Genital Bölgedeki Kıllar Nasıl Alınır?

S***
Genital bölge kıllarını temizlemek için uzun zamandır ağda yaptırıyorum. Ağda hem çok ağrılı hem de ağdadan sonra genital bölgede sivilceler çıkıyor. Sivilcelerin ucu beyaz iltihaplı. Ağdadan sonra sivilce çıkması normalmiş kuafördeki kız öyle dedi. Ama ben artık ağda yaptırmak istemiyorum, ağdadan soğudum. Genital bölgedeki kıllara jilet değdirmek istemiyorum, jilet kılları kalınlaştırıyor. Başka nasıl alabilirim genital bölgedeki kılları?
Buz Lazer
Merhabalar, genital bölge kılları için Buz Lazer ideal bir çözümdür. İstenmeyen tüylerle mücadelenin en etkili ve en kalıcı yöntemi lazer epilasyondur. Buz Lazer ağrısız ve yan etkisiz olması ile günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutur ve genital bölge gibi kılların yoğun ve kalın olduğu bölgelerde bile ağrısız bir lazer epilasyon sunar. FDA onayına sahip Buz Lazer güvenli bir sistemdir ve hakkındaki klinik çalışmalarla etkinliğini kanıtlamıştır. Genital bölge kıllarından kalıcı bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz.
M***
iyi günler ben genital bölgedeki kılları ağda ile alıyorum. ağda yaparken canım çok yanıyor. bu yüzden artık ağda yapmak istemiyorum. genital bölgedeki kıllar malum çok sık bu kıllara jilet değdirsem iyice artar. lazer epilasyon yaptırmak en iyisi galiba. genital bölgedeki kıllara lazer epilasyon kaç kere yaptırmak gerekir?
Buz Lazer
Merhabalar, genital bölgedeki istenmeyen kıllardan kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Buz Lazer cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemi ile ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Genital bölge gibi kılların yoğun olduğu alanlarda ağrısız olması büyük avantaj sağlar. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir.
D***
genital bölge kıllarını ağdayla aldıktan sonra sivilcelenme oluyor ve bir daha ağda çok ağrıyor. jiletle vurmak istemiyorum, lazer epilasyon genital bölgedeki kılları bitirirmi, buz lazer etkili olurmu?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Kullandığı patentli teknolojiler ile ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon sunar. FDA onayına sahip Buz Lazer güvenli bir uygulamadır. Genital bölge kıllarından ağrısız bir şekilde kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
H***
Ben ağrı eşiği çok düşük biriyim. Ağrısından dolayı ağda yaptıramiyorum, çok istemesem de mecburan jiletle yapıyorum kıl temizliğini. Genital bölgede jilet yapmak da çok kolay olmuyor. En iyisi lazer epilasyon ama ağrıtır ve ağrısına dayanamam diye çekiniyorum. Geriye fazla bir seçenek kalmadı biliyorum ama yine de bir umut size danışmak istedim. Jilet dışında genital bölge kıllarını (canım yanmadan) nasıl alabilirim?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer ağrısız, acısız bir sistemdir. Gelişmiş bir soğutma sistemi kullanan Buz Lazer, tüm uygulama boyunca cildi soğutur. Tedavi başlığının ucu cilde değdiğinde buz gibi serindir ve serin his tüm seans boyunca devam eder. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer ile genital bölge kıllarından ağrısız bir şekilde kurtulabilirsiniz.
F***
iyi günler, benim bikini bölgemde ağdadan sonra minik minik sivilceler çıkıyor. Yazın mayonun kenarından gözüktüğü için çok rahatsız oluyorum. Genital bölgeye ve bikini bölgesine komple lazer epilasyon yaptırsam kaç seans sürer?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer gelişmiş soğutma isitemi ile ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Ağrısız olması özellikle genital bölgede önemli bir avantaj sağlar ve son derece konforlu bir uygulamaya olanak tanır. Genital bölge için Buz Lazer 8 seans önerilir. Kıl rengi, kıl kalınlığı, kıl yoğunluğu gibi etkenler lazer epilasyon seans sayısında rol oynar. Bu etkenlere bağlı olarak bazen ek 1-2 seans daha gerekebilir.
G***
iyi günler, ben 22 yaşında bayanım. şimdiye kadar avret yerime hep ağda yaptım. ağdadan sonra sivilce çıkıyor, bir de kılllar uzamaya başlayınca batık falan oluyor. nişanlıyım, kışa düğünüm var. evlenmeden evvel kıllardan kökten kurtulsam çok iyi olur. ağdadan başka avret yerindeki kıllar nasıl alınır yardımcı olurmusunuz. cevap vermeniz benim için çok çok önemli. teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, genital bölgedeki kıllardan kalıcı olarak kurtulmak için en etkili yöntem lazer epilasyondur. Buz Lazer, ağrısız olması ile özellikle genital bölgede çok tercih edilen bir uygulamadır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer, güvenli bir uygulamadır. Tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanır.
P***
merhaba, bikini bölgesine ağda yaptırdıktan sonra kıl kökleri belli oluyor. yazın mayonun kenarından gözükünce çok çirkin duruyor. bu yüzden ağda yaptırmak istemiyorum artık. en iyisi lazer epilasyon ama yazın lazer epilasyon yapılmıyor diye biliyorum. bikini bölgesi kılları nasıl alınır, yardımcı olursanız sevinirim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer yaz aylarında da uygulanır. Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin epilasyonunda FDA onayına sahiptir. Cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş soğutma sistemi ile ağrısız bir uygulamadır. Bikini bölgesi kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz.
K***
Ben bikini çzigisi ve genital bölgeye komple lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Genitalde lazer çok ağrılı oluyormu. Bir de genital bölgedeki kıllar yoğun oluyor, lazer epilasyonla sonuç alabilirmiyim?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer gelişmiş soğutma sistemi ile ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Cildi -3 dereceye kadar soğutarak hasta konforunu arttırır. Buz Lazer, klinik olarak kanıtlanmış etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. FDA onaylı güvenli bir sistemdir. Buz Lazer, ortalama 8 seans önerilir. Bazen kıl yoğunluğu, kıl kalınlığı ve cilt rengi gibi faktörlere bağlı olarak ek 1-2 seans daha gerekebilir. Buz Lazer, tüm kıl tiplerinde etkilidir.
K***
ağrı eşiğim çok düşük olduğu için genital bölgeye ağda yaptıramıyorum. mecburan jilet kullanıyorum. jiletle her seferind ekesik yapıyorum açıkçası hiç memnun değilim. ağrısından korktuğum için lazer epilasyona da başlayamıyorum. başka seçenek kalmadı galiba ama yine de sizden genital bölgedeki kıllar için fikir almak istiyorum. umarım cevaplarsınız.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ağrısız olması ile öne çıkan bir uygulamadır. Ice Teknolojisi ile ciltte etkin soğutma yapar. Cilde değdiğinde buz gibi bir serin his veren tedavi başlığı, ciltte sürekli hareket ettirilir. Bu uygulama tekniği kılları kademeli olarak ısıtır. Buz lazer etkili soğutma ve uygulama tekniği ile ağrısız, acısız bir lazer epilasyon sunar. Genital bölge dahil tüm bölgelerde masaj konforunda bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer, etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir.
Ö***
genital bölgemde kıl temizliğini hep jiletle yaptım şimdiye kadar. kısa süre önce belimden bir rahatsızlık geçirdim, artık öne doğru fazla eğilemiyorum ve jilet yapmakta zorlanıyorum. genital bölge kıllarından buz lazerle tamamen kurtulabilirmiyim?teşekkürler...
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Hakkında birçok klinik çalışma mevcuttur ve FDA onayına sahiptir. 80'den fazla ülkede uygulanan Buz Lazer tüm kıl tiplerinde etkilidir. Ağrısız, acısız olması sayesinde konforlu bir lazer epilasyon sunar. Genital bölge kıllarından ağrısız, acısız bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
K***
ben geçen sene lazer epilasyona gittim genital için ama çok ağrılıydı ve devam etmedim. genitalde ağda sivilce yapıyor, en iyisi lazer epilasyonla kurtulmak. kötü bir deneyim yaşadığım için cesaret edenmiyorum lazer epilasyona. başka ne öneririsiniz, nasıl alabilirim genital kıllarını?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ağrısız, acısız bir lazer epilasyon yöntemidir. Genital bölgedeki istenemyen kıllardan kalıcı olarak kurtulmak için en ideal çözüm lazer epilasyondur. Buz Lazer gelişmiş soğutma sistemi ile cildi -3 dereceye kadar soğutur. Tüm uygulama boyunca bu etkili soğutma devam eder ve cilt ferahlar. Ağrısız, güvenli, etkili bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer ile genital bölgedeki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilrsiniz.
Ç***
buz lazer yaptıran arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla ağrısızmış. ben genital için düşünüyorum, daha önce bir kere lazer epilasyon yaptırdım öyle çok ağrıdıki devam etmedim. ağrısız olması benim için avantaj tabi acaba genitalde de ağrısı yokmu diye öğrenmek istiyorum. ikinci sorum da kaç seansta biter, yardımcı olurmusunuz?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer patentli Ice Teknolojisine sahiptir. Bu gelişmiş soğutma sistemi tüm seans boyunca cildi soğutur, serinletir. Tedavi başlığının ucu, cilde değdiğinde buz gibi soğuktur ve bu his tüm uygulama boyunca devam eder. Buz Lazer genital bölge dahil tüm vücut bölgelerinde ağrısız, konforlu bir lazer epilasyon sunar. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Ancak kıl yoğunluğu, kıl kalınlığı gibi faktörlerin seans sayısında rol oynadığı unutulmamalıdır. Bu nedenle bazen ek 1-2 seans daha gerekebilir.
H***
genital lazer epilasyonu çok ağrılı olur diye korkuyorum. ağrısız bir şekilde genital bölge kıllarından nasıl kurtulabilirim, ne önerirsiniz? çok teşekkürler şimdiden.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ağrısız ve etkili bir lazer epilasyon sistemidir. Kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer ile genital bölge kıllarından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer, cildi -3 dereceye kadar soğutan Ice Teknolojisi ile ağrısız, acısız son derece konforlu bir lazer epilasyon sunar.
T***
ben geçen hafta ilk defa lazer epilasyona gittim. gitttiğim yerde alex diye bir lazer kullanıyorlar. önce sadece genital için gittim memnun kalırsam bacak ve koltuk altına da yaptırmayı düşünüyordum. ama o kadar acıdıki canım, bir daha oraya gitmeyi düşünmüyorum. neyseki paket satın almamıştım, yoksa param boşa gidecekti. bu yüzden sizinle iletişime geçtim. her yerde buz lazer için ağrısız olduğu yazıyor , yaptıranların yorumlarını oluyorum bayağı memnunlar. genitalde de ağrısızmı acaba diye bilgi almak istiyorum. başka türlü genital kıllarından nasıl kurtulurum bilmiyorum, yardımınızı bekliyorum.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer uygulama esnasında cildi -3 dereceye soğutan patentli bir soğutma sistemine sahiptir. SHR adı verilen patentli uygulama tekniği ile kıl kökleri kademeli olarak ısıtılıyor. Bu iki patentli teknoloji sayesinde Buz Lazer ağrısız, acısız bir lazer epilasyon sunmaktadır. Buz Lazer, genital bölge dahil tüm bölgelerde neredeyse tamamen ağrısızdır. Genital bölgedeki istenmeyen kıllardan Buz Lazer ile ağrısız bir şekilde kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım