Buz Lazer
Buz Lazer

Sakala Lazer Epilasyon Yapılır mı?

avatar
Ö***
29 yaşındayım, benim sakallarım çok yoğun ve çok sert. Her gün işe gitmeden tıraş olmak zorunda kalıyorum.Çok sık tıraş olduğum için cildim tahriş oluyor. Lazer epilasyonla sakallarımı azaltabilir miyim diye size danışmak istedim. Lazer epilasyon bildiğim kadarıyla kılları tamamen ortadan kaldırıyor. Ben sakal kıllarım tamamen bitsin istemiyorum, sadece azalsın daha ince çıksın istiyorum. Lazer epilasyonla kılları seyretmek, inceltmek mümkün mü, bunun için lazer epilasyonu önerir misiniz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer yaptırarak sakallarınızı seyreltebilirsiniz. Buz Lazer ağrısız ve konforlu bir yöntemdir, özellikle erkek sakalı gibi yoğun ve kalın kılların olduğu alanlarda ağrısız olması ile tercih edilmektedir. Lazer epilasyon esnasında lazer ışını kıl kökünde hasar yaratır. Her seansta kıl kökü biraz daha hasar görür. En sonunda kıl kökü bir daha kıl üretemeyecek düzeyde tahrip olur ve o kıl kökü bir daha kıl üretemez. Bu etki için için ortalama 6-8 seans gerekir. İlk 2-3 seanstan sonra uzayan kılların daha ince ve daha seyrek olduğu fark edilir. Bu nedenle lazer epilasyon ile sakal kıllarında homojen bir seyrelme sağlanır. Ortalama 3 seans sonra sakal kıllarında seyrelme ve incelme gözlenir. Seans sayısı kıl yoğunluğu, kıl rengi ve cilt rengine göre değişiklik gösterebilir. Sakal seyreltmek için kıl yapısı incelendikten sonra uygulama yapacak merkez ortalama seans sayısı belirleyecektir.
avatar
K***
Benim sakalım çok gür, kıllar sert ve kalın. Sakal seyrekleştirmek için lazer epilasyon yapıldığını duydum. Eğer böyle bir şeyse mümkünse ben de yaptırırım. Sakala lazer epilasyon yapıldığında kıllar bir yerde çıkar bir yerde çıkmazsa diye endişelenmemek mümkün değil, böyle bir şey başıma gelsin istemem.Bu konuda bilgi almak istiyorum.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sakalı seyrekleştirmek için lazer epilasyondan yararlanılmaktadır. Lazer epilasyonda lazer ışını kıl kökünü tahrip eder. Her seansta tahribat biraz daha artar ve ortalama 6-8 seans sonra kıl kökü bir daha kıl üretemeyecek şekilde tamamen tahrip olur. Tahrip olan kıl kökünden bir daha kıl çıkmaz. Yani lazer epilasyonun etkili olabilmesi için minimum 6-8 seans gerekir. Her seans sonrası çıkan kıllar biraz daha incelerek çıkar. Dolayısıyla kıl yapınıza bağlı olarak birkaç seans sonra sakal kıllarınızda incelme, seyrekleşme fark edilir. İstenilen seviyede seyrekleşme olduğunda lazer epilasyon sonlandırılır.
avatar
D***
Merhaba, lazer epilasyonla sakalımı seyrekleştirmek istiyorum. Amacım sakalımı tamamen bitirmek değil sadece seyrekleşsin istiyorum. Bunun için sakala lazer epilasyon yaptırmak doğru bir fikir mi sizce?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sakal seyrekleştirmek amacıyla lazer epilasyon yapılmaktadır. Herhangi bir vücut bölgesinin epilasyonu için ortalama 6-8 seans gerekir. Bu seanslar sonrasında o bölgedeki kıl oranında %80-90 oranında azalma beklenmektedir. Sakala 6-8 seanstan daha az ortalama 3-4 seans lazer epilasyon yaparak sakalın daha seyrek çıkması sağlanmaktadır.
avatar
U***
çok hassas bir cilde sahibim.. iş dolayısıyla hergün traş olmak zorundayım ve halıyle fazla tahriş olan bi yüzle yasıyorum.. sakallarımdan tam anlamıyla kurtulmak ıstıyorum sızce bu mumkun mudur ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sakala lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Buz Lazer epilasyondan sakal seyrekleştirmek amacıyla da yararlanılmaktadır. Buz Lazer ağrısız, yan etkisiz bir lazer epilasyon yöntemidir, sakal gibi yoğun kılların olduğu alanlarda da etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Hem sakallardan tamamen kurtulmak için hem de istendiğinde sakalı seyrekleştirmek için Buz Lazer epilasyon ideal bir çözümdür.
avatar
F***
Merhabalar Sakal ve bıyık epilasyonu ile, tüm sakal ve bıyıktan tamamen kurtulmak istiyorum.. Randevu talep edebilir miyim?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret ederek Gerçek Buz Lazer merkezlerine ulaşabilirsiniz. Bu merkezler arasından size en yakın merkezi arayıp randevu alabilirsiniz.
avatar
M***
Radyoterapi sonunda sakallarimin yarisi tamamen cikmayacak artik.sakallarimi tamamen yok edebilirmisiniz bir daha cikmasin istiyorum
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, radyoterapi gördüğünüzü yazmışsınız. Öncelikle geçmiş olsun. Tedaviniz bittikten sonra doktorunuzun onay vermesi halinde lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Lazer epilasyon ile sakaldan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer FDA onaylı güvenli bir sistemdir. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer sakal bölgesi lazer epilasyonu için ideal bir çözümdür.
avatar
B***
Merhabalar. Kadın olarak erkekte olan sakala sahibim kac seansta giderilir ?yardımcı olursanız sevinirim.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, eğer hormonal bir probleminiz yoksa Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Kıl kalınlığı, kıl yoğunluğu, kıl rengi ve cilt rengi gibi faktörlere bağlı olarak ek 1-2 seans daha gerekebilir. Bazen 6 seans sonra da Buz Lazer epilasyona yanıt alınabilir. Sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyarete ederek gerçek Buz Lazer merkezlerine ulaşabilirsiniz. Kıl yapınız incelendikten sonra seans sayısı hakkında size daha sağlıklı bilgi verilecektir.
avatar
B***
Merhabalar. Ben bir askerim, bu sebepten dolayı her gün traş olmam gerekiyor. Bazı durumlarda ise buna fırsatım olmuyor. Fakat sakal yapım sert olduğundan dolayı, fazlaca tahriş sorunu yaşıyorum. Bunun için sakal çıkmasını istemiyorum. Buz Lazer bu soruna kesin bir çözüm müdür?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer FDA onayına sahip güvenli bir sistemdir. Hakkında birçok klinik çalışma bulunan Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Patentli Ice Teknolojisi ile neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Sakal bölgesindeki kıllardan kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
avatar
T***
Merhaba ben askerim dag bayirda arazide,suriye tarafinda gorev yaparken su bulamiyoruz tras olmak zor ve zahmetli oluyor. Sakallardan kalici olarak nasil kurtulabilirim ? Toplam fiyat ne tutar ? Islem ne kadar suruyor ? Izinden izine sehre iniyoruz.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyon sakal bölgesinde ortalama 4-5 haftada bir yapılır ve ortalama 8 seans gerekir. Sayfamızın Klinikler bölümünden Buz Lazer merkezlerine ulaşıp fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.
avatar
B***
Merhaba ben sakallarım kıvırcık çıktığı için sakallarımdan komple kurtulmak istiyorum ama komple kıllar yok olsun istiyorum mümkün mü acaba ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhaba, lazer epilasyon ile sakallarınızdan tamamen kurtulmak mümkündür. Ortalama 8 seans sonunda istenmeyen sakal bölgesindeki kıllardan kurtulabilirsiniz. Sakal için Buz Lazer yöntemini önermekteyiz. Buz Lazer neredeyse tamamen ağrısız bir sakal epilasyonu sağlamaktadır.
avatar
V***
merhaba sakallarım yanak bölgemde göz etrafıma doğru çıkıyor ve görüntü çok dağınık sürekli traj edip düzeltmem gerekiyor buda cildimi tahriş ediyor, buz lazer epilasyonla sakallarımı düzelttirmek istiyorum işe yarar mı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz lazer FDA onayına sahip güvenilir bir sistemdir. Buz Lazer sahip olduğu patentli teknolojileri ile ortalama 6-8 seans da %80-90 oranında istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı şekilde kurtulabilirsiniz. Buz Lazer göz çukuru hariç tüm bölgelere güvenle uygulanmaktadır. Sitemizde yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' bölümünden orijinal Buz Lazer kliniklerine ulaşabilirsiniz.
avatar
M***
Ben 21 yaşındayım ve sakal bıyık tamamen bitsin istiyorum lazer epilasyon ile bu mümkün müdür acaba ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer FDA onaylı güvenilir bir sistemdir. Buz Lazer epilasyon ile sakal ve bıyık bölgenizde bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden ortalama 6-8 seansta , %80-90 oranında kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür. Sayfamızda yer alan 'Nerde Yaptırabilirim' bölümünden size en yakın Buz Lazer merkezi ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
avatar
Ü***
Merhaba, ben tamamen sakallarım olmasın istiyorum. sakallara lazer epilasyon uygulanabilir mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon ile sakallarınızdan tamamen kurtulmak mümkündür. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak sizlere yüz bölgenizde bile yan etki riski olmadan acısız bir lazer epilasyon deneyi sunmaktadır. Buz Lazer, sakal bölgesi için etkili ve kalıcı sonuçlara sahip ideal bir çözümdür.
avatar
L***
Sakallarıma lazer epilasyon yaptırmak istiyorum hepsine değil belki ama sakallarımın şeklini kesin, net belirlemek için kaç seans sürer nasıl yapılır genel bir bilgi alabilir miyim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer uygulamaları ile sakal bölgesi kıllarını seyrekleştirebilir yada netleştirmek istediğiniz alanlara uygulanabilir. Buz Lazer, sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak, oldukça hassas olan yüz bölgesinde bile neredeyse acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunar. Buz Lazer ile ortalama 6-8 seans içerisinde istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
B***
Merhaba sakallarım simetrik olmasını istiyorum, sakal bölgeme buz lazer yaptırabilir miyim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sakal çizginizi netleştirmek için Buz Lazer epilasyondan yararlanabilirsiniz. Buz Lazer göz cevresi hariç tüm bölgelere güvenle yapılabilmektedir. Buz Lazer sahip olduğu patentli teknolojileri ile herhangi bir yan etkiye sebep olmadan, ortalama 6-8 seans içerisinde %80-90 oranında istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulmanızı sağlar.
avatar
B***
Sakal şekillendirme yapılıyor mu acaba sakallarım yanak çizgisi buz lazer yapılıyor mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm vücut bölgelerine ( göz cevresi hariç ) güvenle uygulanmaktadır. Sakalınızda düzeltmek ve daha şekilli durmasını istediğiniz yerlere Buz Lazer epilasyon yaptırarak istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.
avatar
H***
Hocam merhabalar parlak cildim olduğu için sakallarımın komple bitmesini istiyorum buz lazer buna yardımcı olur mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer tüm vücut bölgelerine olduğu gibi sakal bölgesinede güvenle uygulanmaktadır. Buz Lazer ile sakaklarınızdan kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür. Ayrıca Buz Lazer sahip olduğu patentli teknolojiler ile son dönemin en acısız lazer epilasyon yöntemi olma özelliğine sahiptir. Sayfamızda bulunan gerçek Buz Lazer merkezlerinin listesinden size en yakın merkez ile iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
avatar
M***
Sakallarım sert yapıda çıkıyor sakal kırallarımı nasıl inceltebilirim ve acısız mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sakal bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerinizden Buz lazer ile kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür. Buz Lazer kıl köküne verdiği kalıcı hasar ile zamanla kıl köklerini inceltir ve tüm seansların sonunda yeterince hasar gören kıl köklerinden bir daha kıl uzamaz. Buz Lazer tüm kıl tiplerinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahip bir uygulamadır. Dolayısıyla Buz Lazer ile sakal bölgesi kıllarında incelme sağlamak mümkündür. Ayrıca. sahip olduğu ICE Teknolojisi sayesinde lazer epilasyon yöntemleri arasında en acısız olanıdır.
avatar
M***
Merhaba sakal bölgesi kıllarım çok yoğun olmadığı için düzgün durmuyor bu nedenle ben lazer epilasyon yatırmak istiyorum. Erkeklere sakal epilasyonu yapılır mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sakal bölgesi lazer epilasyon yaptırmak için uygun bir bölgedir. Buz Lazer epilasyon sahip olduğu patentli teknolojiler ile yüz gibi hassas bölgelerde bile maximum konfor sağlar. Buz Lazer, ICE Teknolojisi ile ağrısız, yan etkisiz bir lazer epilasyon yöntemi olmayı başarmıştır. Kişiler, hem sakallardan tamamen kurtulmak için hem de sakalı seyrekleştirmek için Buz Lazer epilasyonu tercih etmektedir. Buz Lazer erkek kadın farketmeden, herhangi bir hormonal rahatsızlığı olmayan ve ergenlik dönemini tamamlamış tüm kişilere uygulanabilmektedir.
avatar
m***
sakallardan tümüyle kurtulmak istiyorum tek tük çıksa olur sıkıntı değil ama traştan sonraki yeşil görüntüden kurtulmak istiyorum. Buz Lazer yapılabilir mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz lazer ile sakal bölgesi kıllarınızda %80-90 oranında kalıcı azalma sağlamanız mümkündür. Buz Lazer sakal bölgesi gibi derin yerleşimli kılların olduğu bölgelere bile güvenle uygulanabilmektedir. Buz Lazer sahip olduğu patentli teknolojiler ile hasta konforunu maximum seviyede tutar. Buz Lazer epilasyon göz çevresi hariç istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm bölgeler de kalıcı ve etkili sonuçlara sahiptir.
avatar
A***
Merhabalar sakal ve bıyıklarımdan komple kurtulmak baby face bir görünüme kavuşmak için buz lazer olu mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ile sakal ve bıyık bölgenizde bulunan istenmeyen kıllardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer epilasyon, neredeyse acısız olması ile erkek sakal kılları için tercih edilen bir sistemdir. Buz Lazer ile ortalama 6-8 seans içerisinde, sakal kıllarınızın %80-90 oranında azalması mümkündür.
avatar
K***
Sakallarımın komple gitmesini ve parlak bir cilde sahip olmak istiyorum. Lazer ile acısız aldırmak bu mümkün mü?t
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sakala lazer epilasyon yapılabilir. Sakal bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerinizden Buz Lazer epilasyon ile kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer ile sakal bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerde ortalama olarak 6-8 seans içerisinde, %80-90 oranında kalıcı azalma sağlamanız mümkündür. Buz Lazer epilasyon sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile sakal gibi hassas bölgelerde bile neredeyse acısız ve ağrısız bir uygulama deneyimi sunar.
avatar
A***
Merhabalar ben 5 seanstır kol ve el üstü lazer epilasyon yaptırıyorum ama sakala yapılır mı etkili olur mu bilmiyorum. Sakal lazer epilasyonu hakkında bilgi almak istiyorum, yardımcı olur musunuz ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, sakal bölgeniz için Buz Lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Buz Lazer, göz cevresi hariç istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm bölgelere uygulanabilir. Buz Lazer ile sakal bölgenizin epilasyonu neredeyse acısız ve maximum konfor ile gerçekleşebilir. Buz Lazer ile sakal bölgesi kıllarınızdan ortalama 6-8 seans içerisinde kurtulabilirsiniz.
avatar
S***
Merhaba yaşım 19 çok sakalım var kökten bitsin istiyorum kökten biter mi kaç yıl sürer ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon uygulaması esnasında kıl köklerine kalıcı hasar verilmesi hedeflenir. Her seans ile birlikte kıl köküne verilen zarar artar ve 6-8 seans içerisinde kıl kökü, kıl üretemeyecek hale gelir. Buz Lazer ile sakallarınızda ortalama %80-90 oranında kalıcı azalma sağlayabilirsiniz.
avatar
U***
komple sakal ve biyik icin buz lazer tedavisi yapılır mı ve yapan bir yer var mi ? lütfen cevaplayın
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer sakal ve bıyık bölgesin için kalıcı sonuçlara sahip, oldukça etkili bir sistemdir. Buz Lazer epilasyon ile hastaların sakal ve bıyık bölgelerinde, seyrekleştirme veya %80-90 oranında kalıcı azalma sağlanabilmektedir. Sayfamızda bulunan 'Nerede Yaptırabilirim' kısmını ziyaret edebilir ve size en yakın Buz Lazer epilasyon hizmeti veren merkezlerin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
avatar
N***
Merhaba, benim sakallarım biraz fazla çıkıyor ve her gün kesmek zorunda olduğum için yüz sürekli tahriş oluyor. Sakallarımdan belli bir süre içinde tamamen kurtulmak istiyorum Buz Lazer epilasyonla 2-3 seneliğine kurtulmam mümkün müdür?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer kıl köklerini kalıcı olarak tahrip eden ve uygulandığı bölge kıllarında kalıcı azalma sağlayan bir yöntemdir. Buz Lazer epilasyon sayesinde sakallarınızda kalıcı azalma sağlayabilmeniz mümkündür. Buz Lazer tedavi süresi kişiden kişiye göre değişir. Kişinin yaşı, kıl yoğunluğu, kıl ve cilt yapısı gibi faktörlere bağlı olarak seans sayısı berlilenir. Sizin için belirlenen tedavi sürecinin sonunda sakal bölgenizde %80-90 oranında kalıcı azalma sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Buz Lazer epilasyon ile kalıcı azalma sağlanan kıl köklerinden bir daha kıl uzamaz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim