Göğüs Ucuna Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

N***
Merhaba, benim göğüs uçlarımda kıllanma var. İlk zamanlar birkaç taneydi, cımbızla çekiyordum. Cımbızın etkiyle mi bilmiyorum ama şimdi bayağı çoğaldı ve kalınlaştı bu kıllar. Beni çok rahatsız edeiyor bu durum, cımbızla almak istemiyorum artık. Tamamen kurtulmak için en rahatı lazer epilasyon. Daha önce tüm vücut buz lazer yaptırdım, cildim kaymak gibi oldu, çok memnunum. Göğüs ucu hassas bir yer olduğu için buraya lazer epilasyon yapılıyor mu? Eğer yapılıyorsa hemen başlamak istiyorum.
Buz Lazer
Merhabalar, göğüs uçlarına lazer epilasyon yapılabilir. Emzirenlere, emzirdikleri süre boyunca göğüs ucuna lazer epilasyon yapılmaz. Bunun dışında lazer epilasyon yaptırmaya engel bir durumu olmayan herkesin göğüs ucuna lazer epilasyon yapılabilir. Göğüs ucu hassas bir bölge olduğundan, Buz Lazer ile göğüs ucuna da neredeyse tamamen ağrısız bir uygulama yapılabilmektedir. Lazer epilasyonla kılın yapısına bağlı olarak ortalama 6-8 seansta göğüs ucundaki kıllardan kurtulmak mümkün olmaktadır.
L***
iyi günler, benim göğüs bölgemde siyah siyah kıllar var. erkeklerde göğüs kıllarına lazer epilasyon yapılıyor diye biliyorum. acaba kadınların göğüs kıllarına da lazer epilasyon yapılır mı? meme ucuna lazer yaptırmanın ilerde emzirirken zararı olur mu?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon kadınların göğüs bölgesine, meme uçlarına da yapılabilir. Emzirme döneminde olmayan kadınlarda bu bölgelere lazer epilasyon yaptırmanın bir sakıncası yoktur. İleride emzirmeyi olumsuz etkileyecek bir yan etki söz konusu değildir.
Y***
merhaba benim gogus aramda ince orta arasi kalinlikta killar vardi ama yillardir jilet yapa yapa kalinlastirdim dahasi jilet yaparken bisey olnaz diye dusunup jileti komple gerdan bolgeme surdum goguslerin baslangicindan koprucuk kemiklerinin oraya kadar. oradaki belli belirsiz killar sert ve kisa killara donustu renk olarak acik sayilir ilk bakista belli olmuyor ama derimde tavuk derisi gibi bi gorunum olusturdular o bolgeyi cok kirli ve kotu gosteriyorlar lazer o killari gorur mu acaba ornegin cok az usuyup urpersem bile o bolgedeki killar diken diken ortaya cikiyor
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir, göğüs arası ve köprücük kemiği bölgelerinde de uygulanmaktadır. Orijinal bir Buz Lazer merkezine gidip kıl tipiniz incelendikten sonra daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en yakın orijinal Buz Lazer merkezi için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayabilirsiniz.
K***
Göğüs ucumda sakal gibi kıllar uzamaya başladı. Cımbızlar çekiyorum ama baş edemiyorum artık. Lazer epilasyon göğüs ucuna yapılır mı, herhangi bir zararı olur mu memeye?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon göğüs ucuna da yapılır. Göğüs ucuna yapılan lazer epilasyon uygulamaları memeye zarar vermez. Buz Lazer ile göğüs ucunda da ağrısız, acısız ve etkili lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım