Evde Lazer Epilasyon Yapılır mı?

M***
Merhaba, ben sizden lazer epilasyon hakkında bilgi almak istiyorum. Kızım yeni 18 yaşını doldurdu. Yıllardır lazer epilasyonla kıllarından kurtulmanın hayalini yaşıyordu. 18 yaşından önce lazer yapılmadığı için mecbur bekledi şimdiye kadar. Vücudu çok tüylü ağda yapmaktan bıktı çocuk. Şimdi lazer epilasyon çeşitlerini araştırıyoruz. Normalde bir merkeze mi gidip lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyordu. Ama şimdi araştırırken evde lazer epilasyon yapan aletlerin satıldığını görmüş. Evde lazer epilasyon yapılması çok rahat olur ama acaba etkisi nasıl diye size sormak istedim. Evde lazer epilasyon yapılır mı, bu konuda bilgi almak istiyorum. Yoksa bir merkezde yaptırmak mı daha iyi olur? Çok teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, epilasyon kelimesi tüy giderme işlemini tanımlamak için kullanılır. Ağda, jilet, tüy dökücü kremler de bir epilasyon yöntemidir. Evde kullanılan epilasyon aletleri de epilasyon yani tüy giderme işlemini yapar ancak sonuçları kalıcı değildir. Ev tipi epilasyon aletleri lazer epilasyon cihazı değildir. Bu aletlerle yapılan tüy giderme işlemi geçici çözümdür. Evde lazer epilasyon yapılmaz. Daha doğrusu lazer epilasyon cihazları evde kullanım için çok çok pahalı cihazlardır. Günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilen Buz Lazer cihazlarının fiyatı 75.000 Euro’dan başlamaktadır. Bu kadar pahalı cihazların evde lazer epilasyon yapmak için alınması pek mümkün değildir. Lazer epilasyonda lazer ışını kıl kökünü hedefler ve kıl kökünü kalıcı olarak hasara uğratır. Kıl kökünden bir daha kıl uzamaz. Dolayısıyla istenmeyen tüylerle mücadele en etkili yöntem lazer epilasyondur. Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir, masaj konforunda ağrısız bir lazer epilasyon sunar.
Ş***
Sorum evde lazer makinam var tuy dökücü krem kullanip sonra atış yapsam olurmu permatik beni uğraştırıyor boy ve kilo farki var zor oluyor illaki permatiklemi yapmam sart ve evde nekadsr aralıkla lazer atışı yapmalıyım kendime
Buz Lazer
Merhabalar, evde kullanılan aletler lazer değildir. Lazer epilasyon sadece lazer cihazlarıyla uygulanır. Ev tipi aletler, epilasyon yani tüy giderme işlemi yapar ancak sonuçları lazer epilasyon gibi kalıcı değildir. İstenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmak için lazer epilasyon yaptırmanızı öneririz.
F***
merhaba ben evde kullanılan lazer epilasyon aletlerinden aldım. 1 sene olacak nerdeyse pek bir yararını görmedim. kıllarda nerdeyse hiç azalma olmadığı gibi incelme bile olmadı. acaba benim aldığım alet mi işe yaramıyor yoksa evde yapılan lazer epilasyonun etkisi olmuyor mu? bilgi alabilirmiyim?
Buz Lazer
Merhabalar, evde lazer epilasyon yapılmaz. Daha doğrusu lazer epilasyon cihazları evde kullanım için çok pahalı cihazlardır. Örneğin, Buz Lazer cihazının fiyatı 75.000 Euro'dan başlamaktadır. Dolayısıyla lazer epilasyon evde yapılamayacak kadar pahalı bir teknolojidir. Ev tipi epilasyon aletleri, lazer cihazı değildir. Bu aletler lazer epilasyon yapmaz. Bu cihazlarla istenmeyen tüyler geçici olarak giderilir, bu cihazlarla kalıcı sonuç elde edilemez. Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyeret edebilirsiniz.
F***
Merhabalar bn daha önce lazer yaptırdım fakat seansimin bittiği söylendi ancak bazı bölgelerde hala çıkıyor ve fazla ne yapmam gerekiyor kendime özel lazer epilasyon cihazı kullanmam faydalı olur mu sizce
Buz Lazer
Merhabalar, ev tipi epilasyon aletleri lazer cihazı değildir. Bu aletler lazer epilasyon yapmaz, tüy giderme işlemi yaparlar ancak sonuçları kalıcı değildir. Kalıcı sonuçlar için Buz Lazer yaptırabilirsiniz.
Z***
salgından dolayı kuaföre gidemeyince uzun bir süre ağda yaptıramadım. kıllardan kökten kurtulmanın ne kadar önemli olduğunu salgın döneminde anladım. bu yüzden lazer epilasyona başlamak istiyorum. evde yapılan lazer epilasyon etkili oluyormu diye merak ediyorum. buz lazer ya da evde lazer epilasyon cihazı arasında kararsız kaldım. hangisi daha etkili olur?
Buz Lazer
Merhabalar, ev tipi epilasyon aletleri lazer değildir ve dolayısıyla bu aletlerle lazer epilasyon yapılmaz. Epilasyon, tüy giderme işlemlerine verilen isimdir. Lazer epilasyon ise epilasyon işleminin lazer cihazı ile uygulanmasıdır. Ev tipi epilasyon aletlerinin sonuçları kalıcı değildir. Buz Lazer, etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Hakkında birçok klinik çalışma bulunan Buz Lazer, FDA onayına sahip güvenli bir sistemdir. Kullandığı patentli teknolojilerle ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon sunar. Yaz ayları dahil her mevsimde güvenle uygulanan Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir.
Ö***
Evde lazer yaparken jele gerek varmı??
Buz Lazer
Merhabalar, evde lazer derken sanırım ev tipi epilasyon aletlerini kastediyorsunuz. Ev tipi epilasyon aletleri lazer değildir, ve dolayısıyla bu aletler lazer epilasyon yapmaz. Biz lazer teknolojileri hakkında bilgi verebiliriz. Kullanım detayları için kullanım kılavuzunda yer alan bilgileri dikkate almanız doğru olacaktır.
D***
Merhaba benim kendi lazer cihazın var ama atışlardan önce jel sürmem gerektiğini söylüyor herkes. Önerdiğiniz bi jel var mı?bide jelsiz lazer yapımı tehlikeli midir? Bilgilendirirseniz çok sevinirim
Buz Lazer
Merhabalar, ''benim kendi lazer cihazım var'' derken sanırım ev tipi epilasyon aletlerini kastediyorsunuz. Öncelikle evde kullanılan epilasyon aletlerinin lazer cihazı olmadığının altını çizmek gerekir. Bu aletler, epilasyon yani tüy giderme işlemi yaparlar ancak lazer epilasyon yapmazlar ve dolayısıyla sonuçları lazer epilasyon gibi kalıcı değildir. Lazer olmayan bu aletlerin kullanım detayları için kullanım kılavuzundaki talimatlara uymanız doğru olacaktır.
K***
merhaba, malum önümüz yaz. yazın lazer epilasyon yapılmaz diye biliyorum. bu yüzden evde kullanılan lazer epilasyon aletlerinden almayı düşünüyorum. bu aletlerle kıllarım tamamen bitermi, yardımcı olabilirmisiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, evde kullanılan epilasyon aletleri lazer cihazı değildir. Dolayısıyla bu aletler sadece epilasyon yani tüy giderme işlemi yaparlar ancak lazer epilasyon yapamazlar. Dolayısıyla evde lazer epilasyon yapılmaz, ev tipi epilasyonaletlerin sonuçları lazer epilasyon gibi kalıcı değildir.
F***
bu yaz için evde kullanılan lazer epilasyon aleti almak istiyorum. alet seçimini yaparken nelere dikkat etmeliyim, hangisiyle kesin sonuç alabilirim? çok teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, ev tipi epilasyon aletleri lazer epilasyon yapmaz. Bu aletler epilasyon yani tüy giderme amacıyla kullanılırlar. Ancak geçici çözüm sunarlar, sonuçları lazer epilasyon gibi kalıcı değildir. Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahip gelişmiş bir lazer epilasyon yöntemidir. İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
S***
Merhaba ben 5 seans boyunca yuz icin lazer tedavisi gordum biraz biraz dokulmeler oldu ama karantina surecinde baya cogaldilar elimde baska bir lazer makinasi vardi evde onu uyguladim yine biraz dokuldu sonra yine cikti bu yaptigim tedavimi olumsuz etkiler mi? Bide sehir disina cikacagim bu yuzden iki uc ay seanslara gidemeyecegim bu sureyi elimdeki makineyle lazer yapsam telafi eder miyim sizce?
Buz Lazer
Merhabalar, evde kullanılan epilasyon aletleri lazer değildir. Bu aletlerle lazer epilasyon yapılmaz, çünkü bu aletler lazer cihazı değildir. Ev tipi epilasyon aletleri geçici çözümdür, sonuçları lazer epilasyon gibi kalıcı değildir. Mümkün olduğunca lazer epilasyon seanslarına ara vermemek gerekir.
S***
ben evde kullanmak için lazer aldım atış yaptığı gibi tüyü yok etmesi gerekmiyor mu yoksa sonrasında mı dökülecek anlamadım yardımcı olur musunuz
Buz Lazer
Merhabalar, ev tipi epilasyon aletleri lazer değildir. Dolayısıyla bu aletlerin tüyü ne zaman dökeceği hakkında bilgi sahibi değiliz. Bu aletler lazer epilasyon yapmaz, sadece epilasyon yani tüy giderme işlemi yaparlar. Evde kullanılan epilasyon aletleri geçici çözüm sunarlar, sonuçları lazer epilasyon gibi kalıcı değildir.
N***
Merhaba ben braunun 400.000 atislik lazerini aldım da ben yuzume uygulamadan önce kas usturasi ile aliyorum aldıktan 10 dakika sonra yuzume lazer uyguluyorum diğer seanslarda da hep ustura ile mi alicam yani bitene kadar birde 2ci seansı mi 11 gün sonra yaptım diğer seansları ne zaman hangi aralıklarla yapmalıyım Birde son olarak bu merkezlerde kullanılan lazer jeli bizim aldığımız lazere kullansak birşey olurmu Simdeden teşekkür ediyrm
Buz Lazer
merhabalar, evde kullanılan epilasyon aletleri lazer cihazı değildir ve dolayısıyla lazer epilasyon yapamazlar. Bu aletlerin sonucu lazer epilasyon gibi kalıcı değildir, sadece geçici çözüm sunarlar. Lazer teknolojisi farklıdır, bu nedenle aldığınız cihazın kullanma kılavuzunu dikkatice okuyarak önerilen talimatara uymanızı tavsiye ederiz.
S***
Merhaba, ben lazer cihazı aldım ve ilk uygulamamı jiletlendikten 2 gün sonra yaptım en azından kıl kökünün gözükmesi gerektiği söylendi ancak bazıları da tamamen pürüzsüzken yapılması gerektiğini söylediler hangisi doğru yardımcı olur musunuz??
Buz Lazer
Merhabalar, evde kullanılan epilasyon aletleri lazer cihazı değildir. Dolayısıyla bu aletler lazer epilasyon yapmaz, geçici çözüm sunarlar. Ev tipi epilasyon aletleri lazer cihazı olmadıkları için uygulama detayı hakkında bilgi sahibi değiliz. Uygulama kitapcığındaki talimatlara uymanızı tavsiye ederiz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım