Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Lazer Epilasyon Batık Kılları Geçirir Mi?

P***
İyi günler, benim bacaklarımda çok fazla batık kıl var. Ağdadan sonra bir de elime cımbız alıp çıkarmaya çalışıyorum. Bacaklarım iğrenç bir halde, etek falan giyinemez oldum. Ara ara da jilet yapıyorum, belki geçirir batıkları diye ama maalesef pek bir şey değişmedi. Lazer epilasyon yaptırsam, acaba bu batık kılları geçirir mi?Lazer epilasyon yaptırırsam tercihim buz lazer olacak. Bu konuda vereceğiniz bilgiye çok ihtiyacım var, teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, genetik nedenlerle veya kılın yapısından dolayı bazen kıl uzadığında cildin içinde kalır ve dışarı çıkamaz. Batık kıllar sivilce,kızarıklık gibi istenmeyen durumlara neden olurlar ve ciltte hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkar. Lazer epilasyon batık kıllar için etkili ve kalıcı bir çözümdür. Her lazer epilasyon seansında lazer ışını kıl kökünde bir miktar hasar yaratır. İlerleyen seanslarla birlikte kıl kökü bir daha kıl üretemeyecek derecede tahrip olur ve bir daha kıl uzamaz. Batık kıl kökü de bu şekilde tahrip olacağından, o kökten bir daha kıl uzamaz ve dolayısıyla batık da oluşmaz. Buz Lazer batık kıllar, ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde ağrısız, etkili ve konforlu bir epilasyon sunan yeni nesil bir uygulamadır. Patentli teknolojilere sahip Buz Lazer, cildi buz gibi soğutan başlığı ile lazer epilasyon ağrısını neredeyse tamamen ortadan kaldırmıştır.
M***
Merhaba, kolumda ve bacaklarımda batık kıllar var. Kırmızı küçük leke gibi duruyorlar. Lazer epilasyon ile bu batık kıllar biter mi?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon batık kıllar için iyi bir çözümdür. Lazer epilasyon ile kıl kökü tahrip edildiğinden, o kök bir daha kıl üretemez. Batık kılın kökü de tahrip edileceğinden, batık kıl oluşmaz ve var olan batık kıllar da ilerleyen lazer epilasyon seansları ile birlikte biter.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım