Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Genital Bölge Lazer Epilasyonu Acıtıyor Mu?

N***
İyi günler, ben 20 yaşındayım.Yurt dışına eğitim için gideceğim.Oralarda ağda yaptırma imkanı bulamam diye lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. Çok acıyormuş diye duydum. Az acıması için hangi cihaz daha iyidir? Yardımcı olursanız çok sevinirim,teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhaba, lazer epilasyon cihazları içinde en az acı duyacağınız cihaz Buz Lazer uygulamasıdır. Özel soğutma yapan başlık sayesinde acısız, son derece konforlu bir uygulamadır. Genital bölge vücudun diğer bölgelerine göre daha hassas bir yapıda olduğundan bir çok cihazda fazla acı hissedilmesine rağmen Buz Lazer ile neredeyse acısız lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.
G***
Merhaba, 5 gün önce genital bölgeme epilasyon yaptırdım.Galiba Alexmiş cihaz,çok çok acıdı.Ama uygulayan kız normal dedi. Şimdi bayağı kabuklanma oldu o yerde.Geçermi,normalmi bu durum?
Buz Lazer
Merhabalar, uygulama bölgesinde ciddi kabuklanma olması muhtemelen yüksek doz enerji verilmesiyle ilgili. Genital bölgede cilt daha hassas olduğundan hafif bir acı duymanız normal, ancak çok acıması cildinize göre dozun yüksek olduğu anlamına gelir. Uygulama yaptırdığınız merkezin hekimiyle temasa geçmenizi öneririz.
R***
Merhaba ben 29 yaşındayım. Genital bölge lazer epilasyonu düşünüyorum.Hijyen açısından biraz çekincelerim var.Herhangi bir hastalık kapma riski var mı genital bölgeye epilasyonunda?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon başlığı sadece cilt yüzeyine temas ettirilir, uygulama alanında enfeksiyon, açık yara gibi cilt problemleri olan bölgelere lazer epilasyon yapılmaz. Dolayısıyla vücut sıvılarına temas olmadığından herhangi bir hastalık bulaşma riski yoktur. Yine de Buz Lazer ile epilasyonda her uygulamadan sonra epilasyon başlığı uygun içerikli bir solüsyonla dezenfekte edilir ve olası mikroorganizmalardan arındırılır.
S***
Merhaba,kızım 17 yaşında. Genital bölgesi için lazer epilasyona başlayacak. Çocuğun canı yansın istemiyorum.Hangi cihaz daha az ağrılıdır,yardımcı olursanız iyi olur.Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, ICE teknolojisine sahip başlıkla soğutma yapan Buz Lazer cildi -3 dereceye kadar soğutmaktadır. Bu özelliği ile güvenle, acısız lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Size en yakın Buz lazer kliniği için sitemizdeki Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayabilirsiniz.
L***
İyi günler. Lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. Bir arkadaşımgeçen sene yaptırmıştı, özellikle genital bölgenin çok ağrılı olduğunu söyledi. Ben de biraz araştırma yaptım, buz lazer acısızmış bayağı. Genital bölgede de acısız mı buz lazer?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ICE teknolojisine sahip bir başlıkla uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutuyor. Bu nedenle genital bölge dahil tüm vücut bölgelerinde acısız, konforlu bir epilasyona olanak tanıyor.
K***
Merhaba, yıllar önce genital bölgeye lazer yaptırmaya gitmiştim,yarım bıraktım.Çok fazla ağrı vardı,dayanamadım. Şimdi bu yeni çıkan buz lazer epilasyonu duydum,araştırdığıma göre acısı yokmuş. Genital bölgeye buz lazer yaptırsam acısı nasıl,çok acıtıyormu?
Buz Lazer
Merhabalar, genital bölge lazer epilasyonunda diğer bölgelerden biraz daha fazla acı hissedildiği doğrudur. Bunun nedeni o bölgedeki tüylerin daha koyu renkli ve daha yoğun olmasıdır. Buz Lazer epilasyon ise patentli ICE Teknolojisi kullanan başlığı ile uygulama esansında cildi -3 dereceye kadar soğutmaktadır. Bu nedenle genital bölgede de acı yok denecek kadar azdır.
P***
Merhaba, lazer epilasyon için sormak istiyorum ben. Genital bölgede ağda yaptırırken çok fazla ağrıyor. Bacaklarda,yüzde falan o kadar ağrı olmuyor. Lazer epilasyonda da aynı mı acaba, genital bölgede lazer epilasyon çok acıtıyormu?
Buz Lazer
Merhabalar, genital bölge lazer epilasyonu diğer vücut bölgelerine göre biraz daha ağrılıdır. Buz lazer epilasyon, uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutan patentli teknolojisi sayesinde genital bölgede de neredeyse acısız bir lazer epilasyona olanak tanımaktadır.
P***
Merhaba, tüm vücut lazer epilasyon yaptıracağım. Diğer bölgeler neyse de genital bölge çok acıyormuş. Buz lazerin ağrısız olduğunu duydum. Genital bölgede de ağrısız mı?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon sırasında cildi -3 dereceye kadar soğutan bir teknolojiye sahiptir. Patentli bu teknoloji cildi sürekli serin tutuyor ve genital bölge dahil tüm alanlarda neredeyse tamamen acısız bir epilasyon sağlıyor. Buz Lazerin en önemli avantajı genital bölgede de acısız olması.
F***
Merhaba, genital bölgeye daha önce lazer epilasyon yaptırmaya cesaret edemedim. Benim ağrıya karşı çok hassas bir bünyem var, bu nedenle ağda yaptırırken bile kabus yaşıyorum. Genital bölgede lazer epilasyonun ağrısını azaltacak ne önerirsiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, genital bölge kılları genelde diğer vücut bölgelerine göre daha yoğun ve daha kalındır. Bu nedenle lazer ışınını daha yoğun emerler ve ciltte lazer ısısı daha çok hissedilir. Buz Lazer, kılı kademeli ısıtan ütüleme tekniği ve patentli ICE teknolojisi ile neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyon imkanı sunuyor. Buz Lazerin kullandığı bu yenilikçi teknolojiler ile aynı zamanda yan etki riski de minimuma düşüyor. Bu nedenle Buz Lazer epilasyon yaptırmanızı öneririz.
A***
İyi günler, yıllardır ağrı korkusundan genital bölgeye lazer epilasyon yaptırmaya cesaret edemiyorum. Buz lazerin ağrısız olduğunu duyuyorum herkesten, genital bölgede de buz azer epilasyon ağrısız mı, cevap verirseniz çok makbule geçer.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer cildi -3 dereceye kadar soğutan ICE teknoloji ile tüm bölgelerde neredeyse tamamen ağrısızdır. Soğuk safir uç cilde değdiğinde adeta buz gibi soğuktur, cilt uygulama esnasında sürekli serin tutulur. Aynı zamanda patentli in-Motion (ütüleme) tekniği ile kıllar kademeli olarak ısıtıldığından Buz Lazer ile ağrısız konforlu bir lazer epilasyon mümkün olmaktadır. Genital bölgede de Buz Lazer neredeyse tamamen ağrısız bir uygulamaya olanak tanır.
M***
Merhabalar. Ben buz lazer araştırıyorum. 2 çeşit buz lazer mi var. Biri acisiz biride buz lazer diode aciyi hissedersiniz diyorlar.en iyisi bu diode dediler dogru mu?
Buz Lazer
Merhabalar, orijinal Buz Lazer cihazı Diode tabanlı lazer sistemidir. Buz Lazer kullandığı patentli teknolojilerle neredeyse tamamen acısız bir uygulamadır. Acının hissedildiği söylenen cihaz muhtemelen Buz Lazerin ismini ismini kullanan çok sayıdaki sahte cihazdan bir tanesidir. Ağrısız, acısız orijinal Buz Lazer epilasyon için sitemizin Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayarak size en yakın kliniğe ulaşabilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım