Erkeklerde El Üstü Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır ?

K***
Ben askerden yeni geldim,ellerim için epilasyona başlamak istiyorum. Ellerimin üzerinde normale göre çok fazla kıllanma var araştırdığım kadarıyla bütün bölgelere uygulama yapabiliyorsunuz. El üzeri için ekstra bir işleminiz var mı? Daha önceden el üzerine işlem yaptınız mı? Teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar,biz Buz Lazer cihazlarının Türkiye distribütörüyüz. Biz uygulama yapmıyoruz, sadece cihazları satıyoruz. Web sitemizin Nerede Bulabilirim linkini tıklayarak size en yakın Buz Lazer kliniğine uygulama için gidebilirsiniz. Buz Lazer uygulaması el üzerine yapılabilmektedir. El üzeri lazer epilasyonu için özel bir işlem gerekmemektedir. Diğer vücut bölgelerinde olduğu gibi bu bölgelere de aynı şekilde uygulama yapılmaktadır. Gideceğiniz klinik adına cevap vermek doğru olmaz ancak kuvvetle ihtimal daha önce el üzerine uygulama yapmışlardır. Çünkü, el üzeri, ayak üzeri ve hatta parmakların üzerindeki tüyler için lazer epilasyon talebi oldukça fazladır.
N***
İyi günler, ben ellerim için lazer epilasyon hakkında bilgi almak istiyorum. Tamam erkek eli kıllı olur eyvallah ama benim ellerim nerdeyse kıldan gözükmüyor. Herkes direk ellerime bakıyor, bu durum çok sinir bozucu. Ellerin üzerine de buz lazer epilasyon yapılıyormu diye merak ettim. Eğer evet derseniz hemen başlayacağım.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon el sırtına yapılabilir. El parmaklarının ve ayak parmaklarının üzerindeki kıllar için de Buz Lazer lazer epilasyon yapılabilmektedir. Buz Lazer uygulaması yapan merkezlere, Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz.
A***
Ellerimin üzerindeki kıllanma için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Buz lazer düşünüyorum. Daha önce sakal üstüme yaptırmıştım, çok rahat ettim. Erkeklerde el üstüne de buz lazer epilasyon yapılırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon el üstüne ve hatta parmak üstlerine dahi güvenle uygulanmaktadır.
O***
EL üzerine lazer epilasyon yapılıyor mu? Elimin üzerinde, parmaklarımda aşırı kıllanma var,bu durum beni çok rahatsız ediyor. Bu nedenle size danışmak istedim. Bir de erkekler için lazer epilasyon kadın epilasyonuyla aynı şekilde mi yapılıyor?
Buz Lazer
Merhabalar, kadın ve erkek için lazer epilasyon aynı yöntemle uygulanır. El üzerine de, parmak üzerine de lazer epilasyon yapılır.
V***
İyi günler, ellerimin üzerindeki kıllar için lazer yaptırmak istiyorum. Erkeklerde el üstüne buz lazer yapılır mı, yapılırsa kaç kere yaptırmam lazım?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz lazer diğer epilasyon yöntemleri gibi hem kadın hem de erkeklerde aynı şekilde uygulanır. Buz Lazer el üzerine de yapılır. Hatta el ve ayak parmakları üzerindeki kıllar için de uygulanmaktadır. Ortalama 6-8 seans yeterlidir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım