Kıl Dönmesi Nasıl Geçer?

F***
Ben geçen sene kuyruk sokumumdaki kıl dönmesinden ameliyat oldum. Ameliyatı yapan doktor kıl dönmesi tekrarlayabilir dedi. Bunun için lazer epilasyon yaptırmamı önerdi. Benim vücudum aşırı kıllı. Sırtım ensemden kuyruk sokumuna kadar komple kıllı. Bu kıllar vücuda bir şekilde giriyormuş ve derinin içinde yumak gibi uzuyormuş. Kıl dönmesi çok sıkıntılı bir durum. İltihap akıyor, ağrı yapıyor ve en sonunda ameliyat. Bir sürü iş çıkarıyor. Bir daha aynı sıkıntıları yaşamak istemiyorum. Kıl dönmesi nasıl geçer, bir daha olmaması için lazer epilasyon etkili olurmu?Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, kıl dönmesinin engellenmesinde en etkili çözüm lazer epilasyondur. Ameliyat sonrasında kıl dönmesinin tekrarlamaması için de lazer epilasyondan yararlanılmaktadır. Ense ve sırttan dökülen kıllar, genellikle kuyruk sokumu bölgesinde bazı nedenlerle cilt altına girerek cilt altında kıl yuvası oluştururlar. İçi kıl dolu kist oluşur ve kist iltihaplanarak apseye neden olabilir. Apse meydana geldiğinde tek çözüm ameliyattır. Ameliyat sonrasında ameliyat yarası iyileştikten sonra lazer epilasyon önerilir. Lazer epilasyonda hedef kıl köküdür. Lazer epilasyonda kıl kökü bir daha kıl üretemeyecek şekilde hasara uğrar ve bir daha kıl uzamaz. Özellikle ense ve sırt bölgesinde aşırı kıllanma olan erkeklerde kıl dönmesi daha sık görülür. Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer, ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Kıl dönmesinin oluşmasını engellemek için Buz Lazer kalcı bir çözümdür.
Ş***
ben kıl dönmesi ameliyatı geçirdim. doktor tekrar edebilir dedi. çok moralim bozuldu. kıl dönmesi nasıl geçer, bir daha olmaması ne yapmak gerekir? yardımcı olurmusunuz?
Buz Lazer
Merhabalar, kıl dönmesinin tekrarlamaması için lazer epilasyon yaptırmanızı öneririz. Lazer epilasyon vücut kıllarından kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayacaktır. Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer ağrısız bir uygulamadır. Kıl dönmesi sorunuyla karşılaşmamak için Buz Lazer ile kıllardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
K***
oğlum 23 yaşında 6 ay önce kıl dönmesi ameliyatı oldu. kıl dönmesinin tekrardan olmaması için lazer epilasyon yaptırmasını söyledi doktoru. oğlum araştırmış buz lazer yaptırmaya karar vermiş. buz lazer etkili olurmu?
Buz Lazer
Merhabalar, kıl dönmesinin tekrarlamaması için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Lazer epilasyonda kıl folikülleri kalıcı olarak hasara uğrar ve bir daha kıl üretemez. Bu nedenle kıl dönmesinin tekrarlamaması için lazer epilasyon önerilir. Buz Lazer ağrısız olması ile erkekler tarafından da çok tercih edilen bir uygulamadır. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir.
l***
ben kıl dönmesi yüzünden çok sıkıntı yaşadım, ameliyat oldum ama tekrarlama riski varmış. lazer epilasyon yaptırsam kıl dönmesinin oluşmasını engellermi, teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, kıl dönmesinin engellenmesi için lazer epilasyon etkili bir çözümdür. Lazer epilasyon ile kıl kökleri bir daha kıl üretemeyecek düzeyde tahrip edilir. Bu nedenle kıl dönmesinin tekrarlamaması için lazer epilasyon önerilmektedir. Buz Lazer ağrısız konforlu bir lazer epilasyon sunar. Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
K***
kuyruk sokumumda kıl dönmesinden ötürü apse oldu. iltihap, ağrı bayağı zor zamanglar geçirdim. ameliyat oldum kurtuldum şimdi. korkum şu ki kıl dönmesi tekrarlıyormuş. bunun için lazer epilasyonu tavsiye ettiler. lazer epilasyon kıl dönmesini engellermi, bilgi alabilirmiyim?
Buz Lazer
Merhabalar, kıl dönmesinin tekrarlamaması için lazer epilasyon yaygın olarak uygulanmaktadır. Lazer epilasyon esnasında lazer ışını kıl kökünü hedefler, burada ısı enerjisine dönüşerek kıl kökünü tahrip eder. Ortalama 8 seans sonra kıl kökü bir daha kıl üretemeyecek düzeyde hasara uğrar. Dolayısıyla kıl dönmesinin önlenmesinde en etkili çözüm lazer epilasyondur. Buz Lazer gelişmiş bir lazer epilasyon yöntemidir. Cildi - 3 dereceye kadar soğutan Ice Teknolojisi ile ağrısız, acısız bir lazer epilasyon sunar.
A***
iyi günler, oğlum kuyruk sokumundaki kıl dönmesinden dolayı ameliyat oldu. doktoru tekrar edebilir, tekrarlamaması için lazer epilasyon yaptırın dedi. buz lazer yaptırmayı düşünüyoruz. buz lazer kıl dönmesinin tekrar etmemesi için etkili olurmu?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer etkili olduğunu hakkındaki klinik çalışmalarla kanıtlamış bir sistemdir, sonuçları kalıcıdır. Kıl dönmesine vücut kılları neden olur. Kıllardan kalıcı olarak kurtulmak, kıl dönmesinin oluşmasını engeller. Buz Lazer kıl dönmesinden korunmak için ideal bir çözümdür. Ortalama 8 seans önerilen Buz Lazer ağrısız, yan etkisiz son derece konforlu bir lazer epilasyon yöntemidir.
P***
daha önce kıl dönmesi nedeniyle ameliyat geçirdim. doktor lazer epilasyon yaptırısam bir daha kıl dönmesi olmaz dedi. bu doğrumu, lazer epilasyon kıl dönmesinin olmasını önlermi?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyonda kıl kökleri kalıcı olarak tahrip edilir. Kıl kökü bir daha kıl üretemez ve kıl uzamaz. Dolayısıyla kıl dönmesinin nedeni ortadan kalkmış olur. Bu nedenle kıl dönmesinin tekrarlamaması için lazer epilasyon önerilmektedir. Buz Lazer, günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir. Patentli soğutma sistemi ile cildi serinleten, ferahlatan Buz Lazer ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Kıl dönmesinin tekrarlamaması için Buz Lazer epilasyondan yararlanabilirsiniz.
Ş***
oğlumun kuyruk sokumunda apse oldu, meğer kıl dönmesi apse yapmış. ameliyat oldu ama doktor yine tekrarlama olasılığı var dedi. kıl dönmesi olmaması için lazer epilasyon yaptırmamızı önerdi. lazer epilasyonla kıl dönmesinden kurtulabilir mi oğlum?
Buz Lazer
Merhabalar, kıl dönmesi ense, sırt gibi bölgelerinden düşen kılların derinin altına yerleşerek yuvalanması sonucu oluşur. Bu nedenle kıl dönmesinin tekrarlamaması için en iyi çözüm lazer epilasyondur. Kıl dönmesi ameliyatlarından sonra lazer epilasyon önerilmektedir. Kıl dönmesine neden olan kıllar lazer epilasyonla kalıcı olarak ortadan kaldırılır. Buz Lazer ağrısız olması nedeniyle erkekler tarafından da yoğun olarak tercih edilmektedir. Sırt gibi derin yerleşimli kıllarda ağrısız ve kalıcı sonuçları nedeniyle Buz Lazer ideal bir çözüm sunar. Kıl dönmesinin tekrarlamaması için Buz Lazer'den yararlanabilrisiniz.
K***
Merhaba, ben 2 kere kıl dönmesi ameliyatı oldum. Tekrar ameliyat olmamak için kuyruk sokumu ve makat bölgesine epilasyon yaptırmak istiyorum. Merkezinizde yapılıyormu. Kaç seans gelmem gerekiyor ve ücret ile ilgili bilgi alabilir miyim.
Buz Lazer
Merhabalar, sayfamızın Klinikler bölümünden Buz Lazer merkezlerine ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
M***
kıl dönmesi ameliyatı geçirdim. çok kötü bir süreçti. kıl dönmesinin tekrarlamaması için ne yapmalıyım? doktorum lazer epilasyon yaptırmamı söyledi, lazer epilasyon kıl dönmesini geçirirmi?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon kıl köklerinde kalıcı hasar yaratır. Böylece kıl köklerinden bir daha kıl uzamaz. Her seansta kıl kökünde bir miktar hasar olur, ilerleyen seanslarla birlikte kıl kökleri bir daha kıl üretemeyecek şekilde hasara uğrar. Kıl bir daha uzamayacağı için kıl dönmesinin nedeni de ortadan kalkmış olur. Bu nedenle kıl dönmesi ameliyatlarından sonra, tekrarlamamas için lazer epilasyon önerilir. Buz Lazer yenilikçi bir lazer epilasyon yöntemidir. Ağrısız, acısız olması ve etkili sonuçları ile günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir.
Ş***
ben kıl dönmesi yüzünden bayağı sıkıntı yaşadım. en sonunda ameliyat olmak zorunda kaldım. doktor tekrarlayabilir dedi. biraz araştırınca kıl dönmesinin tekrar etmemesi için lazer epilasyon önerilmiş. lazer epilasyonla kıl dönmesinden tamamen kurtulabilirmiyim?teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon kıl foliküllerinde kalıcı hasar bırakarak etki eder. Hasara uğrayan kıl folikülü bir daha kıl üretemez ve dolayısıyla kıl bir daha uzamayacağı için kıl dönmesi sorunu da çözülmüş olur. Bu nedenle kıl dönmesi ameliyatlarından sonra tekrarlamaması için lazer epilasyon önerilir. Buz Lazer etkili ve kalıcı çözüm sunan ağrısız bir lazer epilasyon yöntemidir. Buz Lazer yaptırarak kıl dönmesinin tekrarlamamasını sağlayabilirsiniz.
E***
merhaba, ben 8 ay önce kıl dönmesinden ameliyat oldum. kuyruk sokumumda kıl dönmesinden dolayı apse oluşmuştu. ameliyatla kurtuldum bu sıkıntıdan. doktorum tekrar etmemesi için lazer epilasyon önerdi. biraz araştırma yapınca buz lazerin ağrısız olması ilgimi çekti ve buz lazer yaptırmaya karar verdim. buz lazer kaç kere yaptırmam gerekir, teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun. Kıl dönmesinin tekrarlamaması için Buz Lazer'den yararlanabilirsiniz. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Kıl kalınlığı, yoğunluğu, kıl rengi ve cilt rengi gibi faktörler lazer epilasyon seans sayısında belirleyicidir. Bu nedenle bazen 6 sensta sonuç alınırken bazen de ek 1-2 seans daha gerekebilir. Buz Lazer ağrısız, acısız son derece konforlu ve etkil bir lazer epilasyon sunar.
K***
kuyruk sokumumda beze olm, kıl dönmesiymiş. aemliyatla aldılar bezeyi. kıl dönmesi tekrar edebilir dedi doktor, moralimi çok bozuyor bu durum. bir daha ameliyat olmak istemiyorum. buz lazer kıl dönmesinde etkili oluyormu, acil cevap bekliyorum lütfen.
Buz Lazer
Merhbaalar, Buz Lazer kıl kökünde kalıcı hasar yaratır. Hasar gören kıl kökünden bir daha kıl uzamaz. Dolayısıyla kıl dönmesi sorunu ortadan kalkar. Buz Lazer, kıl dönmesinin tekrarlamaması için ideal bir çözümdür.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım