Erkeklerde Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılır?

R***
Merhaba iyi günler, ben 24 yaşındayım. Aşırı kıllanma sorunum var, sırtım,omuz,ense,sakal üstü komple lazer epilasyon yaptırmak istiyorum.Erkeklerde bu saydığım bölgelere lazer epilasyon yapılır mı? Araştırdığıma göre sırta, enseye,sakal üstüne yapılıyor.Omuz ve göğüs bölgesine yapılıyor mu bu konuda pek bilgi göremedim.Yardımcı olun lütfen,bıktım usandım bu kıllardan.
Buz Lazer
Merhabalar, erkeklerde lazer epilasyon kadınlarda olduğu gibi tüm vücut bölgelerine uygulanabilir. Lazer epilasyon sadece beyaz renki kılları görmediğinden renkli kılların bulunduğu tüm vücut bölgelerinde uygulanabilir.Sakal üstü, ense, sırt, omuz, göğüs bölgelerinize lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Aşırı kıllanma sorununuz varsa öncesinde hormonal bir problem olup olmadığını kontrol ettirmenizde fayda olabilir. Kılların yapısına göre gittiğiniz merkez bu konuda sizi yönlendirecektir.
M***
merhaba, lazer epilasyon hangi bölgelere yapılır.mesela sakal üstüne yapılır mı.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon göz çukuru dışında tüm vücut bölgelerine uygulanabilir, sakal üstüne de uygulanır. Buz Lazer özel yüz başlığı ile ulaşılması güç olan burun içi ve kulak içi gibi alanlarda bile kolaylıkla uygulama yapılabilmesini sağlar.
Ç***
Merhaba, 22 yaşındayım. Vücudumda aşırı kıllanma var, omuz,sırt,göğüs lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Erkeklerde bu saydığım bölgelere buz lazer epilasyon yapılıyormu?Ayrıca yüz bölgesinde sakalın üzerine de yapılırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, buz lazer epilasyon erkek omuz, sırt, göğüs gibi bölgelerde güvenle uygulanmaktadır. Buz lazer, yüz için özel başlığa sahiptir. Burun içi, kulak içi gibi ulaşılması zor alanların epilasyonu da bu başlık ile mümkün olmaktadır.
Ş***
İyi günler, ben 22 yaşındayım. Ergenlik dönemimden beri vücudumda fazla kıllanma var. Özellikle sırt, göğüs, omuzumdaki kıllar beni aşırı rahatsız ediyor. Tüm bu bölgelere lazer epilasyon yapılabilirmi? Bir de elmacık kemiklerimdeki kıllarıı da mümkünse aldırmak istiyorum. Buraya da lazer epilasyon yapılabilirmi?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon sırt, omuz, göğüs ve elmacık kemiklerine yapılabilir. Buz Lazer sahip olduğu özel başlık ile elmacık kemiklerinde ve hatta burun ve kulak içi gibi ulaşılması güç alanlarda bile kolay uygulama yapılmasına olanak tanımaktadır. Buz Lazer, uzun yıllardır tüm bu bölgelere güvenle uygulanmaktadır.
A***
Merhaba, ben 24 yaşındayım. Küçüklüğümden beri vücudumdaki aşırı kıllanmadan rahatsızım. Erkeklere sırt ve omuza lazer epilasyon yapıldığını duydum. Erkeklerde başka hangi bölgelere yapılır, ben mesela koltuk altıma da yaptırmak istiyorum.Cevabınızı bekliyorum,iyi günler.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon erkeklerde tüm vücut bölgelerine uygulanabilir; sırt, omuz, göğüs, koltuk altı, sakal üstü, ense gibi alanlarda sıkça yapılmaktadır. Buz Lazer kaş üzeri gibi küçük alanlar, kulak ve burun içi gibi ulaşılması güç bölgeler için özel başlık ucuna sahiptir, bu alanlar için bile lazer epilasyonu kolaylaştırmıştır.
M***
Ben 29 yaşındayım. Vücudumdaki aşırı kıllanma olan bölgelerim var. Erkeklerde lazer epilasyon koltuk altına ve göğüse yapılır mı?
Buz Lazer
Merhabalar, erkek lazer epilasyonu istenmeyen vücut kıllarının olduğu tüm bölgelere uygulanabilir. Koltuk altı ve göğüs bölgesine lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.
B***
ben sırtıma ve omuzlarıma lazer yaptırmak istiyorum.bir de sakal üstü için düşünüyorum. erkekler için bu bölgelere lazer epilasyon yapılırmı?teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon etki mekanizması kadınlar da erkeklerde de aynıdır. Dolayısıyla istenmeyen tüylerin bulunduğu tüm alanlara erkeklerde de lazer epilasyon yapılabilir. Buz Lazer, özel yüz aparatı ile burun içi ve kulak içi gibi ulaşılması güç alanlarda da çözüm sunar.
M***
İyi günler hocam,erkeklerin koltuk altına lazer epilasyon yapılıyormu? Başka hangi bölgelere yaptırabiliriz?
Buz Lazer
Merhabalar,hem kadın hem de erkeklerde istenmeyen tüylerin bulunduğu tüm vücut bölgelerine l(göz üzeri hariç) lazer epilasyon yapılabilir. Koltuk altı, sırt,göğüs, omuz, sakal üzeri erkeklerin en çok lazer epilasyon yaptırdıkları alanlardır. Buz Lazer cihazının özel yüz başlığı ile burun içi ve kulak içi gibi erişilmesi güç alanların epilasyonu da mümkün olmaktadır.
K***
merhaba, ben ense kıllarım için epilasyon yaptırmak istiyorum. İnternette yorum olarak epilasyonun etkisinin olmadığını hatta kıl sayında artış olduğunu yazan çok fazla kişi gördüm. Erkek bireyim ve ensemde kıl sayısı normalin üstündedir. Bu konuda yorumunuz nedir ve hangi epilasyon cihazını tavsiye edersiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon 1997 yılında FDA onayı alarak etkili ve kalıcı bir yöntem olduğunu kanıtlamıştır. Lazer epilasyonun etkinliğini gösteren birçok klinik çalışma mevcuttur. FDA onayına sahip olmayan ve hatta lazer bile olmayan cihazlarla yapılan uygulamalar sonrası kıl sayısında artış görülmesi normaldir. Çünkü bu tarz cihazlar sağlığı tehdit eden hiç bir uluslararası standartlara sahip olmayan cihazlardır. FDA onayına sahip Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer etkili, kalıcı sonuçlara sahiptir. Kullandığı patentli teknolojilerle neredeyse tamamen ağrısızdır. Orijinal Buz Lazer yaptırdığınızdan emin olmak için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
M***
Ben burun icine lazer epilasyon yaprirmak istiyorum ,fakat sordugum yerler yapmadiklarini soyledi bunun sebebi nedir acaba
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer burun içinde uygulama yapmak için özel bir uca sahiptir. Bu uç yardımı ile burun içi, kulak içi ulaşılması güç alanların da lazer epilasyonu son derece kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Orijinal Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım