Erkeklerde Sırt ve Omuz Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

C***
Merhaba, ilk defa lazer epilasyon yaptıracağım. Sırtımda ve omuz bölgemdeki kıllara yaptırmak istiyorum. Kaç seans yaptırmak gerekir, bir de her yerde seans sayısı aynı mıdır? Kullanılan lazere göre seans sayısı değişir mi? En az seans hangi lazerle olacaksa onu tercih ederim. Bilgi verirseniz sevinirim,hayırlı işler.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyonda seans sayısını cildin rengi, kılın yoğunluğu, yapısı, rengi gibi faktörler belirler. Kılların bulunduğu bölge de önemlidir. Örneğin özellikle erkek sırtı, ensesi, omuzu gibi derin yerleşimli kılların lazer epilasyonu ortalama 8-10 seans sürebilmektedir. Kol, bacak gibi bölgelerde ise ortalama seans sayısı 6-8 arasındadır. Lazer epilasyon cihazlarının içinde FDA onayı olmayan güvensiz cihazlarla sonuç almak mümkün değildir. Mutlaka uygulama yaptıracağınız merkezdeki lazer epilasyon cihazının FDA onayı olup olmadığını öğreniniz. Yukarıda verdiğimiz seans sayıları FDA onaylı Buz Lazer cihazları ile önerilen ortalama seans sayılarıdır.
L***
İyi çalışmalar, sırt ve omuz için lazer yaptırmak istiyorum.Birkaç kişiden buz lazeri duydum, çok memnun kalmışlar. Buz lazer için bu bölgelere kaç seans gerekir aşağı yukarı. Acil cevap verirseniz iyi olur.Teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, tüm vücut bölgelerinde olduğu gibi sırt ve omuz bölgelerinde de lazer epilasyon seanslarının sayısını belirleyen bazı faktörler vardır. Bu faktörler arasında cilt rengi, kıl rengi, kıl yoğunluğunu sayabiliriz. Buz lazer epilasyon ortalama 6-8 seans gerektirir. Kıl yapısı ve cilt renginizi gördükten sonra uygulama yaptıracağınız merkez size daha doğru yanıt verecektir.
N***
Hocam, merhaba. Ben omuz ve sırtım için buz lazer yaptırmak istiyorum. Her yerde seans sayısı aynımıdır, omuz ve sırtım için ortalama kaç seans gerekir?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon ortalama 6-8 seanstır. Kılların rengi, yoğunluğu, kalınlığı gibi etkenler seans sayısında rol oynar. Ortalama seans sayısı tüm orijinal Buz Lazer epilasyon merkezlerinde aynıdır. Erkek omuz ve sırt bölgesi derin yerleşimli kıllar bulunduğundan, bu bölgeler için ek 1-2 seans daha gerekebilir.
S***
Sırt ve omuzlarımda aşırı kıllanma var, yaz deniz sezonu açılmadan bu kıllar için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Acısız olduğunu duyduğum buz lazer yaptırmak yaptırmayı düşünüyorum. Öncesinde size sormak istedim, buz lazer epilasyon kaç seans sürer omuz ve sırt bölgesinde?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon seans sayısı ortalama 6-8'dir. Omuz ve sırt gibi derin yerleşimli kıllarda ek 1-2 seans daha gerekebilir. Lazer epilasyonun seans sayısını kılın rengi, yoğunluğu, cilt rengi gibi faktörler belirler. Bu nedenle uygulama yaptıracağınız Buz Lazer merkezi kıl yapınızı gördükten sonra seans sayısı hakkında daha net bilgi verecektir.
Ş***
İyi günler, benim sırt ve omuzlarımda bayağı bir kıllanma var. Aşırı rahatsız oluyorum bu kıllardan. Artık erkekler de bayağı lazer epilasyon yaptırıyor. İş yerimdeki bir arkadaşım buz lazeri önerdi. Sırtına yaptırmış, çok etkili dedi ve ağrısızmış da galiba.Buz lazer sırt ve omuz kılları için kaç seans sürer diye bilgi istiyorum. Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer erkek sırt ve omuz bölgesinde etkili sonuçlara sahiptir. Kıl yapısı, rengi ve cilt rengine göre seans sayısı değişse de ortalama 6-8 seans yeterlidir. Sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayarak size en yakın Orijinal Buz Lazer kliniğine ulaşabilirsiniz.
O***
Merhaba, sırt ve omuz bölgesine lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Bu bölgeler kaç seansta biter? Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon erkek sırt ve omuz bölgelerinde ortalama 6-8 seans gerektirir. Cildinizin rengi, kıl yapınız ve kıl renginize bağlı olarak 1-2 ek seans daha gerekebilir.
S***
Merhaba, kıl dönmesi ameliyatı sonrası doktorun lazer epilasyon önerisi için en uygunu buz lazerdir diye düşünüyorum. Ameliyattan ne kadar bir zaman sonra yaptırmam mantıklı olur. Birde ortalama bir kıl yoğunluğum mevcut. Kaç seansta kurtulurum?
Buz Lazer
Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun. Ameliyat bölgesinin iyileşmesini beklemeniz gerekir. Bu süre kişiden kişiye değişir. Ameliyatı yapan cerrahın onayını aldıktan sonra lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Lazer epilasyon, kıl dönmesi ameliyatlarından sonra nüksü önlemek amacıyla en iyi çözümdür. Buz lazer seans sayısı 6-8 arasındadır. Kişinin kıl yapısı, rengi, yoğunluğu ve cilt rengi gibi faktörlere bağlı olarak ek birkaç seans daha gerekebilir. Orijinal Buz Lazer yaptırdığınızdan emin olmak için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
Y***
Merhabalar benim 2 sorum var 23 yasindayim yanak yani elmacık kemı Iğimde kıllanma var neredeyse gözümde çıkacak kac seans surer ve fiyyat nedir ve sizi nerde bulabilirim hayrlı güler :)
Buz Lazer
Merhabalar, biz Buz Lazer cihazını satan distribütör firmayız. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret ederek size en yakın Buz Lazer merkezine ulaşabilirsiniz.
H***
Merhabalar benim omuzda aşırı killanma var ortalama kaç seans sürer ve seans ücreti ne kadar tesekkurler
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Ancak kıl kalınlığı ,kıl yoğunluğu, kıl rengi, cilt rengi gibi faktörlere bağlı olarak ek birkaç seans daha gerekebilir. Sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkinden Buz Lazer emrkezlerine ulaşıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım