Buz Lazer
Buz Lazer

Erkeklerde Cinsel Bölge Kılları Nasıl Temizlenir?

avatar
T***
iyi günler, ben 25 yaşındayım. cinsel bölgemdeki kılları temizlemek için şimdiye kadar hep tıraş yaptım. tıraş yaparken bazen yanlışlıkla kesik oluyor ve her tıraştan sonra sivilce çıkıyor. Bu nedenle tıraş yerine bu kıllardan tamamen kurtulacağım bir çare arıyorum. erkek cinsel bölge kılları tıraştan başka nasıl temizlenir? kadınlar cinsel bölge kıllarına lazer epilasyon yaptırıyorlar, acaba erkekler için de bu uygulama varmı? yani erkek cinsel bölge kıllarına da lazer epilasyon yapılırmı? bu konuda bilgi almak istiyorum. eğer lazer epilasyon yapılıyorsa her yerde bu uygulama varmı, yardımcı olmanızı bekliyorum. teşekkür ederim.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon istenmeyen tüylerle mücadelede en etkili ve en kalıcı yöntemdir. Günümüzde kadınlar kadar erkekler de lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçları, ağrısız ve yan etkisiz olması ile günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. Erkek cinsel bölge kıllarının ağrısız bir şekilde temizlenmesi için Buz Lazer’den yararlanabilirsiniz. Buz Lazer, göz kapağı ve göz çukuru dışında erkeklerin tüm vücut bölgelerindeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için uygulanır. Ortalama 8 seansta Buz Lazer ile cinsel bölgedeki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Birçok Buz Lazer merkezi erkek cinsel bölge epilasyonu yapmaktadır. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
avatar
Z***
merhaba, benim sorum biraz tuhaf kaçacak ama ben cinsel bölge kıllarını temizlemek için sizden bilgi istiyorum. erkeklerin cinsel bölge kıllarının temizlemesi için ne önerirsiniz,çok teşekkürler.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon istenmeyen tüylerin kalıcı bir şekilde giderilmesinde en etkili yöntemdir. Erkek cinsel bölge kılları için Buz Lazer epilasyondan yararlanabilirsiniz. Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahip yenilikçi bir sistemdir. Kullandığı gelişmiş soğutma sistemi ile cildi -3 dereceye kadar soğutur ve ağrısız bir lazer epilasyona olanak tanır. Erkek cinsel bölge kıllarından kalıcı olarak ağrısız bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
avatar
K***
cinsel bölgemdeki kılların temizliğini jiletle yapıyorum. jiletle aldıktan birkaç gün sonra kıllar tekrar çıkmaya başlıyor. devamlı jilet yapınca bölge tahriş oluyor.bu nedenle lazer epilasyon yaptırmak istiyorum.ama özel bölge olduğu için lazer epilasyon yapılırmı bilmiyorum.erkeklerin cinsel bölge kıllarına lazer epilasyon yapan yerler varmı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, erkek cinsel bölge kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Buz Lazer uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Bu soğutma sistemi ile Buz Lazer ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Cinsel bölge doku olarak hassas bir alan olduğu için Buz Lazer ile ağrısız bir şekilde epilasyon yaptırabilirsiniz. Buz lazer merkezleri arasında erkek cinsel bölgesine uygulama yapan merkezler mevcuttur. Sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayarak Buz Lazer merkezlerine ulaşıp bilgi alabilirsiniz.
avatar
K***
cinsel bölgemdeki kılları temizlemek için tüy dökücü krem kullanıyorum. devamlı kılları almak zorunda kalmaktan bıktım usandım.kadınlar lazer epilasyonla kıl derdinden kurtulabiliyor.biz erkeklerin cinsel bölge kıllarına da azer epilasyon yapılırmı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, günümüzde kadınlar kadar erkekler de Buz Lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Buz Lazer ağrısız ve yan etkisiz olması ile erkekler tarafından da tercih edilen bir uygulamadır. Erkek cinsel bölge kıllarından kalıcı olarak kurtulmak isteyen erkekler için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret ederek Buz Lazer merkezlerine ulaşabilir ve erkekler için de hizmet veren Buz Lazer merkezlerinden randevu alabilirsiniz.
avatar
İ***
Ütanmamıza gerek yok her halde... Penis üzerinde vede etrafında kıllar var jiletle kessem diken olacak tüy dökücü krem kullan sam sivilce çıkar ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, erkek cinsel bölge kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için en ideal çözüm lazer epilasyondur. Buz Lazer ağrısız, yan etkisiz bir yöntemdir. Günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilen Buz Lazer ile kıl sorunundan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
E***
merhaba bir sorum olacak. erkeklerde cinsel bölge kılları ortalama ne kadar uzadığında alınması doğrudur?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, erkek cinsel bölge kılları Buz Lazer epilasyondan bir gün önce jilet ile alınmalıdır. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Erkek cinsel bölge kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Buz Lazer ağrısız, yan etkisiz güvenli bir sistemdir.
avatar
D***
Merhaba bende çok kıl var sırt göğüs ve genital bölgesi olmak üzere hepsinden kurtulmak istiyorum sizden ricam fiyat ve kaç seans da biter birde erkeklerde genital bölgesi yapıyor musunuz teşekkür ederim
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sayfamızın Klinikler bölümünden Buz Lazer merkezlerine ulaşıp fiyat bilgisi alabilirsiniz. Erkek lazer epilasyonu yapan Buz Lazer merkezleri mevcuttur, bu merkezler için de Klinikler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
avatar
Ö***
Hocam ben cinsel bölge kıllarının temizliğinde jilet kullanıyorum ama zor oluyor jilet, kesiik falan oluyor bazen. Hocam yok mu bunun çaresi, kadınlar lazer epilasyon yaptırıyor. Biz erkekler için lazer epilasyon fayda edermi?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon erkek cinsel bölge kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için ideal bir çözümdür. Buz Lazer ile ağrısız ve konforlu bir uygulamayla cinsel bölgedeki kıllardan kurtulabilirsiniz. Buz Lazer, etkili ve kalıcı sonuçlara sahip güvenli bir sistemdir.
avatar
B***
Genıtal bolge kullarını lazerle adırırsam yumurtalıklarda veya penise her hangi bir zararı olurmu
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, hayır hiç bir zararı olmaz. Lazer ışını sadece cildin birkaç milimetre altındaki kıl köklerini hedefler. İç organlar çok daha derindedir. Bu nedenle lazer epilasyon hiç bir iç organa zarar vermez. Lazer epilasyon FDA onayına sahip güvenli bir uygulamadır.
avatar
D***
ben 23 yaşında erkeğim. cinsel bölge için buz lazer yaptırmak istiyorum. erkek cinsel bölge çok ağrılı oluyormu, bir de kaç seans gerekiyor?teşekkür ettim.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer patentli teknolojileri ile ağrısız bir lazer epilasyon sunmaktadır. Erkek cinsel bölge kıllarından ağrısız bir şekilde Buz Lazer ile kurtulmak mümkün. Buz Lazer 8 seans önerilir. Ancak bazen kıl yapısına göre ek seanslar gerekebilir, bazen de 5-6 seansta sonuç alınır.
avatar
a***
Genital bölgemde istenemeyen kıllar var kesiyim derken daha da istenmeyen yerde çıktı aşırı rahatsızım seanslar ne kadar sürer?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhaba, erkek genital bölge lazer epilasyonu için en acısız ve konforlu yöntem Buz Lazer' dir. İçerdiği patentli teknolojilerle kıl köklerine kademeli olarak ısı verilmektedir. Buz Lazer geniltal bölge için kalıcı bir çözümdür. Artan kıllardan ortalama 8 seansta kurtulabilirsiniz.
avatar
A***
Merhaba ben erkeğim. Özel bölgemi tıraş yapmaktan bıktım. Hormonal sorunum yok. 8 seans sürdüğünü yazmışsınız. 8 seanstan sonra ileriki zamanlarda tekrardan kıllar çıkıyor mu? Yoksa sürekli pürüzsüz temiz mi kalıyor teşekkürler.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, genital bölgedeki kıllardan kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Genital bölge epilasyonu genelde ağrılı olmaktadır. Buz Lazer ise ağrı eşiği düşük kişilerde bile ağrı hissini minimuma indirmektedir. Buz Lazer epilasyonunun sonuçları kalıcıdır. Ortalama 8 seans sonunda kıllarda %80-90 oranında azalma yaşanır.
avatar
C***
merhaba 25 yaşında erkeğim özel bölgemin etrafında kıllanma vardı bende bir kaç kere jilet ila aldım fakat iyice yayıldı ne yapabilirim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmanın en etkili ve kalıcı yolu lazer epilasyondur. Kadınlarda olduğu gibi erkekler için de cinsel bölgedeki istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmak için Buz Lazere başvurabilirsiniz. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak sizlere acısız ve konforlu bir uygulama sunmaktadır.
avatar
a***
iyi günler özel bölgemde istenemeyen kıllar var kesiyim derken dahada fazla ve sert çıktı aşırı rahatsızım buz lazer yapılabilirse kaç seans sürer ve fiyat nedir? Teşekkürler...
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon kadınlara nasıl uygulanıyor ise erkeklerede aynı şekilde uygulanabilmektedir. Buz Lazer, lazer epilasyon yöntemleri arasında en ağrısız yöntem olarak bilinmektedir. Bu sebepten tıpkı kadınlarda olduğu gibi erklerinde özel bölge için çok tercih ettikleri bir sistemdir.Buz Lazer ile istenmeyen kıl ve tüylerden ortalama 6-8 seans içerisinde kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Sayfamızda bulunan 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından size en yakın gerçek Buz Lazer merkezleri ile iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.
avatar
N***
merhaba, özel bölgemin etrafında oldum olası çok tüylenme vardı fakat ben jilet ile alınca daha fazla çıkmaya başladılar erkekler için özel bölge etrafına lazer epilasyon yapılabilir mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, özel bölge etrafında bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmak için Buz Lazer epilasyonu tercih edebilirsiniz. Buz Lazer kadınlara olduğu gibi erkeklerede aynı şekilde uygulanabilmektedir. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak özel bölge gibi hassas bölgelerde bile acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunar.
avatar
H***
Merhaba, benim erkek olduğumdan da olabilir kıllarım sert ve yoğun aslında pek müdehalede de bulunmadım ama özellikle cinsel organ etrafında bulunanlardan rahatsızım. Lazer epilasyon yaptırmak istiyorum bilgi alabilir miyim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, erkek cinsel bölge kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer epilasyondan yararlanabilirsiniz. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi sayesinde cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutur ve ağrısız bir lazer epilasyona olanak tanır. Erkek cinsel bölge kıllarından kalıcı olarak ağrısız bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Sayfamızda bulunan 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından size en yakın gerçek Buz Lazer merkezleri ile iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.
avatar
M***
Merhaba erkeklerede kadınlara olduğu gibi buz lazer epilasyon yapan yerler var mı? Cinsel bölge ve etrafı için buz lazer kalıcı dökülme sağlar mı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, cinsel bölge etrafında bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmak için Buz Lazer epilasyonu tercih edebilirsiniz. Buz Lazer kadınlara olduğu gibi erkeklerede aynı şekilde uygulanabilmektedir. Erkek Buz Lazer epilasyonu yapan merkezler mevcuttur, bu merkezler için 'Nerde Yaptırabilirim' bölümünü ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
avatar
İ***
merhaba kıllarımdan çok rahatsızım yakında evleneceğim ve özel bölgem etrafında kıllanma çok aşırı ne yapmalıyım bilmiyorum erkek olduğum için her merkezlede iletişime geçemiyorum . Buz lazer epilasyon daha acısız diye duydum bana erkeklerede yapılabilen merkez önerisinde bulunur musunuz ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, günümüzde kadınlar kadar erkekler de lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Buz Lazer günümüzün en çok tercih edilen, en acısız lazer epilasyon yöntemidir. Erkek cinsel bölge kıllarının ağrısız bir şekilde temizlenmesi için Buz Lazer’den yararlanabilirsiniz.Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak sizlere acısız bir uygulama deneyimi sunar. Sayfamızda bulunan 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından size en yakın gerçek Buz Lazer merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.
avatar
Ö***
Merhabalar ben 30 yaşında bir erkeğim ve ergenlik döneminden beri cinsel bölgenin etrafında kıllar mevcut. Ve ben bu durumdan çok rahatsızım bir an önce bu tüylenmelerden kurtulmak istiyorum bana yardımcı olabilir misin?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, genital bölge etrafında bulunan kıllardan kurtulmak için buz lazer ideal ve etkili bir çözümdür. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE teknolojisi sayesinde cilt yüzeyini -3°'ye kadar soğutarak cinsel bölge etrafında bulunan tüylerin epilasyonu bile oldukça acısız bir şeklide gerçekleştirilmektedir. Buz Lazer ile cinsel bölge etrafındaki istenmeyen kıl ve tüylerden ortalama %80-90 oranında kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Orijinal Buz Lazer merkezleri için sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' kısmını ziyaret edebilirsiniz.
avatar
P***
Benim bir sorum olacaktı ben biraz internette araştırma yaptım genital bölge etrafıma lazer yaptırmak istediğim için fakat pek bir yer bulamadım erkeklere yapan bir yer bana öneride bulunabilir misiiniz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon kadınlara uygunladığı şekilde erkeklerede uygulanabilmektedir.Buz Lazer ile genital bölge etrafı istenmeyen kıl ve tüylerden ortalama 6-8 seans içinde %80-90 oranında kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' bölümünü ziyaret ederek, size en yakın gerçek Buz Lazer merkezleri ile iletişime geçebilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.
avatar
C***
Erkekler için özel bölge etrafına buz lazer epilasyon yapan yerlere nasıl ulaşabilirim. Bana bilgi verebilir misiniz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon kadınlara uygulandığı gibi erkeklerede aynı şekilde uygulanabilmektedir. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak özel bölge gibi hassas alanlarda bile acısız ve ağrısız bir lazer epilasyon deneyimi sunmaktadır. Sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından size en yakın gerçek Buz Lazer merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.
avatar
Y***
merhaba benim cinsel organımın etrafında ve daha alt kısımlarda tüylenmeler oldu tüylerim siyahtı bende aldım birkaç defa fakat iyice fazlalaştı ne yapabilir?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, cinsel bölge etrafında bulunan istenmeyen kıllardan kurtulmak için Buz Lazeri tercih edebilirsiniz. Buz Lazer FDA onaylı güvenilir bir sistem olup, sonuçları kalıcı ve etkilidir. Sayfamızda yer alan 'Nerde Yaptırabilirim' kısmını ziyaret ederek orijinal merkezler ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
avatar
E***
Erkeklerde genital bölge epilasyon için merkez verebilir misiniz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, erkekler için genital bölge etrafında bulunan kıllardan kurtulmanın en etkili bir çözümü Buz Lazerdir. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE teknolojisi sayesinde cilt yüzeyini -3°'ye kadar soğutarak lazer epilasyon acısız bir şeklide gerçekleştirilmektedir. Buz Lazer kadınlara olduğu şekilde erkeklere de yapılabilmektedir. Orijinal Buz Lazer cihazları ile uygulama yapan merkezler için sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' kısmını ziyaret edebilirsiniz.
avatar
Ö***
Erkeklerde cinsel bölge etrafına uygulama yapan yerler var mıdır? Ben çekiniyorum acısı nasıl oluyor yani dayanabilir miyim diye merak ediyorum beni bilgilendirir misiniz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer erkek kadın farketmeden uygulanabilmektedir. Buz Lazer sayfasından erkeklerede uygulama yapan merkezlere ulaşabilirsiniz. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak işlem sırasında sizlere acı hissi yerine, serinlik ve ferahlık hissi vermektedir.
avatar
Y***
Merhaba cinsel bölgemin etrafında bulunan kıllarımdan çok rahatsızım erkeklere lazer yapan bir yer arıyorum yardım edebilir misiniz ve lazer ışınlarının zararı var mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon işlemleri esnasında lazer ışınları sadece kıl köküne kadar nüfus edebilir, daha derine erişmesi ve organlara bir zarar vermesi mümkün değildir. Erkek cinsel bölge kıllarından kalıcı ve ağrısız bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer epilasyondan yararlanabilirsiniz. Sayfamızda erkeklere Buz Lazer epilasyon yapan merkezler mevcuttur 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından iletişime geçebilirsiniz.
avatar
N***
Merhaba bir erkek olarak bile bana fazla gelen cinsel bölge etrafıda kıllanmalar var ne yapamamı önerirsiniz? Nasıl kurtulucam bu tüylerden?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer erkek cinsel bölge kıllarından kurtulmak için son dönemlerin en ideal yöntemidir. Buz Lazer cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Bu soğutma sistemi ile Buz Lazer uygulama esnasında sizlere acı hissi yerine serinlik ve ferahlık hissi verir. Buz lazer merkezleri içerisinde erkeklere özel uygulama yapan merkezler mevcuttur. Sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından Buz Lazer merkezlerine ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
avatar
V***
Merhaba erkeklere cinsel bölge etrafına buz lazer yapılabilir mi bir kız arkadaşım genitali için buz lazer yaptırıyordu ve çok memnundu bende yaptırmayı düşünüyorum cevap verebilir misiniz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, günümüzde kadınlar kadar erkekler de istenmeyen tüylerden kurtulmak Buz Lazer epilasyona başvurmaktadır. Buz Lazer acısız olması ile çok tercih edilen bir uygulamadır. Cinsel bölge kıllarından kalıcı olarak kurtulmak isteyen erkekler için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Sayfamızın 'Nerede Yaptırabilirim' kısmını ziyaret ederek, orijinal Buz Lazer cihazları ile uygulama yapılan merkezlere ulaşabilir ve erkekler için de hizmet veren Buz Lazer merkezlerinden randevu alabilirsiniz.
avatar
A***
Merhaba erkekler için soruyorum özel bölge etrafında tüylenmeler hatta kıl gibi sert ise ne yapılabilir?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, cinsel bölge etrafında yer alan istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemi lazer epilasyondur. Erkek cinsel bölge kıllarından acısız bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer epilasyon yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahip güvenilir bir sistemdir. Kullandığı patentli ICE Teknolojisi ile cildi -3 dereceye kadar soğutur ve sizlere acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunar.
avatar
A***
Merhaba bu genital bölgelerdeki kıllanmayı önlemek için olan buz lazer epilasyonu için minimum yaş kaçtır ve kaç seans gerekir acaba?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, öncelikle ergenlik dönemini bitirmiş ve hormonal bir rahatsızlığı olmayan kadın, erkek herkes Buz Lazer epilasyon yaptırabilir. Buz Lazer ortalama 6-8 seans önerilmektedir. Fakat seans sayısı kişinin kıl yapısı, kıl yoğunluğu, cilt tipi gibi faktörlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Dolayısıyla bazı durumlarda normal seanslara ek 1-2 seans gerekebilir.
avatar
C***
Merhaba buz lazer merkezlerinize cinsel bölge kıllarının epilasyonu için gelen erkek hastalarınız oluyormu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon merkezlerimiz arasında erkek danışanlarımıza hizmet veren merkezler mevcuttur. Buz lazer epilasyon sisteminin sahip olduğu, gelişmiş soğutma sistemi olan ve cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutan ICE Teknolojisi ile buz lazer epilasyon seanslarınız neredeyse acısız bir şekilde gerçekleşir. Buz Lazer epilasyon ile cinsel bölge kıllarınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
K***
Erkek danışanların cinsel kıllarının alınması için önerdiğiniz yöntem nedir ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, erkeklerde cinsel bölge istenemeyen kıl ve tüylerin kalıcı olarak giderilmesi için Buz Lazer epilasyon yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer, sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile sizlere neredeyse acısız ve ağrısız uygulama deneyimi sunar. Sayfamızın 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından size en yakın, erkek hastalar için de hizmet veren Buz Lazer epilasyon merkezlerine ulaşabilirsiniz.
avatar
D***
Merhaba benim aşırı tüylenme sorunum var hormonal olarak bir sorun değilmiş sadece normalin biraz üstünde bir kıllanmam var cinsel bölge etrafında daha fazla doktor lazer epilasyon önerdi ama erkeklere yapılır mı bilmiyorum bizlerede bu hizmeti veren yerler var mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon kadın, erkek farketmeden hormonal rahatsızlığı olmayan, istenmeyen kıl ve tüy sorunu yaşayan herkese uygulanabilir. Buz Lazer ile kadın hastalarda olduğu gibi erkek hastaların cinsel bölge kıllarının kalıcı olarak giderilmesi sağlanabilir. Sayfamızda yer alan 'Nerde Yaptırabilirim' kısmından FDA onaylı, orijinal cihazlar ile hizmet veren Buz Lazer merkezlerinin listesine ulaşabilirsiniz. 'Nerde yaptırabilirim' kısmında erkekler için de hizmet veren merkezler mevcuttur.
avatar
Ş***
Merhaba çok pişman olsamda bir dönem cinsel bölge kıllarımı aldım bir erkek olarak buna ihtiyacım yoktu ama daha temiz olmak adına yaptım. Fakat sonuç beklediğim gibi olmadı tüyler, kıl oldu. Zamanla arttı kıllanma ve cinsel bölgeme yayıldı. Cinsel bölge epilasyonu için size başvuran erkek hastalarınız var mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon, kadın hastalara olduğu gibi erkek hastalara da aynı şekilde uygulanmaktadır. Buz lazer epilasyon ile cinsel bölge kıllarınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer epilasyon ile cinsel bölge kıllarınızda %80-90 oranında kalıcı azalma sağlayabilirsiniz. Sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' bölümünü ziyaret etmenizi öneririz.Sayfamızın ' Nerde yaptırabilirim' kısmında erkek hastalara hizmet veren merkezlerimiz mevcuttur.
avatar
G***
Ben daha önce cinsel bölge kıllarıma lazer epilasyon yaptırdığım bir merkez oldu. Erkek hastalarada yapılıyormuş daha önce bilmiyordum merkezimi değiştireceğim siz erkek hastalara hizmet veriyor musunuz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, erkekler cinsel bölge kıllarının temizlenmesi için Buz Lazer epilasyonu tercih edebilir. Buz Lazer hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilmektedir. Buz Lazer ile cinsel bölge kıllarınızdan neredeyse acısız ve ağrısız bir şekilde kurtulmanız mümkündür. Sayfamızda yer alan ' Nerede Yaptırabilirim' kısmından orijinal cihazlar ile hizmet veren merkezlerin listesine ulaşabilirsiniz. Sayfamızda erkek danışanlar için hizmet veren, Buz Lazer epilasyon merkezleri mevcuttur.
avatar
E***
28 yaşında bir erkek olarak lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Cinsel bölgeme özellikle yaptırmak istiyorum. Ama nasıl bu işlemi yapan merkezi nereden nasıl bulacağım bana yardımcı olma şansınız var mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen kıl ve tüyler hem kadınların hemde erekelerin temel sorunlarındandır. Buz Lazer istenmeyen kıl ve tüylerin tedavisi için etkili ve kalıcı bir yöntemdir. Cinsel bölge kıllarınız için Buz Lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Sayfamızda erkek danışanlar içinde hizmet veren merkezlerimiz mevcuttur. Buz Lazer ile erkek danışanlarımız cinsel bölge kıllarında ortalama olarak %80-90 oranında kalıcı azalma sağlamaktadır. Sayfamızın 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından orijinal Buz Lazer merkezleri ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
avatar
E***
Merhaba erkek hastaların cinsel bölge kıllarını buz lazer epilasyonla temizlemesinin avantajı nedir?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon erkeklerde cinsel bölge kıllarının temizlenmesinde birçok avantaja sahiptir. Buz lazer epilasyon, kılların büyüme yeteneğini zayıflatarak tüy foliküllerini tahrip eder. Bu sayede uzun vadede kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Düzenli olarak yapılan seanslarla cinsel bölge kıllarınızın büyümesi kalıcı olarak engellenebilir. jilet veya tıraş makinesi kullanımı sıklıkla cilt tahrişine, tüy batıklarına ve tıraş sonrası rahatsızlıklara neden olabilir. Buz lazer epilasyonu ise bu sorunları en aza indirebilir hatta tamamen ortadan kaldırabilir. Buz Lazer epilasyon sahip olduğu ICE Teknolojisi sayesinde cinsel bölge gibi hassas bölgelerde bile nerdeyse acısız uygulama deneyimi sunar. Buz Lazer cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutur. Dolayısyla, erkelerin cinsel bölge epilasyonunda acı hissi yerine serinlik ve ferahlık hissetmesini sağlar.
avatar
M***
Ben adanadan hakan 32 yaşındayım erkeklerde cinsel bölge kılları nasıl uzun süreli olarak temizlenmesini sağlayabilir misiniz ve buz lazer kullanılırsa cinsel bölgenin etrafı ne kadar zaman temiz kalır?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon, erkeklerde cinsel bölge kıllarının uzun süreli olarak temizlenmesi için etkili bir yöntemdir. Buz Lazer epilasyon işlemi, lazer ışığının kıl köklerine nüfuz ederek kıl köklerini zayıflatarak veya kalıcı olarak tahrip ederek kılların uzamasını engeller. Buz Lazer ile kalıcı hasara uğratılan kıl köklerinden bir daha kıl uzamaz. Buz Lazer epilasyon sonuçları uzun süreli olabilir, ancak tamamen kılsız bir cinsel bölgeye ulaşmak için uzun bir tedavi sürecine ihtiyaç duyabilirsiniz.
avatar
Y***
Buz lazer, erkeklerin cinsel bölge kıllarını temizlerken cilt üzerinde yan etkiler bırakır?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer erkek cinsel bölge kıllarını kalıcı olarak temizlenmesini sağlayabilmektedir. Buz Lazer FDA onayı sahip bir uygulamadır. Buz Lazer almış olduğu FDA onayı ile çevre doku ve organlara zarar vermeden vaat ettiği tedaviyi gerçekleştirdiğini kanıtlamıştır. Fakat genel olarak Buz Lazer epilasyon tedavisinden sonra hafif kızarıklık oluşabilir. Bunun dışında yanık, yara, leke gibi büyük ve ciddi yan etkilerin görülme riski neredeyse yoktur.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim