Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Herkes Lazer Epilasyon Yaptırabilir mi ?

K***
Merhaba, 51 yaşındayım lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Benim yaşımda birinin epilasyon yaptırması zararlı mı? Herkese epilasyon işlemi yapılabilmekte mi? Şimdiden teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar , Buz Lazer Epilasyon işlemi ergenlik dönemini geçmiş herkese yapılabilir. Tabi ilerleyen yaşlarda beyaz kıllar lazer için çok büyük engeldir. Eğer cilt ve kıl yapısı uygulama için ideal ise yapılmaktadır.
S***
iyi çalışmalar,41 yaşındayım, lazer epilasyon yaptırmak istiyorum.Daha önce safra kesesi ameliyatı geçirdim,bu durum lazer epilasyon yaptırmama engelmidir, herkese yapılabilir mi lazer epilasyon?
Buz Lazer
Merhabalar, geçirilmiş safra kesesi ameliyatı lazer epilasyon yaptırmanıza engel değildir. Sadece ameliyatı yeni geçirdiyseniz ve ameliyat dikişlerinin olduğu bölgede tüylenme varsa dikişlerin üzerine lazer atışı yapılmaması gerekir.Diğer tüylenme olan tüm alanlara lazer epilasyon yapılabilir. Lazer epilasyon beyaz renkli kıllara sahip kişilerde etkili olmaz. Bunun dışında hamilelik, epilepsi vs. gibi lazer epilasyona engel bir durumu olmayan herkese uygulanabilir.
K***
Merhaba, lazer epilasyon için araştırıyorum. Buz lazer ilgimi çekti. Buz lazerde bir yaş sınırı varmı, herkese yapılabilirmi ? Teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, epilasyon ergenlik dönemi bitmiş, lazer epilasyon yaptırmasına engel durumu olmayan herkese buz lazer epilasyon yapılabilir. Lazer epilasyonda yaş sınırı yoktur, ancak beyaz kılların lazer epilasyonu hiç bir lazer epilasyon cihazı ile mümkün olmadığından belli bir yaşın üzerinde beyaz kıllara sahip kişilerde uygulama önerilmez.
N***
İyi çalışmalar, Ben 46 yaşındayım. Lazer epilasyon yaptırmanın bir yaşı var mıdır, herkese yapılabiliyor mu? Teşekkürler
Buz Lazer
Merhabalar, ergenlik döneminden sonra lazer epilasyonda tıbbi olarak bir yaş sınırı yoktur. Ancak lazer epilasyon beyaz kıllarda etkili olmadığından, kıllar beyazlamaya başlamadan lazer epilasyon yaptırmak gerekir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım