Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Erkeklerde Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılır?

R***
Merhaba iyi günler, ben 24 yaşındayım. Aşırı kıllanma sorunum var, sırtım,omuz,ense,sakal üstü komple lazer epilasyon yaptırmak istiyorum.Erkeklerde bu saydığım bölgelere lazer epilasyon yapılır mı? Araştırdığıma göre sırta, enseye,sakal üstüne yapılıyor.Omuz ve göğüs bölgesine yapılıyor mu bu konuda pek bilgi göremedim.Yardımcı olun lütfen,bıktım usandım bu kıllardan.
Buz Lazer
Merhabalar, erkeklerde lazer epilasyon kadınlarda olduğu gibi tüm vücut bölgelerine uygulanabilir. Lazer epilasyon sadece beyaz renki kılları görmediğinden renkli kılların bulunduğu tüm vücut bölgelerinde uygulanabilir.Sakal üstü, ense, sırt, omuz, göğüs bölgelerinize lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Aşırı kıllanma sorununuz varsa öncesinde hormonal bir problem olup olmadığını kontrol ettirmenizde fayda olabilir. Kılların yapısına göre gittiğiniz merkez bu konuda sizi yönlendirecektir.
M***
merhaba, lazer epilasyon hangi bölgelere yapılır.mesela sakal üstüne yapılır mı.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon göz çukuru dışında tüm vücut bölgelerine uygulanabilir, sakal üstüne de uygulanır. Buz Lazer özel yüz başlığı ile ulaşılması güç olan burun içi ve kulak içi gibi alanlarda bile kolaylıkla uygulama yapılabilmesini sağlar.
Ç***
Merhaba, 22 yaşındayım. Vücudumda aşırı kıllanma var, omuz,sırt,göğüs lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Erkeklerde bu saydığım bölgelere buz lazer epilasyon yapılıyormu?Ayrıca yüz bölgesinde sakalın üzerine de yapılırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, buz lazer epilasyon erkek omuz, sırt, göğüs gibi bölgelerde güvenle uygulanmaktadır. Buz lazer, yüz için özel başlığa sahiptir. Burun içi, kulak içi gibi ulaşılması zor alanların epilasyonu da bu başlık ile mümkün olmaktadır.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım