Kıl Dönmesi Nasıl Geçer?

F***
Ben geçen sene kuyruk sokumumdaki kıl dönmesinden ameliyat oldum. Ameliyatı yapan doktor kıl dönmesi tekrarlayabilir dedi. Bunun için lazer epilasyon yaptırmamı önerdi. Benim vücudum aşırı kıllı. Sırtım ensemden kuyruk sokumuna kadar komple kıllı. Bu kıllar vücuda bir şekilde giriyormuş ve derinin içinde yumak gibi uzuyormuş. Kıl dönmesi çok sıkıntılı bir durum. İltihap akıyor, ağrı yapıyor ve en sonunda ameliyat. Bir sürü iş çıkarıyor. Bir daha aynı sıkıntıları yaşamak istemiyorum. Kıl dönmesi nasıl geçer, bir daha olmaması için lazer epilasyon etkili olurmu?Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, kıl dönmesinin engellenmesinde en etkili çözüm lazer epilasyondur. Ameliyat sonrasında kıl dönmesinin tekrarlamaması için de lazer epilasyondan yararlanılmaktadır. Ense ve sırttan dökülen kıllar, genellikle kuyruk sokumu bölgesinde bazı nedenlerle cilt altına girerek cilt altında kıl yuvası oluştururlar. İçi kıl dolu kist oluşur ve kist iltihaplanarak apseye neden olabilir. Apse meydana geldiğinde tek çözüm ameliyattır. Ameliyat sonrasında ameliyat yarası iyileştikten sonra lazer epilasyon önerilir. Lazer epilasyonda hedef kıl köküdür. Lazer epilasyonda kıl kökü bir daha kıl üretemeyecek şekilde hasara uğrar ve bir daha kıl uzamaz. Özellikle ense ve sırt bölgesinde aşırı kıllanma olan erkeklerde kıl dönmesi daha sık görülür. Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer, ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Kıl dönmesinin oluşmasını engellemek için Buz Lazer kalcı bir çözümdür.
Ş***
ben kıl dönmesi ameliyatı geçirdim. doktor tekrar edebilir dedi. çok moralim bozuldu. kıl dönmesi nasıl geçer, bir daha olmaması ne yapmak gerekir? yardımcı olurmusunuz?
Buz Lazer
Merhabalar, kıl dönmesinin tekrarlamaması için lazer epilasyon yaptırmanızı öneririz. Lazer epilasyon vücut kıllarından kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayacaktır. Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer ağrısız bir uygulamadır. Kıl dönmesi sorunuyla karşılaşmamak için Buz Lazer ile kıllardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
K***
oğlum 23 yaşında 6 ay önce kıl dönmesi ameliyatı oldu. kıl dönmesinin tekrardan olmaması için lazer epilasyon yaptırmasını söyledi doktoru. oğlum araştırmış buz lazer yaptırmaya karar vermiş. buz lazer etkili olurmu?
Buz Lazer
Merhabalar, kıl dönmesinin tekrarlamaması için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Lazer epilasyonda kıl folikülleri kalıcı olarak hasara uğrar ve bir daha kıl üretemez. Bu nedenle kıl dönmesinin tekrarlamaması için lazer epilasyon önerilir. Buz Lazer ağrısız olması ile erkekler tarafından da çok tercih edilen bir uygulamadır. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir.
l***
ben kıl dönmesi yüzünden çok sıkıntı yaşadım, ameliyat oldum ama tekrarlama riski varmış. lazer epilasyon yaptırsam kıl dönmesinin oluşmasını engellermi, teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, kıl dönmesinin engellenmesi için lazer epilasyon etkili bir çözümdür. Lazer epilasyon ile kıl kökleri bir daha kıl üretemeyecek düzeyde tahrip edilir. Bu nedenle kıl dönmesinin tekrarlamaması için lazer epilasyon önerilmektedir. Buz Lazer ağrısız konforlu bir lazer epilasyon sunar. Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
K***
kuyruk sokumumda kıl dönmesinden ötürü apse oldu. iltihap, ağrı bayağı zor zamanglar geçirdim. ameliyat oldum kurtuldum şimdi. korkum şu ki kıl dönmesi tekrarlıyormuş. bunun için lazer epilasyonu tavsiye ettiler. lazer epilasyon kıl dönmesini engellermi, bilgi alabilirmiyim?
Buz Lazer
Merhabalar, kıl dönmesinin tekrarlamaması için lazer epilasyon yaygın olarak uygulanmaktadır. Lazer epilasyon esnasında lazer ışını kıl kökünü hedefler, burada ısı enerjisine dönüşerek kıl kökünü tahrip eder. Ortalama 8 seans sonra kıl kökü bir daha kıl üretemeyecek düzeyde hasara uğrar. Dolayısıyla kıl dönmesinin önlenmesinde en etkili çözüm lazer epilasyondur. Buz Lazer gelişmiş bir lazer epilasyon yöntemidir. Cildi - 3 dereceye kadar soğutan Ice Teknolojisi ile ağrısız, acısız bir lazer epilasyon sunar.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım