Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Erkeklerde Sırt ve Omuz Bölgesi Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

C***
Merhaba, ilk defa lazer epilasyon yaptıracağım. Sırtımda ve omuz bölgemdeki kıllara yaptırmak istiyorum. Kaç seans yaptırmak gerekir, bir de her yerde seans sayısı aynı mıdır? Kullanılan lazere göre seans sayısı değişir mi? En az seans hangi lazerle olacaksa onu tercih ederim. Bilgi verirseniz sevinirim,hayırlı işler.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyonda seans sayısını cildin rengi, kılın yoğunluğu, yapısı, rengi gibi faktörler belirler. Kılların bulunduğu bölge de önemlidir. Örneğin özellikle erkek sırtı, ensesi, omuzu gibi derin yerleşimli kılların lazer epilasyonu ortalama 8-10 seans sürebilmektedir. Kol, bacak gibi bölgelerde ise ortalama seans sayısı 6-8 arasındadır. Lazer epilasyon cihazlarının içinde FDA onayı olmayan güvensiz cihazlarla sonuç almak mümkün değildir. Mutlaka uygulama yaptıracağınız merkezdeki lazer epilasyon cihazının FDA onayı olup olmadığını öğreniniz. Yukarıda verdiğimiz seans sayıları FDA onaylı Buz Lazer cihazları ile önerilen ortalama seans sayılarıdır.
L***
İyi çalışmalar, sırt ve omuz için lazer yaptırmak istiyorum.Birkaç kişiden buz lazeri duydum, çok memnun kalmışlar. Buz lazer için bu bölgelere kaç seans gerekir aşağı yukarı. Acil cevap verirseniz iyi olur.Teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, tüm vücut bölgelerinde olduğu gibi sırt ve omuz bölgelerinde de lazer epilasyon seanslarının sayısını belirleyen bazı faktörler vardır. Bu faktörler arasında cilt rengi, kıl rengi, kıl yoğunluğunu sayabiliriz. Buz lazer epilasyon ortalama 6-8 seans gerektirir. Kıl yapısı ve cilt renginizi gördükten sonra uygulama yaptıracağınız merkez size daha doğru yanıt verecektir.
N***
Hocam, merhaba. Ben omuz ve sırtım için buz lazer yaptırmak istiyorum. Her yerde seans sayısı aynımıdır, omuz ve sırtım için ortalama kaç seans gerekir?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon ortalama 6-8 seanstır. Kılların rengi, yoğunluğu, kalınlığı gibi etkenler seans sayısında rol oynar. Ortalama seans sayısı tüm orijinal Buz Lazer epilasyon merkezlerinde aynıdır. Erkek omuz ve sırt bölgesi derin yerleşimli kıllar bulunduğundan, bu bölgeler için ek 1-2 seans daha gerekebilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım