İstenmeyen Tüyler Nasıl Azalır?

K***
Vücudumdaki istenmeyen tüylere jilet yapıyorum. Jiletle alması çok kolay ağrısız acısız bir şekilde tüyleri temizleyebiliyorum ama tüyler çok çabuk uzuyor. İki günde bir jilet yapmam gerekiyor. Bide jilet tüyleri kalınlaştırdı, daha gür çıkmaya başladılar. Jiletle vedalaşmanın zamanı geldi artık. Ağda yaptırmayı hiç düşünmüyorum. Ağda için sürekli kuaföre falan gidemem. Lazer epilasyon istenmeyen tüyleri azaltmada etkili olurmu? Bu konuda yardımcı olurmusunuz, teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen tüylerle mücadelede en etkili yöntem lazer epilasyondur. Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir. Ağrısız, yan etkisiz bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanır. Gelişmiş bir soğutma sistemine sahip Buz Lazer, tüm uygulama boyunca cildi -3 dereceye kadar soğutur ve serinletir. Böylece ağrısız, acısız bir lazer epilasyon sunar. FDA onayına sahip Buz Lazer yaz ayları dahil tüm mevsimlerde uygulanır. Yüz ve vücuttaki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz
T***
ben vücudumdaki tüylerin tamamen bitmesinden vaz geçtim azalsa bile razıyım. erkek gibi çok tüylü vücudum. göbeğim ve sırtımda bile tüylenme var. bu tüylerin azalması için ne yapmalıyım, lazer epilasyon yaptırsam tüylerim azalırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer epilasyondan yararlanabilirsiniz. Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili olduğunu ve sonuçlarının kalıcı olduğunu kanıtlamıştır. Cildi -3 dereceye kadar soğutan patentli soğutma sistemi ile ağrısız, acısız bir lazer epilasyon sunar. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Her Buz Lazer seansından sonra istenmeyen tüylerde azalma fark edilir. Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir.
V***
ben 21 yaşındayım bütün vücudumda tüylenme var. bacak, kol, genital, koltuk altı bunlar malum tüm kadınlarda tüylenmenin olduğu yerler. ama benim sırtımda, göbeğimin etrafında bile tüy var. bu tüylerin azalması için lazer epilasyon yeterli olurmu?
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen tüylerle mücadele için en etkili yöntem lazer epilasyondur. Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir, tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanır. Gelişmiş soğutma sistemi ve patentli uygulama tekniği ile ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Her seanstan sonra tüylerde azalma, incelme fark edilir.
T***
Bayan olmama rağmen vücudumun büyük bölümünde tüylenme var. Esmer biriyim, tüm vücut lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ama galiba esmerlerde lazer epilasyon önerilmiyor. Tüylerin azalması için hangi yöntemle almalıyım? Yardımcı olurmusunuz?
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen tüylerin kalıcı olarak giderilmesi için en etkili ve kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Geleneksel bazı lazer epilasyon yöntemleri esmer ve bronz tenlerde güvenli değildir. Buz Lazer ise tüm cilt tiplerinde lazer epilasyon yaptığına dair FDA onayına sahiptir. Esmer tenlerde de cilt yanığı riski olmadan güvenle uygulanır. Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemi olan Ice Teknolojisine sahiptir. Uygulama esnasında ciltte etkin soğutma ile cilt yüzeyi korunur ve yanık riski ortadan kalkar. Buz Lazer ağrısız bir yöntemdir, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için ideal bir çözümdür.
A***
ben 23 yaşındayım, bütün vücudumda komple aşırı tüylenme var. ben esmerim, tüylerim çok siyah ve aşırı kalın. tüylerim azalsa, incelse bile razıyım. lazer epilasyon benim gibi aşırı tüylenme olan kişilerde işe yararmı?teşekkürler...
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen vücut tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Buz Lazer, esmer ve bronz cilt dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanır. Ice Teknolojisi ile ciltte etkili bir soğutma yapan Buz Lazer, ağrısız ve son derece konforlu bir lazer epilasyon sunar. Buz Lazer tüm kıl tiplerinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir.
L***
ben çok kıllı bir vücut yapısına sahibim. kadınlar için çok kıllı olmak berbat bir durum. sırtım ve karnımda bile tüylenme var. istenmeyen tüylerden kurtulmak için en iyi çare lazer epilasyon deniyor. lazer epilasyon benim gibi fazla tüylenme olan kişilerde etkili olurmu, tüyler azalsa bile razıyım. teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen tüylerle mücadelede Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Her seanstan sonra kıllar daha ince uzamaya başlar ve kıllar seyrekleşir. Kıl yoğunluğu, kıl rengi, kıl kalınlığı ve cilt rengine bağlı olarak ek 1-2 seans daha gerekebilir. Buz Lazer bronz tene de güvenle uygulanabildiği için seanslara yaz aylarında da devam edilir. Ağrısız bir yöntem olan Buz Lazer, konforlu bir lazer epilasyon sunar.
P***
21 yaşındayım, daha önce ergenlik dönemi diye lazer epilasyona başlayamadım. komple bacak, kol, genital bölge ve koltuk altı için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. lazer epilasyon istenmeyen tüyleri azaltıyormu yoksa tamamen bitiriyormu? bunu sormamın nedeni bazı arkadaşlarım 3 senedir lazere gidiyor kılları azalmış ama bitmemiş. teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili olduğunu kanıtlamış bir sistemdir. FDA onayına sahiptir ve sonuçları kalıcıdır. FDA onayı olmayan, hiçbir uluslararası güvenlik kaydı olmayan cihazlarla yapılan uygulamalardan sonuç almak mümkün değildir. Bu cihazların bir çoğu lazer bile değildir. Lazer epilasyonla istenmeyen tüylerde % 80 oranında azalma sağlanır, tüm dünyada kabul edilen oran budur. Buz Lazer ile bu oran bazı kişilerde % 90'a kadar çıkmaktadır. Kalan tek tük kıl ise ince tüy görünümündedir. Bu tüyler için istendiğinde senede 1 kez toplama seansı yapılabilir. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım