Buz Lazer
Buz Lazer

Sırt Kılları Nasıl Alınır?

avatar
K***
Hocam merhaba, erkek sırt kılları nasıl alınır bana lütfen yardımcı olun. ben ne yapacağımı inanın bilmiyorum. yıllardır sırtımdaki kıllardan şikayetçiyim. sırtımı göremediğim için tıraş etmem mümkün değil. başka nasıl alabilirim bu kılları bilmiyorum. yakında düğünüm var, evlenmeden önce bu sırt kıllarımdan kesin olarak kurtulmak istiyorum. ensemden belime kadar sırtım kıl kaplı kıllar çok sert ve yoğun ben esmerim. pürüzsüz bir sırtım olmasını istiyorum, ne yapabilirim çaresiz kaldım. bana lazer epilasyon önerdiler lazer epilasyonu araştırınca ağrısız buz lazer ilgimi çekti. buz lazer erkek sırt kıllarına yapılırmı,nolur cevap verin teşekkür ederim.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer erkek sırt bölgesinde uygulanır. Erkek sırt bölgesindeki kıllar derin yerleşimlidir ve bu nedenle bu bölge kıllarının lazer epilasyonu ağrılıdır. Buz Lazer ağrısız bir yöntem olduğu için erkek sırt bölgesi epilasyonunda özellikle tercih edilmektedir. Buz Lazer esmer ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonunda FDA onayına sahip güvenli bir sistemdir. Gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir, bu soğutma sistemi uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutur. Bu sayede Buz Lazer ağrısız, acısız bir lazer epilasyon sunar. Tedavi başlığı cilt üzerinde sürekli hareket halindedir ve bu yöntemle kıllar kademeli olarak ısıtılır. Buz Lazer epilasyoun ağrısız olmasını sağlayan bir diğer unsur da bu uygulama tekniğidir. Sırt kıllarından kalıcı olarak ağrısız bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
avatar
C***
iyi günler benim sırtım çok kıllı.şimdiye kadar hiç almadım sırt kıllarını ama artık bu kıllardan kökten kurtulmak istiyorum.lazer epilasyon yaptır diyenler oluyor bu yüzden size yazıyorum.erkek sırt kıllarına lazer epilasyon yapılırmı, çok ağrı olurmu?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sırt kıllarından Buz Lazer ile ağrısız bir şekilde kurtulabilirsiniz. Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı bir sonuçlara sahip olduğunu kanıtlamıştır. Erkek sırt kılları derin yerleşimlidir ve bu nedenle geleneksel lazer epilasyon yöntemleri sırt bölgesinde ağrılıdır. Buz Lazer ise gelişmiş soğutma sistemi sayesinde sırt bölgesinde de ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Bu gelişmiş soğutma sistemi cildi -3 dereceye kadar soğutur ve sürekli ferahlatır. Erkek sırt bölgesinin lazer epilasyonunda etkili ve kalıcı sonuçları yanı sıra ağrısız olması nedeniyle Buz Lazer çok tercih edilmektedir.
avatar
F***
ben sırtım için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. daha evvel iş yerimin yakınındaki bir yerde yaptırmayı denedim ama felaket canım yandı. bu yüzden devam edemedim. yakında evlenicem evlenmeden evvel sırtımın kıllardan temizlenmesini istiyorum. sırt kıllarına ağrısız lazer yapılırmı,böyle bir seçenek varmı?teşekkür ettim.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ağrısız bir lazer epilasyon yöntemidir. Gelişmiş bir soğutma sistemine sahip olan Buz Lazer, uygulama boyunca cildi -3 dereceye kadar soğutur. Bu etkin soğutma tüm seans boyunca devam eder. Tedavi başlığı cilde temas ettirildiğinde buz gibi serin bir his verir, lazer ısısı yerine bu serin his cildi ferahlatır. Buz Lazer bu gelişmiş soğutma sistemi sayesinde ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinden farklı olarak Buz Lazer, kılları kademeli olarak ısıtan bir uygulama tekniği kullanır. Tedavi başlığı cilt üzerinde sürekli hareket ettirilir ve lazer epilasyon adeta masaj konforunda gerçekleşir. Sırt kıllarından kalıcı olarak ağrısız bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
avatar
V***
Merhaba, benim sırtım belime kadar komple kıllı. Lazer epilasyonla sırtımdaki kıllardan kurtulmak istediğim için bir güzellik merkezine gittim. Gittiğim merkezde çok esmer olduğumu, benim gibi esmer kişilere lazer epilasyon yapılamadığını söylediler. Çok moralim bozuldu.Sırtımdaki kıllardan başka nasıl kurtulabilirim, yardımcı olurmusunuz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer esmer ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanır. Sırt bölgesi gibi derin yerleşimli kılların bulunduğu alanlarda ağrısız olması ile Buz Lazer ideal bir çözümdür. Buz Lazer, uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Böylece cilt sürekli serinletilir ve cilt yüzeyi korunur. Sırt kıllarından ağrısız bir şekilde kalıcı olarak kurtulmak Buz Lazer yaptırmanızı öneririz.
avatar
A***
erkeklerin sırtında kıl olması normal ama kadınların sırtında kıllanmaya hiç rastlamadım. maalesef benim sırtım çok kıllı.zaten esmer tenliyim bir de sırtımda siyah kıllar olunca hepten kötü görünüyor. sırtıma ağda falan yapmak istemiyorum.sırt kıllarına lazer yapılırmı,kaç seansta biter, çok ağrırmı?çok soru sordum ama inanın zor durumdayım.cevaplarınızı bekliyorum.sağolun.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sırt bölgesine lazer epilasyon yapılır. Buz Lazer cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemi kullanır, cilt tüm seans boyunca serinletilir. Buz Lazer bu gelişmiş soğutma sistemi sayesinde ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Cilt yüzeyinde sürekli hareket eden tedavi başlığı ile kıllar kademeli olarak ısıtılır. Buz Lazer epilasyonun ağrısız olmasının bir diğer nedeni de bu uygulama tekniğidir. Ağrısız ve yan etkisiz Buz Lazer ile sırt kıllarından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer ortalama 8 seans seans önerilir.
avatar
F***
Genelde erkeklerin sırtları kıllı olur ama ben bayan olmama rağmen sırtımda kıllar var. Tüy gibi olsa sorun etmeyeceğim ama kıllar siyah ve kalın. Kıllar kürek kemiklerim oradan başlıyor belime kadar yer yer devam ediyor. Sırtım bu kıllardan dolayı çok çirkin görünüyor. Sırt kıllarına lazer epilasyon yaptırsam faydasını görürmüyüm , lazer epilasyon daha beter yaparmı?Bazen lazer epilasyonla kılların arttığını duyuyorum o nedenle size sormak istedim, sağolun.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sırt kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Hakkındaki klinik çalışmalarla etkili olduğunu kanıtlamış Buz Lazer, FDA onaylı güvenli bir sistemdir. Buz Lazer tüm kıl tiplerinde kalıcı sonuçlara sahiptir ve asla kılların artmasına neden olmaz. Ağrısız, masaj konforunda lazer epilasyon sunan Buz Lazer ile sırt kıllarından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
P***
iyi çalışmalar, sırtımdaki kıllar için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. bütün sırtımda kıllanma var, kıllar çok siyah ve sık. acaba kıl çok yoğun olduğu için lazer epilasyon çok ağrıtırmı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ağrısız bir lazer epilasyon yöntemidir. Cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir ve tüm seans boyunca bu etkili soğutma devam eder. Cilt yüzeyi korunur, yanık gibi komplikasyonların oluşma riski minimuma iner. Kılları kademeli olarak ısıtan patentli uygulama tekniği de Buz Lazer'in ağrısız olmasını sağlayan bir diğer unsurdur. Buz Lazer, kılların yoğun olduğu alanlarda da ağrısız, masaj konforunda bir lazer epilasyon sunar. Özellikle sırt kılları gibi derin yerleşimli kılların bulunduğu alanlarda da ağrısız Buz Lazer ideal bir tçözümdür.
avatar
S***
Sırtıma lazer epilasyon yaptırmak için bir güzellik salonuna gittim. Öyle çok ağrı duydumki bir daha asla oraya gitmem. Bana hava üflemeli soğutma yapıcaz hiç ağrı duymayacaksınz dediler ama hiç öyle olmadı. Sırtıma ağrısız lazer epilasyon için buz lazeri önerdiler. Aslı astarı varmı bu ağrısız lazerin, yine kandırılmak istemiyorum. Teşekkür ederim.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer Ice Teknolojisi adında gelişmiş bir soğutma sistemi kullanır. Ice Teknolojisi uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğuttuğu için, cilt serinler. Tedavi başlığının ucu cilde dokunduğunda buz gibi soğuk olur ve bu soğuk his tüm seans boyunca sürer. Ütüleme epilasyon tekniğiyle kıllar kademeli olarak ısıtılır. Bu da ağrıyı azaltan bir diğer unsurdur. Buz Lazer ağrısız, acısız masaj konforunda bir lazer epilasyon sunar. Sırt kıllarından ağrısız olarak kurtulmak için Buz Lazer iyi bir seçenektir.
avatar
A***
Merhabalar size birkaç sorum olacak ben sırtımda ki tüyleri nasıl alacağımı bilmiyorum onlardan aşırı rahatsız ve lazer epilasyona gitmek istiyorum ama korkuyorum ağrı olur mu diye, bunun için acı dozunu ve aşamaları anlatabilir misiniz? Ve bişey daha soracağım kadınlarda bu normal birşey midir yoksa sadece bende mi var?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ağrısız bir lazer epilasyon yöntemidir. Gelişmiş soğutma sistemi ile cildi -3 dereceye soğutur, cildi serinletir. Neredeyse tamamaen ağrısız bir lazer epilasyonu mümkün kılar. Buz Lazer epilasyonda kıllar kademeli olarak ısıtılır. Bu da ağrıyı ortadan kaldırtan bir diğer unsurdur. Buz Lazerin tedavi başlığının safir ucundan soğutma yapılır. Safir uç, cilde temas ettiğinde buz gibi soğuktur, bu soğuk his tüm seans boyunca devam eder. Lazer ısısı yerine buz gibi serinlik hissedilir, cilt serinler ve ferahlar.
avatar
Y***
Merhaba küçük yaşta tüy takıntım yüzünden neredeyse vücudumu mahvettim. Kollarım, sırtım, kalçam vs. Bu tüylerden özellikle sırtımda çıkanlardan ciddi anlamda sıkıntı çekiyorum. Ve bu durum beni çok üzüyor. Sırtımdaki kıllardan kesin olarak buz lazerle kurtulabilir miyim. Yakın bir zamanda nişanım olacak. Bu şekilde hayatıma devam etmek istemiyorum.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhaba, Buz Lazer ile vücudunuzdaki bütün kıllardan olduğu gibi sırt kıllarından da kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür. FDA onaylı bir sistem olan Buz Lazer, gelişmiş soğutma sistemi sahiptir. Epilasyon esnasında cilt -3 dereceye kadar soğutulur. Bu sebeple kişi ağrı yerine buz gibi ferahlık hissetmektedir. Sırt gibi geniş bir bölgenin lazer epilasyon seans süresi bile geniş tedavi başlığı sayesinde süratle bitmektedir. Sırt lazer epilasyonu için ortalama 8 seans önerilmektedir.
avatar
D***
Merhaba. bayanım ilk öncelikle ve sırtımdaki tüylerden çok şikayetçiyim. Lazer epilasyonla hemen bitirmek istiyorum bu tüyleri. kaç seans gitmem gerekir? buz lazer gerçekten ağrısız mı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhaba, sırt kıllarından kurtulmanın en pratik yolu Buz Lazer 'dir. Gerek patenli teknolojileri gerekse geniş tedavi başlığı sayesinde en konforlu lazer epilasyon olarak bilinmektedir. Gelişmiş soğutma sistemi cildi -3 dereceye kadar soğutur. Bu sayede hem cilt yüzeyi korunur hem de yanık ve leke izi gibi problemler ortadan kalkmış olur. Buz Lazer ile sırt epilasyonu ortalama 8 seans sürmektedir. Fakat kişinin kıl rengi, cilt ve kıl yapısı gibi faktörlere bağlı olarak 1-2 ek seans gerekebilmektedir.
avatar
T***
merhaba sırtımda tüylenmeler var jilet vs uygulayamıyorum zaten bir kere ağdaya gittim çok acı hissettim bir daha ağda da yaptıramam lazer epilasyon yaptırabilir miyim?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sırt bölgesinde bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmanın en kalıcı ve etkili yöntemi lazer epilasyondur. Buz Lazer son dönemlerde lazer epilasyon uygulamaları içerisinde en yaygın ve acısız olanıdır. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 derceye kadar soğutarak acı hissi yerine ferahlık ve serinlik hissi veriri. Ortlama 6-8 seansta istenmeyen kıl ve tüylerinizden %80-90 oranında kurtulmanız mümkündür. Sitemizde yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' bölümünden orijinal Buz Lazer cihazları ile profesyonel kişiler tarafından uygulama yapan kliniklere ulaşabilirsiniz.
avatar
İ***
İyi günler sırtımda bulunan kılları bu zamana kadar ağda ile aldırıyordum fakat ağda geçici bir çözüm sunuyor ve oldukça acılı yeniden çıkıcak tüyler için her seferinde bu eziyete katlanmaktan bıktım buz lazer uygulansa kaç seansta tamamen kurtulabilirim?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer FDA onaylı güvenilir bir sitemdir. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak uygulama esnasında kişiye acı hissi yerine serinlik ve ferahlık hissi verir. Buz Lazer ile sırt bölgesinde bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden ortalama 6-8 seans içerisinde kalıcı olarak kurtulmak mümkündür.
avatar
S***
İyi günler sırtımda özellikle omuz üstü ve yanlarda tüylenmeler var jilet veya başka bir şekilde kendim almam mümkün değil buz lazer epilasyon sırt kıllarının tamamen dökülmesine yardımcı olur mu?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer sırt bölgenizde bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmanın en etkili yoludur. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi sayesinde sırt bölgesi gibi derin yerleşimli kılların olduğu bölgelerde bile acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunar. Buz Lazer ile ortalama 6-8 seans içerisinde sırt bölgesinde bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Sayfamızda yer alan Nerede Yaptırabilirim' bölümünden size en yakın gerçek Buz Lazer merkezleri ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
avatar
L***
iyi çalışmalar özellikle hamilelik dönemimden sonra sırtımda ve göbek kısmımda tüylenmeler oldu. Zamanla geçer diye müdehale etmedim ama geçmedi sırtımda bulunan kılları zaten kendim alamıyorum lazer epilasyon yaptırmak istiyorum nerede yaptırabilirim, öneriniz varmı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer diğer lazer epilasyon yöntemlerine göre oldukça ağrısız bir lazer epilasyon yöntemidir. Sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cildi -3 dereceye soğutur ve cildi serinletir, ferahlatır. Bu sayede neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyonu mümkün kılar. Buz Lazer göz çevresi hariç tüm bölgelere güvenle uygulanmaktadır. Sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından size en yakın gerçek Buz Lazer merkezleri ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
avatar
E***
Sırtımda tüylenmeler var bel kısımlarıma doğru daha da fazla erkek gibi hormonal bir rahatsızlığım yok. Kendim alamıyorum ağdaya da gitmek istemiyorum lazer epilasyon işe yarar mı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sırt bölgesinde bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmanın en kalıcı ve etkili yöntemi lazer epilasyondur. Buz Lazer FDA onaylı güvenilir bir sitem olup, sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak uygulama esnasında kişiye acı hissi yerine serinlik ve ferahlık hissi verir. Sitemizde yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' bölümünden orijinal Buz Lazer kliniklerine ulaşabilirsiniz.
avatar
C***
Merhaba sırt bölgesine buz lazer yapılabiliyor diye biliyorum ama eşimin sırtında bulunan tüyler baya kalın ve çok acısından korkuyor bu yüzden tercih edemiyor gerçekten acıyor mu ve kaç seans sürer?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sırt bölgesi derin yerleşimli kılların bulunduğu bir alandır ve epilasyonu oldukça zordur. Fakat ağrısız olması ile Buz Lazer sırt kıllarının tedavisi için en ideal çözümdür. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak uygulama esnasında kişiye acı hissi yerine ferahlık hissi verir. Bu sayede seanslar konforlu bir şekilde gerçekleştirilir. Ortlama 6-8 seansta istenmeyen kıl ve tüylerinizden Buz Lazer epilasyon ile kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Lütfen orijinal Buz Lazer merkezleri için sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' bölümünü ziyaret ediniz.
avatar
Ö***
Merhaba benim sırtımda kıllanmalar vardı bende bir yerde lazer epilasyona gittim 1 seans gidebildim çünkü çok acılıydı dayanamadım ama dökülmeler olduğu için devam etmek istiyorum. Buz Lazer acısız diye duydum bilgi veriri misiniz ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi sayesinde sırt bölgesi gibi derin yerleşimli kılların olduğu bölgelerde bile acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunar. Buz Lazer ile ortalama 6-8 seans içinde sırt bölgesinde bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden %80-90 oranında kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Orijinal Buz Lazer merkezleri için sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
avatar
E***
Sırtımda bulunan kıllar kaşıntı yapıyor uzadıkça sert oldukları için de ekstra rahatsız ediyor.Buz lazer etkisi ne durumda olur?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhaba, Buz Lazer ile sırt kıllarından %80-90 oranında kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. FDA onaylı bir sistem olan Buz Lazer, gelişmiş bir soğutma sistemi olan ICE Teknolojisine sahiptir. Lazer epilasyon esnasında cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutur ve bu sayede kişi ağrı yerine buz gibi ferahlık hissetmektedir. Orijinal Buz Lazer merkezleri için sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
avatar
M***
Omuz üstlerimde ve sırtımının orta kısımlarında seyrekte olsa tüylenmeler var ve kendimin alması mümkün olmuyor buz lazer yaptıracağım bana orijinal merkez güvenebileceğim bir yer önerebilir misiniz rica etsem?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer FDA onaylı güvenilir bir sistemdir. Sırt kılları derin yerleşimli ve epilasyonu zor bir bölgedir. Fakat Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile kişiye son derece konforlu bir lazer epilasyon deneyimi sunmaktadır. Orijinal cihazlarının kullanıldığı ve profesyonel ekipler tarafından gerçekleşen Buz Lazer merkezleri için sayfamızın 'Nerde Yaptırabilirim' kısmını ziyaret etmenizi etmenizi öneririm.
avatar
İ***
merhaba kolay gelsin eşim omuz üstlerinde bulunan kıllara lazer epilasyon yaptırmak istiyorum yer bilgisi verir misiniz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer sırt bölgesi gibi derin yerleşimli kılların olduğu bölgelerde bile acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunmaktadır. Buz Lazer ile sırt ve omuz bölgesinde bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden ortalama %80-90 oranında kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Orijinal Buz Lazer merkezleri için sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim ?' bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
avatar
P***
Merhaba benim sırt ve omuz üstlerimde kıl oluşumu var ben daha fazla ilerlemeden, kıllar artmadan lazer epilasyon yaptırmak istiyorum buz lazer hakkında bilgi verir misiniz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer. tüm kıl tiplerinde ve göz cevresi hariç tüm vücut bölgelerinde etkilidir. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi sayesinde sırt gibi derin yerleşimli kılların olduğu alanlarda bile acısız bir lazer epilasyonu mümkün kılar. Kıl köklerini kademeli olarak ısıtan patentli uygulama tekniği de Buz Lazer'in ağrısız olmasını sağlayan bir diğer faktördür. Buz Lazer ile sırt bölgesinde bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden ortalama 6-8 seans içersinde kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
F***
Bana yardımcı olabilir misiniz? erkek olduğum için sırtımda çok kıl var, sırt kıllarımdan nasıl kurtulabilirim kesin olarak ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sırt bölgesindeki kıllar derin yerleşimlidir ve bu nedenle bu bölge kıllarının lazer epilasyonu ağrılıdır. Buz Lazer ağrısız bir yöntem olduğu için erkekler sırt bölgesi epilasyonunda özellikle tercih etmektedir. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 derceye kadar soğutarak sizlere acı hissi yerine ferahlık ve serinlik hissi vermektedir. Sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından size en yakın gerçek Buz Lazer merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.
avatar
K***
Merhaba, sırt ve omuz bölgesi kıllarından acısız ve kalıcı olarak kurtulabilinir mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sırt bölgesi kıllarının bulunum şekli derin yerleşimlidir. Bu yüzden lazer epilasyonu acılıdır. Geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile gerçekleştirilen uygulamalarda acı hissi daha fazla olur. Buz Lazer, sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak sizlere acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunar. Buz Lazer ile istenmeyen kıl ve tüylerinizden ortalama 6-8 seans içerisinde kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
H***
Merhaba sırtıma lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ama eşim yaptırma çok acı çekersin dedi sırt bölgem çok kıllı yani boynuma doğru baya kıllı ne yapılabilir ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sırt bölgesinde bulunan kıllar derin yerleşimli olduğundan diğer bölgelere oranla lazer epilasyonu daha zor ve acılıdır. Fakat Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutur ve sizlere olabilecek en acısız lazer epilasyon deneyimini sunar. Buz Lazer epilasyon sırt bölgesinde bile kalıcı ve etkili sonuçlara sahiptir. Buz Lazer epilasyonu güvenle tercih edebilirsiniz.
avatar
M***
Merhaba, ben 20 yaşındayım ve omzumda ki ve sırtımda ki kıllardan rahatsızım. 19 yaşıma kadar omzumda ve sırtımda kıllar, tüyler çıkmıyordu ama 20 yaşıma girdikten sonra omzumda ve sırtımda kıllanmalar başladı. Şuan da çok kirli bir görüntü yok ama nedense 20 yaşımda olsam da her geçen gün omzum ve sırtımda kıllar artıyor. Omzumda ki ve sırtımda ki kıllar daha uzamadan tamamen kurtulmak istiyorum. Omuz ve sırt kılları için kaç seans yapılmalı ve buz lazer epilasyonu kesin çözüm müdür? Konu hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer FDA onaylı güvenilir bir sistemdir. Buz Lazer sırt kıllarının lazer epilasyonunda etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Ortalama 6-8 seans içerisinde sırt ve omuz bölgenizde bulunan istenmeyen tüylerden %80-90 oranında kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür. Buz Lazer cildi -3 dereceye kadar soğutan ICE Teknolojisini kullanır. Bu gelişmiş soğutma teknojisi sayesinde cilt yüzeyi tüm seans boyunca serinletilir ve sizlere acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunulur. Sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' bölümden size en yakın orijinal Buz Lazer merkezlerine ulaşabilirsiniz.
avatar
C***
Merhaba sırt kıllarımdan ben çok şikayetçi değilim ama eşim çok söyleniyo sürekli dökülüyor diye bende artık lazer epilasyon yaptırayım diyorum ama çok çekiniyorum buz lazer acıtıyormu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sırt kılları özelliklede erkek sırt kılları derin yerleşimlidir. Bu nedenle bu bölge kıllarının lazer epilasyonu oldukça ağrılıdır. Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir, bu soğutma sistemi uygulama esnasında cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutmaktadır. Dolayısıyla kullanıcılarına ağrısız, acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunar. Buz Lazer epilasyonun ağrısız olmasını sağlayan bir diğer unsur da uygulama başlığının cilt yüzeyinde sürekli hareket ettirilmesidir . Sırt kıllarından kalıcı ve ağrısız bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer en ideal çözümdür.
avatar
G***
2 yıldır izmirde bir kliniğe gidip geliyorum fakat hala bir sonuç alamadım. sırtımdaki tüyler kıla dönüştü lazerden 1 hafta sonra çıkmaya başladılar hormonal bir sey olmadığını da testle kanıtladım fakat bir türlü sonuç alamıyorum. Ne öneriyorsunuz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, hormonal bir rahatsızlığınız yoksa, lazer epilasyon uygulamasından istediğiniz sonuçları alamamış olmanızın sebebi işlemlerin, sahte cihaz ile size uygun olmayan dozlarda yapılıyor olması olabilir. İşlem yaptırdığınız merkezi değiştirmenizi, uygulamarını gerçek cihazlarla ve profesyonel ekipler ile gerçekleştiren merkezlere başvurmanızı öneririz.
avatar
T***
Merhaba benim sırtımda tüylenmeler var bazı yerlerde kıl şeklini aldı bazı yerlerde daha ince ben en başından önüne geçmek için lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Fakat buz lazer merkezlerinde sırt için lazer epilasyon uygulamanız mevcut mu?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon göz cevresi hariç istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm vücut bölgelerine güvenle uygulanabilmektedir. Buz Lazer ile sırt bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerinizden %80-90 oranında kalıcı azalma sağlayabilirsiniz. Ayrıca Buz Lazer vaat ettiği tedaviyi olabilecek en etkili ve en acısız şekilde gerçekleştiren son dönemin en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olma özelliğine sahiptir. Sayfamızın 'Nerde Yaptırabilirim' kısmını ziyaret etmenizi ve merkezlerden işlemleriniz hakkında daha detaylı bilgi almanızı öneririz.
avatar
M***
Merhaba erkekelerin sırt kıllanmaları için tedavi öneriniz nedir?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Sırt kılları derin yerleşimli ve epilasyonu zor bir bölgedir. Bu nedenle daha az acı ve maksimum konfor sağlayabileceğiniz bir yöntem tercih etmenizi öneririz. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ve kıl köklerini kademeli olarak ısıtan patentli uygulama tekniği sayesinde sırt epilasyonu neredeyse acısız bir şekilde gerçekleşir. Buz Lazer ile sırt bölgesi istenemeyen kıl ve tüylerinizden konforlu seanslar ile kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
Z***
Sırt evde alımı pek mümkün olmayan bir alan benim sırtımda bile kıllar var bu alanlara buz lazer kaç seans gerekli?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon göz çevresi hariç istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm bölgelere uygulanabilir. Buz Lazer ile sırt bölgesi istenmeyen kıllarınızda, 6-8 seans içerisinde %80-90 oranında kalıcı azalma sağlamanız mümkündür.
avatar
H***
Sırt kıllarının buz lazer epilasyon yoluyla alınması ve temizlenmesi kaç seans sürer ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sırt kıllarının epilasyonu için neredeyse acısız ve kalıcı bir uygulama olan Buz Lazer epilasyonu yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer epilasyon ile sırt bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerinizde kalıcı azalma sağlanması için ortalama 6-8 seans yapılması önerilmektedir.
avatar
Ö***
Sırt tülenmelerinin temizlenmesi için nasıl alınıyor buz lazer seansları için soruyorum ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer kıl köklerini hedef alan ve kıl köklerine kalıcı hasar vererek, işlem yapılan bölgelerde bir daha kıl çıkmamasını sağlamak için uygulanan kalıcı sonuçlara sahip bir lazer epilasyon yöntemidir. Diğer lazer epilasyon yöntemlerine oranla Buz Lazer neredeyse acısızdır. Buz Lazer ile sırt kıllarınızdan kalıcı ve son derece konforlu bir şekilde kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
K***
Sayfanızda yazan buz lazer klinikleri sırt kılları için seans yapıyor mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer göz çevresi hariç istenmeyen kılların ve tüylerin var olduğu tüm bölgelere uygulanabilen güvenilir bir sistemdir. Sayfamızda yer alan tüm merkezler sırt kıllarının kalıcı olarak giderilmesi için hizmet vermektedir.
avatar
L***
28 yaşındayım erkeğim ve sırt kıllarımdan çok rahatsızım. Benim sırt kıllarımın tedavi edilmesi azalması tüy şekline gelmesi için kaç sean buz lazer uygulanmalı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ile sırt kıllarının kalıcı olarak giderilme işlemi ortalama 6-8 seans sürmektedir. Fakat, erkeklerin sırt kılları daha derin yerleşimlidir. Dolayısıyla erkek hastaların sırt kılları için normal seanslara ek 1-2 seans daha gerekebilir. Sayfamızda yer alan orijinal Buz Lazer merkezlerine 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
avatar
F***
Sırt kıllarını almak eşim için çok acılı oluyor jiletle temizlememi zaten istemiyor. Sırt için acısız bir yöntem kullanılabilir mi?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer, sırt kıllarının epilasyonu için nerdeyse acısız bir yöntemdir. Üstün soğutma teknolojisi ile donatılmış olan Buz Lazer, uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutarak inanılmaz bir rahatlık sağlamaktadır. Bu etkili soğutma, seansın tamamı boyunca sürer. Tedavi başlığı cilde değdiğinde hoş bir serinlik hissi yayar ve sadece cildi serinletmekle kalmaz, aynı zamanda ağrıyı da minimize eder.Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinden farklı olarak, Buz Lazer kılları kademeli olarak ısıtmaktadır. Tedavi başlığı cilt üzerinde sürekli hareket ettirilir, bu da lazer epilasyon işlemini neredeyse bir masaj rahatlığına dönüştürür. Eğer eşiniz, sırt bölgesindeki kıllardan acısız bir şekilde uzaklaşmayı hedefliyorsa, kesinlikle Buz Lazer epilasyonu düşünmelisiniz.
avatar
E***
Sırt kıllarıyla mücadelede kullandığınız buz lazerin yeni teknolojileri nelerdir?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyonun son teknoloji cihazı olan Soprano Titanium ile sırt kıllarında %80-90 oranında kalıcı azalma sağlanabilir. Soprano Titanium, konforlu ve etkili bir lazer epilasyon deneyimi sunan yenilikçi bir platformdur. 4 cm² geniş spot boyutu ve gelişmiş soğutma sistemi sayesinde hızlı ve acısız bir uygulama sağlar. 3 dalga boyuyla farklı kıl tiplerinde etkili olan Buz Lazer Titanium, tüm cilt tonlarına uygundur. Yaz kış demeden kullanılabilen Soprano Titanium, sırt kıllarında güvenli ve etkili sonuçlar sunar.
avatar
B***
Buz lazer epilasyon, sırt kıllarının kalıcı olarak azalmasını sağlar mı, yoksa düzenli aralıklarla mı tekrarlanmalıdır?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz lazer epilasyon, sırt kıllarını kalıcı olarak azaltmaya yönelik bir tedavidir. Bu işlem, kıl köklerini hedef alarak büyüme yeteneklerini azaltmayı amaçlar. Uygulanan seanslar sonucunda kılların çoğu zayıflar, incelir ve yeterince etkilenen kıl köklerinden bir daha kıl uzamaz. Etkili bir şekilde gerçekleşen Buz Lazer tedavisinin sonucunda istenmeyen kıl ve tüyler %80-90 oranında kalıcı azalma sağlanabilir. Sırt bölgesindeki kılların kalıcı olarak azalmasını sağlamak için genellikle kişiye uygun belirli bir tedavi süreci gerekir. Bu seansların sıklığı ve sayısı, kişinin cilt tipi, kıl rengi, kıl kalınlığı ve genetik faktörlere bağlı olarak değişebilir. İlk başta, seanslar düzenli aralıklarla gerçekleştirilir, ancak daha sonra kıl büyüme süreci azaldıkça aralıklar genellikle uzamaktadır.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim