Erkek Göğüs Kılları Nasıl Alınır?

V***
Merhaba ben göğsümdeki kıllar için sizden bilgi almak istiyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.göğüs kıllarım çok kalın ve çok yoğun.esmer birisiyim ve kıllar da çok siyah.gömlek düğmelerimi hep boynuma kadar iliklemek zorunda kalıyorum.bir iki düğme açsam kıllar dışarı fırlıyor. Yaz aylarında gömlek düğmelerini yakaya kadar kadar ilikleyince çok boğucu oluyor.yüzümüğ tıraş ederken göğüs kıllarımı da tıraş etmeyi düşündüm ama daha da sertleşir, çoğalır korkusuyla vaz geçtim. tıraşlamak dışında erkekler göğüs kılları nasıl alınır, bana yardımcı olun lütfen.gerçekten zor durumdayım.teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, erkek göğüs kılları için en etkili ve en kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon ile göğüs kıllarından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer, günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. Erkek göğüs bölgesindeki kıllar derin yerleşimlidir ve geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile göğüs lazer epilasyonu fazla ağrılı olabilmektedir. Buz Lazer, uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Bu sayede göğüs kılları gibi derin yerleşimli kıllar dahil tüm kıl tiplerinde ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Cildi sürekli ferahlatan soğutma sistemi aynı zamanda cilt yanığı riskini de ortadan kaldırır. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Erkek göğüs kıllarından masaj konforunda kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
M***
23 yaşında erkeğim. göğsümde çıkan kıllardan rahatsızım. bu kılları aldırmak istiyorum. göğüs kıllarından tamamen kurtulmak için neyle almamı önerirsiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ile göğüs kıllarından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer ağrısız, yan etkisiz güvenli bir sistemdir. Erkek göğüs kılları için Buz Lazer ideal bir çözümdür, ortalama 8 seans önerilir.
Y***
benim göğüs kısmımda çok yoğun kıl var. erkeklerin göğüs kısmında kıl olması normal tamam ama benim kıllarım aşırı fazla ve simsiyah. bu kıllar yüzünden sinirim bozuluyor. erkek göğüs kılları nasıl alınır, neyle almam daha mantıklı olur?inanın zor durumdayım, cevap yazarsanız çok iyi olur.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ile göğüs kıllarından kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir, uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutur. Bu sayede ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Derin yerleşimli erkek göğüs kıllarından ağrısız bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı sonuçları olduğunu kanıtlamıştır. FDA onayına sahip Buz Lazer güvenli bir sistemdir, ortalama 8 seans önerilir.
M***
göğüs kıllarımı jiletle alıyordum sonra bir arkadaş lazer epilasyon önerdi. lazer epilasyona gittim ama çok ağrılıydı. seansı zar zor bitirebildim. lazeri yapan kişi erkeklerin göğüs kıllarında epilasyonun çok ağrılı olduğunu, ağrının normal olduğunu söyledi. bu ağrının nesi normal anlamadım. o ağrılı tecrübeden sonra bir daha lazere gitmedim. buz lazerin ağrısız olduğunu duydum.eğer erkek göğüs kıllarında ağrısızsa hemen başlamak istiyorum.bilgi verirmisiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Bu soğutma sistemi cildi -3 dereceye kadar soğutur ve cildi serinletir. Buz Lazerin tedavi başlığı cilde değdiğinde buz gibi serin bir his verir ve bu serinlik cildi sürekli ferahlatır. Buz Lazer ağrısız, yan etkisiz son derece güvenli bir uygulamadır. Erkek göğüs kılları derin yerleşimlidir ve bu bölge kıllarının epilasyonu geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile ağrılıdır. Buz Lazer ağrısız olması ve etkili, kalıcı sonuçları ile erkek göğüs kılları için ideal bir çözümdür.
Y***
iyi çalışmalar...ben vücut çalışıyorum. göğüs kıllarım çok gür olduğu için birkaç kere tıraşladım.fakat tıraştan sonra kıllar diken gibi sert çıkmaya başladılar.kıllar uzarken daha beter bir görüntü oluştu.erkeklerin göğüs kıllarını neyle alması daha iyidir? teşekkür ederim...
Buz Lazer
Merhabalar, erkek göğüs kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için len etkili yöntem lazer epilasyondur. Buz Lazer ağrısız ve yan etkisiz bir uygulamadır. FDA onayına sahip Buz Lazer tüm cilt ve kıl tiplerinde etkili ve güvenlidir. Erkek göğüs kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Ortalama 8 seans önerilen Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemidir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım