Buz Lazer
Buz Lazer

Sakal Üstü Kılları Nasıl Yok Edilir?

avatar
N***
ben çok esmerim ve yüzümdeki kıllar çok yoğun. sakallarım çok gür çıkıyor.çalıştığım için her gün sakal tıraşı olmak zorunda kalıyorum. artık bu tıraş meselesine alıştım çünkü yapacak başka bir şey yok fakat sakal üstünde çıkan kıllardan bıktım.ilk zamanlar cımbızla çekiyordum bu kılları ama başa çıkmak mümkün değil. saç tıraşı için berbere gittiğimde bir iki kere iple aldırdım sonra bu bölgeleri sivilce bastı.anlayacağınız bir çok şey denedim ama sonuç alamadım.sakal üstü kıllarını kökten bitirecek herhangi bir metot varmı, ne öneririsiniz.teşekkür ettim.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sakal üstü kıllarından kalıcı bir şekilde kurtulmak için lazer epilasyondan yararlanmanızı öneririz. Buz Lazer, kalıcı sonuçları ve ağrısız olması ile günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. 80’nin üzerinde ülkede kullanılan Buz Lazer ağrısız, acısız ve son derece konforlu bir sistemdir. Esmer ve bronz tenler dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonunda FDA onayına sahiptir. Buz Lazer, eksiksiz bir lazer epilasyon için tüm detayların düşünüldüğü bir sistemdir, yüz için özel bir uca sahiptir. Bu uç, sakal üzeri lazer epilasyonun hassa bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Sakal üstü kılları Buz Lazer ile pratik bir şekilde alınır. Tedavi başlığı cilde değdiğinde buz gibi serin bir his verir ve cilt -3 dereceye kadar soğutulur. Buz Lazer sakal üstü kılları için ortalama 8 seans önerilir. Kıl kalınlığı, kıl rengi, cilt rengi gibi faktörlere bağlı olarak seans sayısı değişebilir, bazı durumlarda yanıt daha erken alınabilirken bazen de ek 1-2 seans daha gerekebilir. Buz Lazer epilasyon sonuçları kalıcıdır, sakal üstü kıllarından Buz Lazer ile kalıcı olarak kurtulmak mümkündür.
avatar
C***
merhaba sakalımın üstünde çok fazla kıl var ve iki taraf birbirinden asimetrik bir şekilde kıllanıyor. Lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ama yüze yaptırmaktan çekiniyorum. Herhangi bir yan etkisi olur mu?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhaba, sakal üstü kıllarınız için gönül rahatlığıyla Buz Lazer yaptırabilirsiniz. Buz Lazer 'in tedavi başlığına takılan özel bir yüz ucu bulunmaktadır. Bu sayede yüzdeki daha dikkat edilmesi gereken bölgelere kolaylıkla lazer epilasyon uygulanabilmektedir. Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonunda FDA onayına sahiptir. Dolayısıyla yan etki riski neredeyse sıfırdır.
avatar
H***
Merhaba benim sakal üstünde çok yoğun neredeyse sakal gibi çıkiyor bu sorunu kalıcı bir şekilde çözmek için nasıl yardımcı olabilirsiniz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhaba, sakal üstündeki istenmeyen kıllardan lazer epilasyon sayesinde kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyonun en modern yöntemi olan Buz Lazer 'in sakal üstü epilasyonu için özel bir yüz ucu bulunmaktadır. Bu uç tedavi başlığına takılır ve hassas bir uygulama yapılmasına olanak sağlar. Buz Lazer ile sakal üstü kıllarının epilasyonu ortalama 8 seans sürmektedir.
avatar
E***
iyi günler sakallarım çok düzgün bir dağılımda değil elmacık kemiklerim de tüylenmeler var jilet sürekli sürekli tahriş ediyor görüntüsü de kötü buz lazer yapılabilir mi?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer FDA onaylı güvenilir bir sistemdir. Buz Lazer sakal üstü gibi uygulama yapılması zor ve hassas bölgeler için özel bir yüz ucu bulunmaktadır. Buz Lazer ile ortalama 6-8 seansta sakal üstünde bulunan istenmeyen kıl ve tüylerinizden %80-90 oranında kalıcı bir şekilde kurtulmak mümkündür.
avatar
T***
İyi günler sakal üstüne buz lazer epilasyon yaptırmak istiyorum yapılabiliyor mu ve nerde yaptırabilirim bilgi verir misiniz? Teşekkürler..
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer FDA onaylı olup, göz çevresi hariç tüm bölgelere güvenle uygulana bilmektedir. Buz Lazer sakal üstü gibi hassas bölgeler için özel bir uça sahiptir bu uç sayesinde konforlu bir uygulama gerçekleştirilir. Buz Lazer ile sakal üstü istenmeyen kıl ve tüylerden ortalama 6-8 seans içerisinde etkili ve kalıcı bir biçimde kurtulmak mümkündür. Sayfamızda yer alan ‘Nerde Yaptırabilirim’ bölümünden size en yakın gerçek Buz Lazer merkezleri ile gecebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
avatar
O***
sakallarımın üstüne lazer epilasyon istiyorum elmacık kemiklerime yani benim tam ne bir çizgi olsun istemiyorum seyrekleşse ve azalsa bile yeter yapılabilir mi sakal üstüne yan etki falan oluşmadan mümkün mü ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sakal üstü kıllarına gönül rahatlığıyla Buz Lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 derceye kadar soğutarak hem acısız hem yan etki riski olmadan seansların gerçekleşmesini mümkün kılar. FDA onaylı cihazlar ve profesyonel ekipler tarafından işlem yapılan orijinal Buz Lazer merkezleri için sayfamızda yer alan 'Nerde Yaptırabilirim' kısmını ziyaret edebilirsiniz.
avatar
F***
Merhaba sakala buz lazer uygulamanız kaç seans sürüyor ve dökülme oranı ne kadar olur?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Sakal üstü lazer epilasyon tedavisi ortalama olarak 6-8 seans sürmektedir. Kılın rengi, yoğunluğu, kalınlığı ve cilt rengi Buz Lazer epilasyon seans sayısını etkilen faktörlerdir. Bazı durumlarda ek birkaç seans daha gerekebilmektedir. Sakal üstü istenmeyen kıllarınızdan Buz Lazer ile %80-90 oranında kalıcı azalma sağlayabilirsiniz.
avatar
Ş***
sakallarıma lazer yaptırmak ve tümüyle sakal bölgemi temizlemek istiyorum yüzüm acır yada iz kalır korkusuyla yaptıramıyorum ne yapayım ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, öncelikle Buz Lazer FDA onaylı güvenilir bir sistem olup vaat ettiği tedaviyi çevre dokula zarar vermeden gerçekleştirmektedir. Buz Lazer cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunar. Aynı zamanda cilt yüzeyinde herhangi bir yanık oluşumu engellenir. Sakal bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerden 6-8 seans içerisinde %80-90 oranında kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
M***
Merhaba,ben esmer tenliyim ce sakal üstü tüy çok çıkıyor bana lazer epilasyon yapılıp sakal tüylerimde azalma olur mu, olursa ne kadar azalma olur?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon ile sakal bölgesi kıllarınızda kalıcı azalma sağlayabilirsiniz. Buz Lazer epilasyon istenmeyen kıl ve tüylerin tedavisini, neredeyse acısız ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmektedir. Buz Lazer sahip olduğu patentli teknolojilerin sayesinde bronz tene dahi güvenle uygulanabilmektedir. Buz Lazer ile sakal üstü kıllarınızdan %80-90 oranında kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim