu söyledi. bu ağrının nesi normal anlamadım. o ağrılı tecrübeden sonra bir daha lazere gitmedim. buz lazerin ağrısız olduğunu duydum.eğer erkek göğüs kıllarında ağrısızsa hemen başlamak istiyorum.bilgi verirmisiniz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Bu soğutma sistemi cildi -3 dereceye kadar soğutur ve cildi serinletir. Buz Lazerin tedavi başlığı cilde değdiğinde buz gibi serin bir his verir ve bu serinlik cildi sürekli ferahlatır. Buz Lazer ağrısız, yan etkisiz son derece güvenli bir uygulamadır. Erkek göğüs kılları derin yerleşimlidir ve bu bölge kıllarının epilasyonu geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile ağrılıdır. Buz Lazer ağrısız olması ve etkili, kalıcı sonuçları ile erkek göğüs kılları için ideal bir çözümdür.
avatar
Y***
iyi çalışmalar...ben vücut çalışıyorum. göğüs kıllarım çok gür olduğu için birkaç kere tıraşladım.fakat tıraştan sonra kıllar diken gibi sert çıkmaya başladılar.kıllar uzarken daha beter bir görüntü oluştu.erkeklerin göğüs kıllarını neyle alması daha iyidir? teşekkür ederim...
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, erkek göğüs kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için len etkili yöntem lazer epilasyondur. Buz Lazer ağrısız ve yan etkisiz bir uygulamadır. FDA onayına sahip Buz Lazer tüm cilt ve kıl tiplerinde etkili ve güvenlidir. Erkek göğüs kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Ortalama 8 seans önerilen Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemidir.
avatar
G***
Göğüs kıllarından kuryulmak için kaç sean gerekiyor ve ortalama ne aralıklarla yapılıyor
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Kıl kalınlığı, kıl yoğunluğu, kıl rengi ve cilt rengi lazer epilasyon seans sayısının belirlenmesinde rol oynar. Bazen ek bir iki seans daha gerekebilir. Buz Lazer 6-8 hafta ara ile uygulanır.
avatar
S***
Merhaba benim göğüs bölgemde çok yoğun kıllar var. Lazer epilasyon yaptırıp bu kıllardan kökten kurtulmak gibi bir düşüncem var. 32 yaşında erkeğim, kıllar hem çok siyah hem de yoğun. Lazer epilasyon bu durumda daha çok ağrılı olurmu acaba? Cevabınıza şimdiden teşekkür ederim.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer tüm kıl tiplerinde ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde kıllar ne kadar yoğun ve koyu renkli ise o oranda daha fazla ağrı hissedilir. Buz Lazer, patentli ICE teknolojisi ile cildi - 3 dereceye kadar soğutur. Lazer ısısısı yerine ciltte buz gibi serinlik hissedilir. Göğüs bölgesindeki yoğun kıllar ağrısız bir şekilde Buz Lazer ile kalıcı olarak giderilir.
avatar
E***
İyi çalışmalar, benim göğüs kıllarım çok yoğun ve çok siyah. yazın çok rahatsız oluyorum mayo giydiğim zaman. acaba nasıl kurtulabilirim diye araştırıyorum. lazer epilasyon mantıklı geldi bana. erkekler için göğüs kıllarına lazer epilasyon yapılıyormu? verdiğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, göğüs kıllarından lazer epilasyon ile kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer erkek göğüs kılları için ağrısız, etkili ve güvenli bir yöntemdir. Hem kadınlar hem de erkekler Buz Lazer epilasyondan yararlanmaktadır.
avatar
m***
Öncelikle merhabalar lazer epilasyon için yaş sınırı nedir yaşım 19 göğsümde hafif çıkmaya başladı epilasyon bittiğinde kıllar yeniden çıkar mı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhaba, ergenlik bitiminin ardından lazer epilasyona başlanabilir. Buz Lazer ile göğüs kıllarından kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Buz Lazer 'in gelişmiş teknolojileri sayesinde epilasyon işlemi acısız ve ağrısız geçmektedir. Tüm cilt ve kıl tiplerinin lazer epilasyonu için uygun bir yöntemdir. Buz Lazer tedavisi tamamlandıktan sonra kıllar tekrar çıkmamaktadır.
avatar
y***
Merhaba benim bir sorum olacaktı.Göğsümde aşırı şekilde kıl var ve çok kalınlar jiletle alınca vücudum çok tahriş oluyor sürekli kıl batması ve sivilcelenmeler yaşamaktayım. Lazer epilasyon göğüs kıllarına yaptırılır mı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhaba, göğüs kıllarından kurtulmanın en ideal yolu lazer epilasyondur. Buz Lazer son teknolojilerle donatılmış modern bir lazer epilasyon yöntemidir. Gelişmiş soğutma teknolojisi ile cildi -3 dereceye kadar soğutmaktadır. Bu sayede yoğun ve kalın kılların ağrılı geçen lazer epilasyonu aksine oldukça konforlu ve neredeyse ağrısız bir lazer epilasyonu mümkün kılmaktadır. Buz Lazer ile ortalama 8 seans içerisinde kıl kökleri kurutulurken aynı zamanda kıl batması probleminden de kurtulmuş olunmaktadır.
avatar
C***
32 yaşındayım göğüsüm ve göbek bölgemde az az tüylenmeler vardı ama erkek olduğum için sanırım biraz kalındı jilet uyguladım iyice kalınlaştı ve arttı ne yapıcam bilmiyorum lazerde de sonuçta kıllar yakılıyor acı olur diye çekiniyorum biraz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon FDA onaylı güvenilir bir sistemdir. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak acı hissi yerine serinlik ve ferahlık hissi verir. Buz Lazer tüm kıl tiplerinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Sitemizde yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' bölümünden size en yakın kliniğe ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
avatar
K***
Merhaba göğüs kısmında tüylenmeler var, vücut yapıyorum ve bu görüntü beni rahatsız ediyor buz lazer yaptırmayı düşünüyorum yer ve fiyat bilgisi alabilir miyim?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer FDA onaylı güvenli bir sistemdir. Buz Lazer ile göğüs bölgesinde istenmeyen kıl ve tüylerinizden ortalama 6-8 seans içerisinde kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından size en yakın gerçek Buz Lazer merkezleri ile iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.
avatar
Ö***
Merhaba eşimin göğüs çevresinde bulunan kıllardan çok mutsuzum yani kendiside mutsuz hep yataga, yerlere, banyoya dökülüyor ne yapabilirz ikna edemiyorum lazer epilasyondan dolayı. Ne yapabilirim buz lazer yapılır mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ile göğüs bölgesinde bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.Buz Lazer, günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olarak bilinmektedir. Erkek göğüs bölgesinde bulunan kıllar derin yerleşimlidir ve geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile lazer epilasyon yapıldığı takdirde fazla ağrılı olabilmektedir. Buz Lazer, uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutan patentli ICE Teknolojisine sahiptir. Bu sayede göğüs kılları gibi derin yerleşimli kılların epilasyonu ağrısız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Buz Lazer ortalama 6-8 seans içerisinde eşinizin göğüs bölgesinde bulunan istenmeyen tüylere kalıcı çözüm sunar.
avatar
C***
İyi günler benim göğüs bölgem çok kıllı ve yani çok rahatsız edici durumda. Bir erkeğe bile çok fazla kıl var, kendimi çok çirkin hissediyorum ne yapabilirim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon erkek göğüs kılları için en etkili ve en kalıcı yöntemdir. Buz Lazer, günümüzün en çok tercih edilen ve en acısız lazer epilasyon yöntemidir. Erkek göğüs bölgesinde bulunan kıllar derin yerleşimlidir. Dolayısıyla geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile göğüs bölgesinin lazer epilasyonu fazla ağrılı olabilmektedir. Buz Lazer, uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutan patentli ICE Teknolojisi ile olabilecek en acısız lazer epilasyonu mümkün kılar. Sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından size en yakın gerçek Buz Lazer merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.
avatar
P***
Merhaba göğüs üstümde yani göbek bölgeme gelmeden tüm göğüsüme gelmeden buz lazer epilasyon uygulansın istiyorum seans sayısı nedir?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, göğüs kıllarından ağrısız bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer en ideal lazer epilasyon yöntemidir. Buz Lazer epilasyon göğüs bölgesindeki kıllar için ortalama 6-8 seans önerilir. Elbette kıl yapısı, kılın kalınlığı ve cilt rengine bağlı olarak lazer epilasyon seans sayısı değişebilmektedir. Göğüs kıllarından ağrısız, acısız ve etkili bir şekilde kurtulmak isteyen erkeklerin tercihi Buz Lazer epilasyondur.
avatar
F***
Göğüs bölgesi kıllarımın bitmesi yada azalması için kaç buz lazer epilasyon seansı gerekli ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer göğüs kıllarının epilasyonunda kalıcı sonuçlara sahip etkili bir sistemdir. Buz Lazer epilasyon ile istenmeyen kıl ve tüylerinizden size uygun görülen tedavi sürecinin sonunda %80-90 oranında kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Tedavi süreci kişiden kişiye göre değişmektedir. Fakat göğüs bölgesi Buz Lazer epilasyon ortalama 6-8 seans önerilmektedir.
avatar
C***
Merhaba ben vücut geliştirme ile ilgileniyorum daha önce göğüs bölgeme lazer epilasyon yaptırdım ama daha yaptırmam gerek tam istediğim sonuçları alamadım biraz acılı bir uygulama deneyimi buz lazer denemek istiyorum bana bilgi verir misiniz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer son dönemin en acısız ve en etkili lazer epilasyon yöntemidir. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak sizlere acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunmaktadır. Buz Lazer ile göğüs bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerinizden ortalama %80-90 oranında kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
T***
İyi günler göğüs kıllarım ve omuz kıllarım azalmasını istediğimden lazere başlıyacağım ama erkeğim çekiniyorum eşim bir merkezinize gidiyor o memnun. Bana da buz lazer yapabiliyor musunuz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz lazer epilasyon erkek, kadın farketmeden hormonal bozukluğu olmayan ve ergenlik dönemini bitirmiş herkese yapılabilmektedir. Sayfamızın 'Nerede Yaptırabilirim' bölümünde yer alan orijinal Buz Lazer merkezlerinin listesine ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
avatar
Ş***
Merhaba vücut geliştirme işlerine merak sardım ama üst kısmımda yani göğüs ve göbek kısmı kılların bitmesini kalın siyah kıl görünümünden kurtulmak için bir lazer epilasyon yöntemi olan buz lazer öneriyor musunuz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, erkek göğüs bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer epilasyonu tercih edebilirsiniz. Buz Lazer kadınlarda olduğu gibi erkek hastalarda da son derece etkilidir. Buz Lazer epilasyon ile göğüs bölgesi kıllarınızda ortalama 6-8 seans içerisinde, %80-90 oranında kalıcı azalma sağlamanız mümkündür. Buz Lazer, sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile derin yerleşimli kıllarda bile neredeyse acısız lazer epilasyon imkanı sağlar.
avatar
V***
37 yaşında bir erkek danışanınız olarak soruyorum göğüs kıllarıma buz lazer yapabilir misiniz ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon kadınlara olduğu gibi erkeklere de uygulanabilen etkili bir sistemdir. Buz Lazer göz çevresi hariç, istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm vücut bölgelerine uygulanabilmektedir. Sizde Buz Lazer epilasyon ile göğüs kıllarınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Sayfamızın 'Nerede Yaptırabilirim' bölümünde gerçek Buz Lazer epilasyon yapan merkezlerin listesi mevcuttur, iletişime geçebilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim