Erkeklerde Sırt Bölgesi Lazer Epilasyonu Ağrılı Mıdır?

O***
Merhaba iyi günler, ben 24 yaşındayım. Sırtımda aşırı kıllanma var. Bu kıllardan kurtulmak için 6 ay önce lazer epilasyon yaptırmaya gittim. Alex diye bir cihazla yaptılar. Bayılacaktım ağrıdan, yarım bıraktım çıktım. Kışın idare ediyorum ama yazın mayoyla falan çok kötü görünüyor. Tekrar lazer epilasyonu düşünmeye başladım.Sizden ricam,ağrıyı azaltacak bir şey varmıdır?Cevap verirseniz çok sevinirim.İyi günler.
Buz Lazer
Merhabalar, ağrı hissi kişiden kişiye değişmekle birlikte yoğun ve kalın kılların lazer epilasyonu ince kıllara oranla biraz daha ağrılıdır. Günümüzde özellikle ağrı eşiği düşük kişiler ve hassas ciltler için Buz Lazer epilasyon tamamen ağrısız konforlu bir uygulamadır. Lazer epilasyon öncesi ağrıyı azaltacak yöntemler yerine ağrısız lazer epilasyon imkanı sunan Buz Lazer ile epilasyon yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutan patentli ICE teknolojisine sahiptir. Sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayarak size en yakın Buz Lazer Kliniğine ulaşabilirsiniz.
N***
Merhaba hocam, ben lazer epilasyon bilgisi almak istiyorum.Sırt için lazer çok ağrılı diye duydum, araştırdım pek bir şey de bulamadım ağrı konusunda. Bu yüzden bilgi verirseniz iyi olur, sırt lazer epilasyonu çok ağrılı mı oluyor, ağrı için ne yapmak lazım falan etraflıca anlatırsanız iyi olur.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon uygulamasında kılların yoğun olduğu bölgeler biraz daha acılıdır. Sırt bölgesindeki kıllar derin yerleşimli olduğundan diğer bölgelere kıyasla biraz daha acılıdır. Buz Lazer epilasyon neredeyse tamamen acısız bir uygulama olduğundan lazer epilasyona yeni bir boyut getirmiştir. Buz Lazer, patentli ICE teknolojisine sahip başlığı ile cildi -3 dereceye kadar soğutmakta ve dolayısıyla ağrı hissini minimuma indirmektedir.
E***
İyi günler, ben daha önce sırtıma lazer epilasyon yaptırmayı denedim ama acıdan yarım bıraktım. 3 sene önceydi bu durum. Acaba bu geçen 3 yılda acısız lazer epilasyon cihazı çıktı mı diye araştırdım ve karşıma buz lazer çıktı. Erkek sırt bölgesinde de buz lazer ağrıyı azalttı mı, bu bölgede de ağrısız mı acaba?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer patentli ICE teknolojisine sahiptir ve uygulama esnasında safir başlık ucu ile cildi -3 dereceye kadar soğutur. Sırt bölgesi gibi derin yerleşimli kılların bulunduğu bölgeler lazer epilasyonda en çok ağrı duyulan alanlardır. Buz Lazer epilasyon ile sırt bölgesi dahil bu alanlarda da neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyon gerçekleşmektedir.
Ö***
Merhaba, sırtıma lazer epilasyon yaptıracağım. Çok ağrılıymış erkeklerde sırt bölgesinin epilasyonu. Bu yüzden biraz çekiniyorum. Bu epilasyon acısını azaltacak herhangi bir şey önerebilirmisiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, sırt bölgesindeki kıllar derin tutulumludur. Bu nedenle lazer epilasyon bu bölgede ağrılıdır. Buz Lazer epilasyon ise sırt bölgesinde de neredeyse tamamen ağrısız bir uygulamaya imkan tanıyor. Uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutan patentli bir teknolojiye sahip Buz Lazer ile sırt bölgesi epilasyonu da ağrısız bir şekilde gerçekleşiyor.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım