İstenmeyen Tüyler Nasıl Azalır?

K***
Vücudumdaki istenmeyen tüylere jilet yapıyorum. Jiletle alması çok kolay ağrısız acısız bir şekilde tüyleri temizleyebiliyorum ama tüyler çok çabuk uzuyor. İki günde bir jilet yapmam gerekiyor. Bide jilet tüyleri kalınlaştırdı, daha gür çıkmaya başladılar. Jiletle vedalaşmanın zamanı geldi artık. Ağda yaptırmayı hiç düşünmüyorum. Ağda için sürekli kuaföre falan gidemem. Lazer epilasyon istenmeyen tüyleri azaltmada etkili olurmu? Bu konuda yardımcı olurmusunuz, teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen tüylerle mücadelede en etkili yöntem lazer epilasyondur. Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir. Ağrısız, yan etkisiz bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanır. Gelişmiş bir soğutma sistemine sahip Buz Lazer, tüm uygulama boyunca cildi -3 dereceye kadar soğutur ve serinletir. Böylece ağrısız, acısız bir lazer epilasyon sunar. FDA onayına sahip Buz Lazer yaz ayları dahil tüm mevsimlerde uygulanır. Yüz ve vücuttaki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz
T***
ben vücudumdaki tüylerin tamamen bitmesinden vaz geçtim azalsa bile razıyım. erkek gibi çok tüylü vücudum. göbeğim ve sırtımda bile tüylenme var. bu tüylerin azalması için ne yapmalıyım, lazer epilasyon yaptırsam tüylerim azalırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer epilasyondan yararlanabilirsiniz. Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili olduğunu ve sonuçlarının kalıcı olduğunu kanıtlamıştır. Cildi -3 dereceye kadar soğutan patentli soğutma sistemi ile ağrısız, acısız bir lazer epilasyon sunar. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Her Buz Lazer seansından sonra istenmeyen tüylerde azalma fark edilir. Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir.
V***
ben 21 yaşındayım bütün vücudumda tüylenme var. bacak, kol, genital, koltuk altı bunlar malum tüm kadınlarda tüylenmenin olduğu yerler. ama benim sırtımda, göbeğimin etrafında bile tüy var. bu tüylerin azalması için lazer epilasyon yeterli olurmu?
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen tüylerle mücadele için en etkili yöntem lazer epilasyondur. Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir, tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanır. Gelişmiş soğutma sistemi ve patentli uygulama tekniği ile ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Her seanstan sonra tüylerde azalma, incelme fark edilir.
T***
Bayan olmama rağmen vücudumun büyük bölümünde tüylenme var. Esmer biriyim, tüm vücut lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ama galiba esmerlerde lazer epilasyon önerilmiyor. Tüylerin azalması için hangi yöntemle almalıyım? Yardımcı olurmusunuz?
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen tüylerin kalıcı olarak giderilmesi için en etkili ve kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Geleneksel bazı lazer epilasyon yöntemleri esmer ve bronz tenlerde güvenli değildir. Buz Lazer ise tüm cilt tiplerinde lazer epilasyon yaptığına dair FDA onayına sahiptir. Esmer tenlerde de cilt yanığı riski olmadan güvenle uygulanır. Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemi olan Ice Teknolojisine sahiptir. Uygulama esnasında ciltte etkin soğutma ile cilt yüzeyi korunur ve yanık riski ortadan kalkar. Buz Lazer ağrısız bir yöntemdir, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için ideal bir çözümdür.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım