Göbek Kılları Nasıl Alınır?

B***
Merhaba ben göbek kıllarım için size danışmak istiyorum. Göbeğimde çok fazla kıl çıkıyor. Bir iki kıl olsa cımbızla çekerim ama bayağı fazla kıl var. Kadınların göbek kısmında kıl olması kötü görünüyor. Yazın bu kıllar yüzünden bikini giyemiyorum. Tüy gibi falan da değil kalın siyah kıllar halinde, bir de bayağı uzun. Makasla keseyim diye düşündüm ama devamlı çıkacak yine. Ağda ve jilet işine hiç bulaşmak istemiyorum. Göbek kıllarını en iyi nasıl alınır? Teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon göbek kıllarından kurtulmak için en etkili yöntemdir. Günümüz lazer epilasyon yöntemleri arasında Buz Lazer ağrısız olması ile çok talep gören bir uygulamadır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer, yaz aylarında da güvenle uygulanır. Gelişmiş bir soğutma sistemi ile cildi -3 dereceye kadar soğutan Buz Lazer masaj konforunda bir lazer epilasyon sunar. Hem kadınlar hem de erkekler için göbek kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Buz Lazer göbek bölgesinde ortalama 8 seans önerilir. Buz Lazer yaz aylarında da güvenle uygulanabilir. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin epilasyonunda FDA onayına sahiptir.
L***
göbeğimde istenmeyen kıllar var epilasyon yaptıramam çünkü korkuyorum ne yapmalıyım gitmesi için ?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ağrısız ve yan etkisiz bir uygulamadır. Masaj konforunda bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer, patentli teknolojiler kullanır. Cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemi ile cilt sürekli serinletilir. Bu etkin soğutma tüm seans boyunca devam eder. FDA onayına sahip Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenlidir. Lazer epilasyondan ağrısından çekinenler için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Ağrısız, acısız konforlu bir lazer epilasyon için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
Ş***
benim göbeğimin etrafında da kıllar çıkıyor. çok sert değil kıllar ama kötü görünüyor. ben beyaz tenliyim, kıllar simsiyah. bu yüzden çok belli oluyor. göbeğimin etrafındaki kılları nasıl alabilirim? lazer epilasyon göbek kıllarına yapılırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, göbek kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Gelişmiş soğutma sistemi ile cildi -3 dereceye kadar soğutur ve ağrısız son derece konforlu bir lazer epilasyon sunar. FDA onayına sahip Buz Lazer güvenli bir sistemdir. Buz Lazer göbek kıllarına da güvenle uygulanır.
G***
benim hamilelikten sonra göbeğimde de kıl çıkmaya başladı. kıllar, tüy gibi değil bayağı kalın ve siyah bir şekilde çıkıyor. göbekte çıkan bu kıllara buz lazer yapılırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer FDA onayına sahip güvenli bir sistemdir. Göbek bölgesindeki istenmeyen tüylere güvenle uygulanır. Buz Lazer, clldi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemi ile ağrısız ve konforlu bir uygulama sunar. Günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilen Buz Lazer tüm cil tipleri için uygundur.
L***
Merhaba,ben göbeğime lazer epilasyon yaptırmayı planlıyorum. Lazer epilasyondan sonra göbekte iz, leke kalırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer yan etki riski yok denecek kadar az güvenli bir sistemdir. FDA onayına sahip Buz Lazer tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanır. Ciltte etkili soğutma sağlayan Ice Teknolojisi cilt yüzeyini korur, cilt yanığı riskini ortadan kaldırır. Dolayısıyla Buz Lazer epilasyondan sonra leke, iz gibi komplikasyonlar gelişmez. Buz Lazer ile göbek kıllarından ağrısız ve yan etkisiz bir şekilde kurtulmak mümkündür.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım