Göbek Kılları Nasıl Alınır?

B***
Merhaba ben göbek kıllarım için size danışmak istiyorum. Göbeğimde çok fazla kıl çıkıyor. Bir iki kıl olsa cımbızla çekerim ama bayağı fazla kıl var. Kadınların göbek kısmında kıl olması kötü görünüyor. Yazın bu kıllar yüzünden bikini giyemiyorum. Tüy gibi falan da değil kalın siyah kıllar halinde, bir de bayağı uzun. Makasla keseyim diye düşündüm ama devamlı çıkacak yine. Ağda ve jilet işine hiç bulaşmak istemiyorum. Göbek kıllarını en iyi nasıl alınır? Teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon göbek kıllarından kurtulmak için en etkili yöntemdir. Günümüz lazer epilasyon yöntemleri arasında Buz Lazer ağrısız olması ile çok talep gören bir uygulamadır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer, yaz aylarında da güvenle uygulanır. Gelişmiş bir soğutma sistemi ile cildi -3 dereceye kadar soğutan Buz Lazer masaj konforunda bir lazer epilasyon sunar. Hem kadınlar hem de erkekler için göbek kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Buz Lazer göbek bölgesinde ortalama 8 seans önerilir. Buz Lazer yaz aylarında da güvenle uygulanabilir. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin epilasyonunda FDA onayına sahiptir.
L***
göbeğimde istenmeyen kıllar var epilasyon yaptıramam çünkü korkuyorum ne yapmalıyım gitmesi için ?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ağrısız ve yan etkisiz bir uygulamadır. Masaj konforunda bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer, patentli teknolojiler kullanır. Cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemi ile cilt sürekli serinletilir. Bu etkin soğutma tüm seans boyunca devam eder. FDA onayına sahip Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenlidir. Lazer epilasyondan ağrısından çekinenler için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Ağrısız, acısız konforlu bir lazer epilasyon için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
Ş***
benim göbeğimin etrafında da kıllar çıkıyor. çok sert değil kıllar ama kötü görünüyor. ben beyaz tenliyim, kıllar simsiyah. bu yüzden çok belli oluyor. göbeğimin etrafındaki kılları nasıl alabilirim? lazer epilasyon göbek kıllarına yapılırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, göbek kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Gelişmiş soğutma sistemi ile cildi -3 dereceye kadar soğutur ve ağrısız son derece konforlu bir lazer epilasyon sunar. FDA onayına sahip Buz Lazer güvenli bir sistemdir. Buz Lazer göbek kıllarına da güvenle uygulanır.
G***
benim hamilelikten sonra göbeğimde de kıl çıkmaya başladı. kıllar, tüy gibi değil bayağı kalın ve siyah bir şekilde çıkıyor. göbekte çıkan bu kıllara buz lazer yapılırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer FDA onayına sahip güvenli bir sistemdir. Göbek bölgesindeki istenmeyen tüylere güvenle uygulanır. Buz Lazer, clldi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemi ile ağrısız ve konforlu bir uygulama sunar. Günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilen Buz Lazer tüm cil tipleri için uygundur.
L***
Merhaba,ben göbeğime lazer epilasyon yaptırmayı planlıyorum. Lazer epilasyondan sonra göbekte iz, leke kalırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer yan etki riski yok denecek kadar az güvenli bir sistemdir. FDA onayına sahip Buz Lazer tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanır. Ciltte etkili soğutma sağlayan Ice Teknolojisi cilt yüzeyini korur, cilt yanığı riskini ortadan kaldırır. Dolayısıyla Buz Lazer epilasyondan sonra leke, iz gibi komplikasyonlar gelişmez. Buz Lazer ile göbek kıllarından ağrısız ve yan etkisiz bir şekilde kurtulmak mümkündür.
B***
Merhaba! Ben bundan 5 sene önce tüm vücut alexandrite lazer Yaptirdim. Göbeğimde ve kol üstlerimde sonuç vermedi çünkü göbeğimdeki tüyler bebek tüyü gibi ince fakat sayı olarak çok fazla komple göbek ve sırt kısmımda var. Buz lazer bu ince bebek tüylerinde sonuç verir mi daha önce gittiğim bir merkez bunlar çok ince hiçbir makine görmez demişti
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir. Lazer epilasyonun etkili olabilmesi için kıllarda az da olsa renk pigmenti olmalıdır. Yani tüyler sarı ise hiç bir lazer epilasyon yöntemi etkili olmaz. Az da olsa renk pigmenti olan ince kıllarda Buz Lazer ile sonuç almak mümkündür. Sayfamızın Klinikler bölümünden size en yakın Buz Lazer merkezine ulaşıp, yüz yüze görüşme yapmanızı öneririz. Kıl yapınızı incelendikten sonra size daha sağlıklı bilgi verilecektir.
K***
ben bayan olmama rağmen karın bölgemde kıllanma var. yazın bu yüzden bikini giyemiyorum. her yaz bu kıllardan kurtulmam lazım diyorum, sonra kış gelince unutuyorum. ama bu yaz kararlıyım kurtulmak istiyorum. karın kılları nasıl alınır en iyi yöntem hangisidir?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer karın bölgesindeki kıllardan kurtulmak için kalıcı çözüm sunar. Kullandığı gelişmiş soğutma sistemi ile uygulamanın ağrısız olamsını sağlar. Yaz ayları dahil tüm mevsimlerde güvenle kullanılan Buz Lazer, FDA onayına sahip güvenli bir sistemdir, ortalama 8 seans önerilir.
A***
Tatilde bikini giyince göbeğimdeki kıllar çok rahatsız etti beni. Daha önce hiç rahatsız olmamıştım göbeğimdeki kıllardan. Ya benim dikkatimi çekmemişti ki bence imkansız ya da bu kış göbeğimde kıllar çıkmaya başladı. Artık her neyse bu kıllardan kurtulmak istiyorum. Tatilden bugün döndüm, bronzum. Lazer epilasyona ne zaman başlamalıyım?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer aktif güneşe çıktıktan 1 hafta sonra uygulanabilir. Bir çok lazer epilasyon yöntemi bronz cilde uygulanmaz, minimum 1 ay cilt renginin açılmasını beklemek gerekir. Buz Lazer epilasyon ise bronz tene de güvenle uygulanır. Göbek kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Tatilden bugün döndüğünüze göre, 1 hafta sonra Buz Lazer yaptırabilirsiniz.
S***
Göbeğimin etrafındaki kıllardan rahatsızım, bu kıllara lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Göbek çevresinde lazer epilasyoun yaptırsam vücuda herhangi bir zararı dokunurmu. Acil cevap alabilirmiyim?
Buz Lazer
Merhabalar, göbek kıllarından Buz Lazer ile kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Göbek çevresine lazer epilasyon yaptırmak, vücuda herhangi bir zarar vermez.
A***
göbeğimin çevresinde çıkan kıllardan çok rahatsızım. bu yaz dayanamadım ağda yaptırdım ama ağdadan sonra iyice sertleşti kıllar. göbek bölgesine lazer epilasyon yaptırsam etkisi olurmu sizce? teşekkürler şimdiden.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer göbek kıllarından kurtulmak için ideal bir çözümdür. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer ağrısız bir yöntemdir. Ortalama 8 seans önerilir.
A***
iyi çalışmalar, benim göbeğimin etrafında kıllanma var. her yerde değil ama dağınık dağınık bölgelerde. lazer epilasyon yapılırmı böyle durumlarda. göbeğin etrafına lazer epilasyon yaptırmanın zararı varmı bir de bunu öğrenmek istiyorum. iyi günler...
Buz Lazer
Merhabalar, göbek çevresine lazer epilasyon yaptırmanın zararı bulunmamaktadır. Lazer epilasyon FDA onayına sahip güvenli bir uygulamadır. Buz Lazer gibi FDA onayına sahip güvenli cihazlarla uygulandığında son derece güvenlidir. Buz Lazer tüm kıl tiplerinde etkilidir ve sonuçları kalıcıdır. Göbek etrafındaki dağınık yerleşimli kıllar için Buz Lazer yaptırabilirsiniz.
P***
kadınların göbek bölgesinde kıllanma pek rastlanan bir durum değildir sanırım...ama maalesef benim göbek bölgemde oldukça kalın kıllar var... bu kıllardan nasıl kurtulabilirim, lazer epilasyon bitirir mi bu kılları? çok teşekkürler.
Buz Lazer
Merhbaalar, Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Göbek bölgesindeki kıllar için Buz Lazer epilasyon yaptırmanızı öneririz. Ağrısız, acısız bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir.
M***
ben 23 yaşındayım, son iki senedir göbeğimde kıllar çıkmaya başladı. ilk zamanlar seyrek tek tük kıl vardı ama şimdi bayağı çoğaldılar. göbeğe lazer epilasyon etki edermi? not: esmerim ve kıllar da oldukça siyah. teşekkürler...
Buz Lazer
Merhabalar, göbek bölgesinde çıkan kıllar için Buz Lazer yaptırabilirsiniz. Buz Lazer diğer vücut bölgelerinde olduğu gibi göbek bölgesinde de etkilidir ve sonuçları kalıcıdır. FDA onayına sahip Buz Lazer güvenli bir yöntemdir. Ağrısız, etkili ve kalıcı lazer epilasyon sunar.
A***
Merhaba kadın olmama rağmen sırt ve göbek bölgemde renkleri çok koyu olmayan ama gözle görülecek rahatsız edecek derecede tüyler var buz lazer etkili olur mu acaba
Buz Lazer
Merhaba, Buz Lazer göbek kıllarından kurtulmak için ideal bir yöntemdir. Tüm cilt ve kıl tiplerinde etkilidir. Kıllarda azıcık bile renk pigmenti varsa Buz Lazer başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir. Buz Lazer gelişmiş soğutma sistemiyle ağrısız ve konforlu göbek lazer epilasyonu sunmaktadır.
S***
26 yaşında erkeğim göğüs ve göbek bölgedeki kıllardan rahatsızım. fitness yaptığım için pürüzsüz olmasını istiyorum kaç seans sonunda pürüzsüz bir görüntü elde edebilirim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ile göbek kıllarınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonunda FDA onaylıdır. Ortalama 8 seans sonunda göbek kıllarından kurtulmak mümkündür. Fakat seans sayısı kimi zaman kişiye bağlı olarak değişebilmektedir. Kıl rengi, kıl ve cilt yapısı gibi etkenlere bağlı olarak bazı zamanlarda birkaç ek seans gerekebilmektedir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım