Koltuk Altı Kılları Nasıl Alınır?

L***
iyi günler. ben 27 yaşındayım,bir restoranda garson olarak çalışıyorum.bizim meslekte temizliğe ekstra dikkat etmek gerekiyor.ter kokmamak en önemli şey bizim işte.ben çabuk terlememek için koltuk altı kıllarımı temizliyorum, koltuk altındaki kıllar uzun olunca daha çabuk terletiyor.bu yüzden koltuk altlarımı tıraş ediyorum.ama tıraş yapmaya başladıktan sonra kıllar daha sert çıkmaya başladı.sık sık tıraş yapmak çok zor oluyor.bunun başka çözümü yokmu, koltuk altı kılları nasıl alınır diye araştırıyorum.koltuk altı kıllarından tamamen nasıl kurtulabilirim,teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen tüylerden kalcı olarak kurtulmanın en etkili ve en sağlıklı yöntemi lazer epilasyondur. Günümüzde kadınlar kadar erkekler de lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilen Buz Lazer, ağrısız bir yöntemdir. Cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sitemine sahiptir. Bu etkin soğutma tüm uygulama boyunca devam eder. Ağrısız, yan etkisiz son derece konforlu bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Buz Lazer ile koltuk altı lazer epilasyonu, her bir koltuk altı için 1 dakikadan daha kısa sürer. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Koltuk altı kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
H***
geçen sene lkoltuk altı kıllarım için azer epilasyona gittim, 3 seans sonra bıraktım.daha doğrusu bırakmak zorunda kaldım.iki koltuk altım da yandı lazerle.bu yüzden bir daha gitmedim yarım bıraktım.aslında benim kabahatim fiyatı ucuz diye kuaförde yaptırdım lazer epilasyonu.hem hiç etkili olmadı hem yanıkla uğraştım.koltuk altı kılları nasıl temizlenir, nasıl almamı önerirsiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon FDA onaylı cihazlarla yapılmadığı zaman yanık ve benzeri yan etkilerle karşılaşılma riski yüksektir. Buz Lazer, FDA onayına sahip güvenli bir sistemdir. Hakkında birçok klinik çalışma bulunan Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olduğunu kanıtlamıştır. 80'in üzerinde ülkede uygulanan Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Bu soğutma sistemi cildi tüm uygulama boyunca -3 dereceye kadar soğutur. Bu sayede ağrı hissedilmez ve cilt yüzeyi korunur. Lazer epilasyon yanık riski olmadan tamamlanır. Koltuk altı kıllarından kalıcı olarak ağrısız ve yan etkisiz bir şekilde kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
E***
ağda yaptıktan sonra koltuk altımda sivilce çıkıyor. sivilceleri sıkınca içinden kıl çıkıyor. sanki kıl kökü çıkıyor sivilcenin içinden. bacaklarımda böyle olmuyor ama koltuk altında böyle bir sorun yaşıyorum. bu sorundan kurtulmak için koltuk altı kılları nasıl almalıyım?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için en etkili yöntemdir. Günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilen Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer etkili ve kalcı sonuçlara sahip olduğunu bilimsel çalışmalarla kanıtlamış güvenli bir sistemdir. Cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemine sahip olan Buz Lazer ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Koltuk altı kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
K***
Ben senelerdir komple vücuduma ağda yaptırıyorum.Koltuk altım çok karardı.Ağdadan dolayı koltuk altında böyle kararma oluyormuş. Bu yüzden artık koltuk altıma ağda yaptırmak istemiyorum. Koltuk altı kılları nasıl temizlenir diye araştırırken buz lazere rastladım. buz lazer epilasyon yaptırsam kaç defa gitmem gerekir,kesin sonuç alırmıyım?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı sonuçları olduğunu kanıtlamış bir sistemdir. Koltuk altı kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Gelişmiş bir soğutma sistemine sahip Buz Lazer, seans sırasında cildi -3 dereceye kadar soğutur ve cildi serinletir. Böylece ağrısız bir lazer epilasyona olanak tanır. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir.
C***
ben çok terlediğim için koltuk altı kıllarımı makasla kısaltıyorum. kadınlar ağda falan yaptırıyor ama erkekler için ağda yapıldığını hiç duymadım. koltuk altımı tıraşlamak istemiyorum, tıraşlarsam sakal gibi sertleşir. bu yüzden makasla kısaltmaktan başka ne yapacağımı bilmiyorum. makasla uğraşmak da gıcık bir iş. başka nasıl alabilirim koltuk altı kıllarını?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyonla koltuk altı kıllarından kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir ve günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir. Günümüzde kadınlar kadar erkekler de Buz Lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Buz Lazer ağrısız, yan etkisiz bir uygulamadır. Koltuk altı kılları için Buz Lazer ideal bir çözümdür.
Z***
ben koltuk altı kıllarıma lazer epilasyon yaptırmaya başlayacaktım ama korona salgını olunca lazere başlayamadım. şimdi başlasam yazın devam edebilirmiyim lazere yoksa yazın bitmesini mi beklemeliyim? yazın bitmesini beklemem gerekiyorsa koltuk altı kıllarını nasıl almamı önerirsiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer yaz aylarında da güvenle uygulanan bir sistemdir. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin epilasyonunda FDA onayına sahip Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Koltuk altı kıllarından kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
A***
koltuk altındaki kıllar için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ama ağrır diye çekiniyorum. lazer epilasyon hakkında biraz araştırınca karşıma buz lazer çıktı. buz lazer koltuk altında da ağrıs mı?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer tüm uygulama alanlarında ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Ice Teknolojisi kullanan Buz Lazer etkili bir cilt soğutma yapar. Gelişmiş bu soğutma sistemi cildi tüm seans boyunca serinletir ve uygulamanın ağrısız, acısız olmasını sağlar. Buz Lazer koltuk altı bölgesinde de ağrısızdır.
Ş***
hizmet sektöründe çalışıyorum. terlemeyi önlemek için sürekli koltuk altına jilet yapmam gerekiyor. jilet koltuk altlarımı tahriş ediyor, galiba cildim çok hassas. koltuk altına lazer epilasyon önerdiler. ben ağrısından çekindiğim için lazer epilasyona cesaret edemiyorum. başka ne yapabilirim?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ağrısız bir lazer epilasyon yöntemidir. Gelişmiş soğutma sistemi ile cildi tüm seans boyunca serinletir, ferahlatır. Ağrısız, acısız Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Buz Lazer koltuk altı uygulaması bir dakikadan daha kısa sürer. Buz Lazer ile koltuk altı kıllarından ağrısız bir şekilde kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
Ç***
koltuk altına lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. daha önce kötü bir deneyim yaşadım. alex diye bir cihazla yanık oldu bu yüzden artık korkar oldum.lazerde yanık riski olmaması için ne öneririsiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyonda ciltte yanık oluşma riski yok denecek kadar azdır. Tedavi başlığının cilt yüzeyinde sürekli hareket ettirildiği uygulama tekniğinde kıllar kademeli olarak ısıtılır ve cit yüzeyi korunur. Yanık riski ortadan kalkar. Aynı zamanda etkili soğutma sistemi de cildi koruyan, cilt yanığı riskini ortadan kaldıran bir diğer unsurdur. Koltuk altı kıllarından kalıcı olarak yanık riski olmadan kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz.
B***
Merhaba, koltuk altıma lazer epilasyon yaptırdım 10 seans ama hiç azalma olmadı. sonradan öğrendim ki buz lazer diye kandırmışlar beni. sizin sitenize girince anladım kandırıldığımı. şimdi orjinal buz lazer yaptırsam etkisi olurmu acaba? kıllarım siyah ve yoğun. teşekkür ettim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer tüm kıl tiplerinde etkili sonuçlara sahiptir. Ortalama 8 seans önerilen Buz Lazer etkili, ağrısız ve konforlu lazer epilasyon yöntemidir.
H***
ben 23 yaşındayım, koltuk altı kıllarım için lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. erkeklerin koltuk altı kıllarına lazer epilasyon yapılırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer erkekler tarafından çok tercih edilen bir lazer epilasyon sistemidir. Koltuk altı dahil istenmeyen kılların bulunduğu tüm bölgelere Buz Lazer yaptırabilirsiniz. Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve güvenli olduğunu kanıtlamıştır.
M***
Merhaba, ben koltuk altındaki kılalr için size danışmak istedim. Hep ağda yapıyorum koltuk altına. Son zamanlarda ağdadan sonra sivilceler çıkmaya başladı, Beyaz uçlu bu sivilceleri çıkınca içinden iltihap gibi bir şey akıyor. Bu yüzden artık ağda yapmak istemiyorum. Koltuk altı kıllarından en iyi nasıl kurtulabilirim, bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler...
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon istenmeyen kıllardan/tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için en etkili çözümdür. Buz Lazer ağrısız, acısız olması ile günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. Buz Lazer ile koltuk altı kıllarından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım