Lazer Epilasyon Batık Kılları Geçirir Mi?

P***
İyi günler, benim bacaklarımda çok fazla batık kıl var. Ağdadan sonra bir de elime cımbız alıp çıkarmaya çalışıyorum. Bacaklarım iğrenç bir halde, etek falan giyinemez oldum. Ara ara da jilet yapıyorum, belki geçirir batıkları diye ama maalesef pek bir şey değişmedi. Lazer epilasyon yaptırsam, acaba bu batık kılları geçirir mi?Lazer epilasyon yaptırırsam tercihim buz lazer olacak. Bu konuda vereceğiniz bilgiye çok ihtiyacım var, teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, genetik nedenlerle veya kılın yapısından dolayı bazen kıl uzadığında cildin içinde kalır ve dışarı çıkamaz. Batık kıllar sivilce,kızarıklık gibi istenmeyen durumlara neden olurlar ve ciltte hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkar. Lazer epilasyon batık kıllar için etkili ve kalıcı bir çözümdür. Her lazer epilasyon seansında lazer ışını kıl kökünde bir miktar hasar yaratır. İlerleyen seanslarla birlikte kıl kökü bir daha kıl üretemeyecek derecede tahrip olur ve bir daha kıl uzamaz. Batık kıl kökü de bu şekilde tahrip olacağından, o kökten bir daha kıl uzamaz ve dolayısıyla batık da oluşmaz. Buz Lazer batık kıllar, ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde ağrısız, etkili ve konforlu bir epilasyon sunan yeni nesil bir uygulamadır. Patentli teknolojilere sahip Buz Lazer, cildi buz gibi soğutan başlığı ile lazer epilasyon ağrısını neredeyse tamamen ortadan kaldırmıştır.
M***
Merhaba, kolumda ve bacaklarımda batık kıllar var. Kırmızı küçük leke gibi duruyorlar. Lazer epilasyon ile bu batık kıllar biter mi?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon batık kıllar için iyi bir çözümdür. Lazer epilasyon ile kıl kökü tahrip edildiğinden, o kök bir daha kıl üretemez. Batık kılın kökü de tahrip edileceğinden, batık kıl oluşmaz ve var olan batık kıllar da ilerleyen lazer epilasyon seansları ile birlikte biter.
D***
Merhabalar buz lazere gidiyorum bu gun ilk sansıma girdim ve biraz batiklarim var islemi yapan kadın batıklardan dolayi makinanın zarar gorfugunu ve bi peeling almam gerektigini soyledi satmak icin mi yapiyor pek inandirici gelmedi de
Buz Lazer
Merhabalar, öncelikle orijinal Buz Lazer yani Soprano Ice cihazı ile uygulama yaptırdığınızdan emin olunuz. Bunun için web sitemizin Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayabilirsiniz. Lazer epilasyon batık kılların tedavisinde de önerilmektedir. Batık kıllar lazer cihazına zarar vermez. Peeling yaptırmanız batık kılları yüzeye çıkaracağından önerilebilir.
A***
Benim bacaklarımda bayağı batıklar var. Lazer epilasyonla bu batık kılardan kurtulabilirmiyim?
Buz Lazer
Merhabalar, batık kılların tedavisi için lazer epilasyon önerilmektedir. Lazer epilasyon ile kıl kökleri bir daha kıl üretemeyecek şekilde tahrip edildiği için o kökten bir daha kıl uzamaz ve dolayısıyla batık kıllar sorunu ortadan kalkar.
E***
merhaba, kendimi bildim bileli bacağımda aşırı derecede batık var. Ne yaptıysam geçmedi. Asla elbise ya da etek giyemiyorum çok çirkin görünüyorlar. batık için lazer epilasyonu öneriyorlar ama bilemiyorum. bacağımda kıldan çok batık çıkıyor resmen. eğer lazere başlarsam gerçekten tamamen kurtulabilir miyim? artık ben de bacağımın pürüzsüz olmasını istiyorum..
Buz Lazer
Merhabalar, batık kılların tedavisinde lazer epilasyon özellikle önerilmektedir. Lazer epilasyon esnasında lazer ışını kıl kökünü hedefler ve kıl kökünde ısı enerjisine dönüşerek kıl kökünde tahribat yaratır. Her seansta artan tahribat sonucu, kıl kökü bir daha kıl üretemez duruma gelir. Dolayısıyla kıl bir daha çıkmaz ve batık kıl sorunu ortadan kalkar. Batık kılları için en etkili tedavi yöntemi lazer epilasyondur.
E***
Merhaba bende buz lazere başladım yalnız bende batık oldugundan birkaç seans diger normal cihaza alacaklarını söylediler sizce ne kadar dogru ve ben buz lazeri FDA onaylı oldugunu nerden bilecem ve orjinal oldugunu nasıl anlayacam cihazın üzerinde herhangi biyerine acaba birsey yazıyor mu öylede anlayabilir miyiz
Buz Lazer
Merhabalar, orijinal Buz Lazer cihazları FDA onaylıdır. Sitemizin Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayarak Orijinal Buz Lazer Merkezlerine ulaşabilirsiniz. Batık kıllar için direkt Buz Lazer ile de başlanabilir. Başka bir cihazla başlanmasına gerek yoktur.
E***
İşim dolayısıyla çok fazla oturmaktayım sanırım bu yüzden bacağımın arkasında ve kalçamda kıl dönmeleri oluşuyor ve rahatsız ediyor. Epilasyonun faydası olurmu ve erkeklere hizmet veriyormusunuz
Buz Lazer
Merhabalar, kıl dönmelerinin tedavisinde lazer epilasyon etkili bir çözümdür. Lazer epilasyonda kıl kökü bir daha kıl üretemeyecek şekilde tahrip edilir, kıl kökü bir daha kıl üretemez. Ve dolayısıyla kıl dönmesi problemi ortadan kalkar. Buz Lazer erkek lazer epilasyonunda tercih edilen bir yöntemdir. Ağrısız, acısız olması ve etkili, kalıcı sonuçları ile Buz Lazer günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım