Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Kaş Ortası Lazer Epilasyonun Zararları Var mıdır ?

K***
Kaşlarımın ortasını işlem yaptırmak istiyorum fakat bu konuda bazı tedirginliklerim var. Yüz bölgesinde gözlere yakın olduğu için herhangi bir zararı olur mu bu işlemin? Bir zararı varsa yaptırmak istemiyorum çünkü.
Buz Lazer
Merhabalar , Buz Lazer Epilasyon cihazının hedef dokusu kıl olduğu için vücutta herhangi farklı dokuya zararı bulunmamaktadır. Yüz bölgesinde en çok dikkat edeceğiniz bölgenin güneşten korunması ve nemlendirici kullanılması.
U***
Merhaba, kaşların ortasına lazer epilasyon yapılıyormu? Kaşlarım bitişik gibi, sürekli cımbızla almak zorunda kalıyorum. Göze yakın diye merak ettim,kaş ortasına lazer epilasyon yapılabiliyorsa bir zararı olurmu diye.
Buz Lazer
Merhabalar, kaş ortasına lazer epilasyon yapılabilir. Yüz bölgesi lazer uygulamalarında gözleri korumak için özel gözlükler mevcuttur ve hastalara bu gözlükler takılarak güvenle uygulama yapılabilmektedir.
H***
Ben daha önce tüm vücut lazer epilasyon yaptırdım. Buz lazer yaptırmıştım ve çok da memnun kaldım. Yüzümde çene,bıyık bölgesine de yaptırdım. Şükür bitti tüm kıllar. Sadece kaşlarımın arasındaki kıllara o zaman cesaret edememiştim. Hem göze çok yakın hem de çok küçük bir yer diye yaptırmadım. Kaşlarım bitişik gibi olduğu için cımbız elimden düşmüyor, bıktım. Size bu yüzden danışmak istiyorum, kaş ortası lazer epilasyonun zararı var mıdır diye.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon seanslarında odada bulunan herkes lazer ışınına karşı koruma sağlayan özel lazer gözlüklerini takmak zorundadır. Yüz bölgeleri için özel hasta gözlükleri mevcuttur. Bu gözlükler kullanılan dalga boyuna özel olduklarından, göze yansıyabilecek herhangi bir lazer ışınına karşı gözleri korurlar. Lazer koruyucu gözlüklerini takarak uygulama yapıldığında, kaş ortası lazer epilasyonun bir zararı yoktur.Buz lazer cihazının kaş ortası gibi küçük alanlarda kullanılan özel yüz bölgesi başlığı da mevcut olduğundan rahatlıkla bu alanda lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım