Erkeklerde Sakal Üstü Buz Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

M***
İyi günler, ben 34 yaşındayım.Sakalımın üst kısmında elmacık kemiklerim oradaki kıllardan çok rahatsızım.Lazer epilasyon yaptırmak istiyorum, bu konuda hiç bilgim yok. Daha yeni yeni araştırma yapmaya başladım.Acısız olduğunu duyduğum buz lazer ilgimi çekti.Buz lazer epilasyon için kaç seans gitmek gerekir,biraz bilgi vermenizi rica ediyorum.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon seans sayısını kıl yapısı,rengi,yoğunluğu ve kişinin cilt rengi gibi etkenler belirler. Uygulamanın doğru dozlarla yapılması da seans sayısını belirleyen bir diğer önemli faktördür. Buz lazer ile epilasyon ortalama 6-8 seans sürer. Orijinal Buz Lazer cihazı ile uygulama yapan merkezlere sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz.
M***
İyi günler, sakallarımın üst bölgesine lazer epilasyon yaptırmak istiyorum.Ne kadar sürer bu işlem,toplam kaç seans gerekir?Bilgi verirseniz iyi olur,sağolun
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ile sakal üstü epilasyon birkaç dakika sürer. Seans sayısı kıl yapısına, rengine ve cilt rengine bağlı olarak değişse de ortalama 6-8 seans yeterlidir.
H***
Merhaba, sakal üstündeki kıllar buz lazer ile yaklaşık kaç seansta biter?Teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon seans sayısı ortalama 6-8'dir. Cilt rengi, kıl rengi, yoğunluğu gibi faktörler lazer epilasyon seans sayısında belirleyicidir. Ortalama 6-8 seansta sakal üstü için yeterlidir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım