Sırt Kılları Nasıl Alınır?

K***
Hocam merhaba, erkek sırt kılları nasıl alınır bana lütfen yardımcı olun. ben ne yapacağımı inanın bilmiyorum. yıllardır sırtımdaki kıllardan şikayetçiyim. sırtımı göremediğim için tıraş etmem mümkün değil. başka nasıl alabilirim bu kılları bilmiyorum. yakında düğünüm var, evlenmeden önce bu sırt kıllarımdan kesin olarak kurtulmak istiyorum. ensemden belime kadar sırtım kıl kaplı kıllar çok sert ve yoğun ben esmerim. pürüzsüz bir sırtım olmasını istiyorum, ne yapabilirim çaresiz kaldım. bana lazer epilasyon önerdiler lazer epilasyonu araştırınca ağrısız buz lazer ilgimi çekti. buz lazer erkek sırt kıllarına yapılırmı,nolur cevap verin teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer erkek sırt bölgesinde uygulanır. Erkek sırt bölgesindeki kıllar derin yerleşimlidir ve bu nedenle bu bölge kıllarının lazer epilasyonu ağrılıdır. Buz Lazer ağrısız bir yöntem olduğu için erkek sırt bölgesi epilasyonunda özellikle tercih edilmektedir. Buz Lazer esmer ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonunda FDA onayına sahip güvenli bir sistemdir. Gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir, bu soğutma sistemi uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutur. Bu sayede Buz Lazer ağrısız, acısız bir lazer epilasyon sunar. Tedavi başlığı cilt üzerinde sürekli hareket halindedir ve bu yöntemle kıllar kademeli olarak ısıtılır. Buz Lazer epilasyoun ağrısız olmasını sağlayan bir diğer unsur da bu uygulama tekniğidir. Sırt kıllarından kalıcı olarak ağrısız bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
C***
iyi günler benim sırtım çok kıllı.şimdiye kadar hiç almadım sırt kıllarını ama artık bu kıllardan kökten kurtulmak istiyorum.lazer epilasyon yaptır diyenler oluyor bu yüzden size yazıyorum.erkek sırt kıllarına lazer epilasyon yapılırmı, çok ağrı olurmu?
Buz Lazer
Merhabalar, sırt kıllarından Buz Lazer ile ağrısız bir şekilde kurtulabilirsiniz. Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı bir sonuçlara sahip olduğunu kanıtlamıştır. Erkek sırt kılları derin yerleşimlidir ve bu nedenle geleneksel lazer epilasyon yöntemleri sırt bölgesinde ağrılıdır. Buz Lazer ise gelişmiş soğutma sistemi sayesinde sırt bölgesinde de ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Bu gelişmiş soğutma sistemi cildi -3 dereceye kadar soğutur ve sürekli ferahlatır. Erkek sırt bölgesinin lazer epilasyonunda etkili ve kalıcı sonuçları yanı sıra ağrısız olması nedeniyle Buz Lazer çok tercih edilmektedir.
F***
ben sırtım için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. daha evvel iş yerimin yakınındaki bir yerde yaptırmayı denedim ama felaket canım yandı. bu yüzden devam edemedim. yakında evlenicem evlenmeden evvel sırtımın kıllardan temizlenmesini istiyorum. sırt kıllarına ağrısız lazer yapılırmı,böyle bir seçenek varmı?teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ağrısız bir lazer epilasyon yöntemidir. Gelişmiş bir soğutma sistemine sahip olan Buz Lazer, uygulama boyunca cildi -3 dereceye kadar soğutur. Bu etkin soğutma tüm seans boyunca devam eder. Tedavi başlığı cilde temas ettirildiğinde buz gibi serin bir his verir, lazer ısısı yerine bu serin his cildi ferahlatır. Buz Lazer bu gelişmiş soğutma sistemi sayesinde ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinden farklı olarak Buz Lazer, kılları kademeli olarak ısıtan bir uygulama tekniği kullanır. Tedavi başlığı cilt üzerinde sürekli hareket ettirilir ve lazer epilasyon adeta masaj konforunda gerçekleşir. Sırt kıllarından kalıcı olarak ağrısız bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
V***
Merhaba, benim sırtım belime kadar komple kıllı. Lazer epilasyonla sırtımdaki kıllardan kurtulmak istediğim için bir güzellik merkezine gittim. Gittiğim merkezde çok esmer olduğumu, benim gibi esmer kişilere lazer epilasyon yapılamadığını söylediler. Çok moralim bozuldu.Sırtımdaki kıllardan başka nasıl kurtulabilirim, yardımcı olurmusunuz?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer esmer ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanır. Sırt bölgesi gibi derin yerleşimli kılların bulunduğu alanlarda ağrısız olması ile Buz Lazer ideal bir çözümdür. Buz Lazer, uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Böylece cilt sürekli serinletilir ve cilt yüzeyi korunur. Sırt kıllarından ağrısız bir şekilde kalıcı olarak kurtulmak Buz Lazer yaptırmanızı öneririz.
A***
erkeklerin sırtında kıl olması normal ama kadınların sırtında kıllanmaya hiç rastlamadım. maalesef benim sırtım çok kıllı.zaten esmer tenliyim bir de sırtımda siyah kıllar olunca hepten kötü görünüyor. sırtıma ağda falan yapmak istemiyorum.sırt kıllarına lazer yapılırmı,kaç seansta biter, çok ağrırmı?çok soru sordum ama inanın zor durumdayım.cevaplarınızı bekliyorum.sağolun.
Buz Lazer
Merhabalar, sırt bölgesine lazer epilasyon yapılır. Buz Lazer cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemi kullanır, cilt tüm seans boyunca serinletilir. Buz Lazer bu gelişmiş soğutma sistemi sayesinde ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Cilt yüzeyinde sürekli hareket eden tedavi başlığı ile kıllar kademeli olarak ısıtılır. Buz Lazer epilasyonun ağrısız olmasının bir diğer nedeni de bu uygulama tekniğidir. Ağrısız ve yan etkisiz Buz Lazer ile sırt kıllarından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer ortalama 8 seans seans önerilir.
F***
Genelde erkeklerin sırtları kıllı olur ama ben bayan olmama rağmen sırtımda kıllar var. Tüy gibi olsa sorun etmeyeceğim ama kıllar siyah ve kalın. Kıllar kürek kemiklerim oradan başlıyor belime kadar yer yer devam ediyor. Sırtım bu kıllardan dolayı çok çirkin görünüyor. Sırt kıllarına lazer epilasyon yaptırsam faydasını görürmüyüm , lazer epilasyon daha beter yaparmı?Bazen lazer epilasyonla kılların arttığını duyuyorum o nedenle size sormak istedim, sağolun.
Buz Lazer
Merhabalar, sırt kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Hakkındaki klinik çalışmalarla etkili olduğunu kanıtlamış Buz Lazer, FDA onaylı güvenli bir sistemdir. Buz Lazer tüm kıl tiplerinde kalıcı sonuçlara sahiptir ve asla kılların artmasına neden olmaz. Ağrısız, masaj konforunda lazer epilasyon sunan Buz Lazer ile sırt kıllarından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
P***
iyi çalışmalar, sırtımdaki kıllar için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. bütün sırtımda kıllanma var, kıllar çok siyah ve sık. acaba kıl çok yoğun olduğu için lazer epilasyon çok ağrıtırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ağrısız bir lazer epilasyon yöntemidir. Cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir ve tüm seans boyunca bu etkili soğutma devam eder. Cilt yüzeyi korunur, yanık gibi komplikasyonların oluşma riski minimuma iner. Kılları kademeli olarak ısıtan patentli uygulama tekniği de Buz Lazer'in ağrısız olmasını sağlayan bir diğer unsurdur. Buz Lazer, kılların yoğun olduğu alanlarda da ağrısız, masaj konforunda bir lazer epilasyon sunar. Özellikle sırt kılları gibi derin yerleşimli kılların bulunduğu alanlarda da ağrısız Buz Lazer ideal bir tçözümdür.
S***
Sırtıma lazer epilasyon yaptırmak için bir güzellik salonuna gittim. Öyle çok ağrı duydumki bir daha asla oraya gitmem. Bana hava üflemeli soğutma yapıcaz hiç ağrı duymayacaksınz dediler ama hiç öyle olmadı. Sırtıma ağrısız lazer epilasyon için buz lazeri önerdiler. Aslı astarı varmı bu ağrısız lazerin, yine kandırılmak istemiyorum. Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer Ice Teknolojisi adında gelişmiş bir soğutma sistemi kullanır. Ice Teknolojisi uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğuttuğu için, cilt serinler. Tedavi başlığının ucu cilde dokunduğunda buz gibi soğuk olur ve bu soğuk his tüm seans boyunca sürer. Ütüleme epilasyon tekniğiyle kıllar kademeli olarak ısıtılır. Bu da ağrıyı azaltan bir diğer unsurdur. Buz Lazer ağrısız, acısız masaj konforunda bir lazer epilasyon sunar. Sırt kıllarından ağrısız olarak kurtulmak için Buz Lazer iyi bir seçenektir.
A***
Merhabalar size birkaç sorum olacak ben sırtımda ki tüyleri nasıl alacağımı bilmiyorum onlardan aşırı rahatsız ve lazer epilasyona gitmek istiyorum ama korkuyorum ağrı olur mu diye, bunun için acı dozunu ve aşamaları anlatabilir misiniz? Ve bişey daha soracağım kadınlarda bu normal birşey midir yoksa sadece bende mi var?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ağrısız bir lazer epilasyon yöntemidir. Gelişmiş soğutma sistemi ile cildi -3 dereceye soğutur, cildi serinletir. Neredeyse tamamaen ağrısız bir lazer epilasyonu mümkün kılar. Buz Lazer epilasyonda kıllar kademeli olarak ısıtılır. Bu da ağrıyı ortadan kaldırtan bir diğer unsurdur. Buz Lazerin tedavi başlığının safir ucundan soğutma yapılır. Safir uç, cilde temas ettiğinde buz gibi soğuktur, bu soğuk his tüm seans boyunca devam eder. Lazer ısısı yerine buz gibi serinlik hissedilir, cilt serinler ve ferahlar.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım