Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Genital Bölge Lazer Epilasyonu Acıtıyor Mu?

N***
İyi günler, ben 20 yaşındayım.Yurt dışına eğitim için gideceğim.Oralarda ağda yaptırma imkanı bulamam diye lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. Çok acıyormuş diye duydum. Az acıması için hangi cihaz daha iyidir? Yardımcı olursanız çok sevinirim,teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhaba, lazer epilasyon cihazları içinde en az acı duyacağınız cihaz Buz Lazer uygulamasıdır. Özel soğutma yapan başlık sayesinde acısız, son derece konforlu bir uygulamadır. Genital bölge vücudun diğer bölgelerine göre daha hassas bir yapıda olduğundan bir çok cihazda fazla acı hissedilmesine rağmen Buz Lazer ile neredeyse acısız lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.
G***
Merhaba, 5 gün önce genital bölgeme epilasyon yaptırdım.Galiba Alexmiş cihaz,çok çok acıdı.Ama uygulayan kız normal dedi. Şimdi bayağı kabuklanma oldu o yerde.Geçermi,normalmi bu durum?
Buz Lazer
Merhabalar, uygulama bölgesinde ciddi kabuklanma olması muhtemelen yüksek doz enerji verilmesiyle ilgili. Genital bölgede cilt daha hassas olduğundan hafif bir acı duymanız normal, ancak çok acıması cildinize göre dozun yüksek olduğu anlamına gelir. Uygulama yaptırdığınız merkezin hekimiyle temasa geçmenizi öneririz.
R***
Merhaba ben 29 yaşındayım. Genital bölge lazer epilasyonu düşünüyorum.Hijyen açısından biraz çekincelerim var.Herhangi bir hastalık kapma riski var mı genital bölgeye epilasyonunda?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon başlığı sadece cilt yüzeyine temas ettirilir, uygulama alanında enfeksiyon, açık yara gibi cilt problemleri olan bölgelere lazer epilasyon yapılmaz. Dolayısıyla vücut sıvılarına temas olmadığından herhangi bir hastalık bulaşma riski yoktur. Yine de Buz Lazer ile epilasyonda her uygulamadan sonra epilasyon başlığı uygun içerikli bir solüsyonla dezenfekte edilir ve olası mikroorganizmalardan arındırılır.
S***
Merhaba,kızım 17 yaşında. Genital bölgesi için lazer epilasyona başlayacak. Çocuğun canı yansın istemiyorum.Hangi cihaz daha az ağrılıdır,yardımcı olursanız iyi olur.Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, ICE teknolojisine sahip başlıkla soğutma yapan Buz Lazer cildi -3 dereceye kadar soğutmaktadır. Bu özelliği ile güvenle, acısız lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Size en yakın Buz lazer kliniği için sitemizdeki Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayabilirsiniz.
L***
İyi günler. Lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. Bir arkadaşımgeçen sene yaptırmıştı, özellikle genital bölgenin çok ağrılı olduğunu söyledi. Ben de biraz araştırma yaptım, buz lazer acısızmış bayağı. Genital bölgede de acısız mı buz lazer?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ICE teknolojisine sahip bir başlıkla uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutuyor. Bu nedenle genital bölge dahil tüm vücut bölgelerinde acısız, konforlu bir epilasyona olanak tanıyor.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım