Kaş Arası Kıllar Nasıl Yok Edilir?

L***
Benim kaşlarım bitişik, arasını aldırmak istiyorum. Bir kaç kere kuaförde ağda yaptırdım kaşımın arasına. Ağdadan sonra kıllar uzarken kötü görünüyor. Elimden cımbız düşmüyor, ne zaman aynaya baksam gözüm kaşımın arasına kayıyor. Çok rahatsız oluyorum. Lazer epilasyon yaptırsam diye düşünüyorum, kaş arası kıllara lazer epilasyon yapılıyormu? Göze yakın olduğu için tehlikesi olurmu diye merak ediyorum. Teşekkür ederim,cevap verirseniz çok iyi olur.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer özel bir yüz ucuna sahiptir. Kaş arası kıllara bu uç ile lazer epilasyon yapılır. Uygulama esnasında lazer koruyucu gözlükler takılarak, gözler lazer ışınından korunur. Buz Lazer yüz ucu, kaş arası gibi küçük alanlarda hassas ve güvenli bir uygulama yapılmasını sağlar. Bu uç yardımı ile kaş arasındaki kıllara pratik ve oldukça hızlı bir şekilde lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Buz Lazer cihazının lazer koruyucu gözlükleri takılarak güvenli bir şekilde lazer epilasyon yapılır.
F***
Benim kaşlarım bitişik, kaşımın arasındaki kılları almak istiyorum. Şimdiye kadar hiç dokunmadım bu kıllara, alınca alışır kıllar artar diye korkuyorum. Kaş arasındaki kılları yok etmek için nasıl almalıyım?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer kaş arasındaki kıllar için kalıcı çözüm sunar. Kaş arası gibi hassas uygulama gerektiren alanlar için özel bir yüz ucuna sahiptir. Bu uç yardımı ile kaş arasında güvenle lazer epilasyon yapılır. Buz Lazer ağrısız, bir yöntemdir, tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanır.
K***
kaş arasına lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. gittiğim merkezde esmer olduğum için leke kalabilir dediler. kaş arası kıllarını nasıl almamı önerirsiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer esmer ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanır. Buz Lazer bir yüz ucuna sahiptir. Bu uç, kaş arasındaki kılların pratik ve hassas bir şekilde alınmasını sağlar. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer ağrısız bir uygulamadır.
B***
Merhaba buz lazer kaş ortası ve etrafı için uygunmudur ve ortalama kaç seans sürüyor yüzüm beyaz tenli ve koyu siyah kıl
Buz Lazer
Merhaba, Buz Lazer kaş ortasında uygulama yapmak için özel bir yüz ucuna sahiptir. Bu uç, kaş ortası gibi küçük alanlarda güvenle uygulama yapılamsını sağlar. Buz Lazer tüm cilt tiplerinde güvenlidir ve tüm kıl tiplerinde etkilidir. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Kıl kalınlığı, kıl yoğunluğuna bağlı olarak bazen ek 1-2 seans daha gerekebilir.
L***
Kaşımın arasına lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Birkaç sorum olacak size. İlk sorum, kaşın arası göze yakın buraya lazer epilasyon yapılırmı? İkinci sorum kaş arası çok ağrırmı? Üçüncü ve son sorum ise, kaç arasına lazer epilasyon etkili olurmu, kaç seansta biter? Çok teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer kaş arasında uygulanır. Kaş arası gibi hassasiyet gerektiren küçük bölgeler için Buz lazer'in özel bir yüz ucu mevcuttur. Bu uç yardımı ile güvenli bir şekilde kaş arasına lazer epilasyon yapılır. Buz Lazer, gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Bu soğutma sistemi tüm uygulama boyunca cildi serinletir ve ağrısız bir lazer epilasyona olanak tanır. Buz Lazer ağrısız, acısız son derece konforlu bir uygulamadır. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir, ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir ve sonuçları kalıcıdır. Kıl kalınlığı, kıl rengi, cilt rengi gibi faktörlere bağlı olarak ek 1-2 seans daha gerekebilir.
.***
Bu Yöntem İle Alınan Kaş Ortasında Tekrar Kıl Çıkma Durumu Olurmu?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer kalıcı sonuçlara sahiptir. Kaş ortasındaki istenmeyen tüylerden Buz Lazer ile kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
N***
Mrb eşimin kaşları aşırı kalın kaş üstüne buzlazer yapılabilir mi acaba
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer kaş üzerine yapılır. Buz Lazer özel bir yüz ucuna sahiptir. Bu uç tedavi başlığına takılır ve kaş üzeri, kaş ortası gibi hassasiyet gerektiren bölgelerde güvenle lazer epilasyon yapılabilmesini sağlar.
M***
Merhabalar benim uzun ve kalin kaşlarim var bu yontemle azaltmak ve inceltmek mumkunmu ?saygilar
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer tüm kıl tiplerinde etkilidir ve sonuçları kalıcıdır.
Y***
17 Yaşında erkeğim kaş arası epilasyon yaptırmak istiyorum kaç seans sürer, yaşım uygun mudur, ortalama seans başına ücreti ne olur, kalıcı çözüm müdür, acı durumu nedir?
Buz Lazer
Merhabalar, ergenlik döneminin bitimiyle birlikte lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. 17-18 yaş lazer epilasyona başlamak için uygundur. Buz Lazer, kaş arası için özel bir yüz ucuna sahiptir. Bu uç yardımı ile kaş arasında gvenle uygulama yapılır. Buz Lazer ağrısız bir yöntemdir, sonuçları kalıcıdır.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım