Genital Bölgedeki Kıllar Nasıl Alınır?

S***
Genital bölge kıllarını temizlemek için uzun zamandır ağda yaptırıyorum. Ağda hem çok ağrılı hem de ağdadan sonra genital bölgede sivilceler çıkıyor. Sivilcelerin ucu beyaz iltihaplı. Ağdadan sonra sivilce çıkması normalmiş kuafördeki kız öyle dedi. Ama ben artık ağda yaptırmak istemiyorum, ağdadan soğudum. Genital bölgedeki kıllara jilet değdirmek istemiyorum, jilet kılları kalınlaştırıyor. Başka nasıl alabilirim genital bölgedeki kılları?
Buz Lazer
Merhabalar, genital bölge kılları için Buz Lazer ideal bir çözümdür. İstenmeyen tüylerle mücadelenin en etkili ve en kalıcı yöntemi lazer epilasyondur. Buz Lazer ağrısız ve yan etkisiz olması ile günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutur ve genital bölge gibi kılların yoğun ve kalın olduğu bölgelerde bile ağrısız bir lazer epilasyon sunar. FDA onayına sahip Buz Lazer güvenli bir sistemdir ve hakkındaki klinik çalışmalarla etkinliğini kanıtlamıştır. Genital bölge kıllarından kalıcı bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz.
M***
iyi günler ben genital bölgedeki kılları ağda ile alıyorum. ağda yaparken canım çok yanıyor. bu yüzden artık ağda yapmak istemiyorum. genital bölgedeki kıllar malum çok sık bu kıllara jilet değdirsem iyice artar. lazer epilasyon yaptırmak en iyisi galiba. genital bölgedeki kıllara lazer epilasyon kaç kere yaptırmak gerekir?
Buz Lazer
Merhabalar, genital bölgedeki istenmeyen kıllardan kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Buz Lazer cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemi ile ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Genital bölge gibi kılların yoğun olduğu alanlarda ağrısız olması büyük avantaj sağlar. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir.
D***
genital bölge kıllarını ağdayla aldıktan sonra sivilcelenme oluyor ve bir daha ağda çok ağrıyor. jiletle vurmak istemiyorum, lazer epilasyon genital bölgedeki kılları bitirirmi, buz lazer etkili olurmu?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Kullandığı patentli teknolojiler ile ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon sunar. FDA onayına sahip Buz Lazer güvenli bir uygulamadır. Genital bölge kıllarından ağrısız bir şekilde kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
H***
Ben ağrı eşiği çok düşük biriyim. Ağrısından dolayı ağda yaptıramiyorum, çok istemesem de mecburan jiletle yapıyorum kıl temizliğini. Genital bölgede jilet yapmak da çok kolay olmuyor. En iyisi lazer epilasyon ama ağrıtır ve ağrısına dayanamam diye çekiniyorum. Geriye fazla bir seçenek kalmadı biliyorum ama yine de bir umut size danışmak istedim. Jilet dışında genital bölge kıllarını (canım yanmadan) nasıl alabilirim?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer ağrısız, acısız bir sistemdir. Gelişmiş bir soğutma sistemi kullanan Buz Lazer, tüm uygulama boyunca cildi soğutur. Tedavi başlığının ucu cilde değdiğinde buz gibi serindir ve serin his tüm seans boyunca devam eder. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer ile genital bölge kıllarından ağrısız bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım