Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Lazer Epilasyon Ciltteki Lekeleri Yok Eder mi ?

D***
Yüz bölgemde ki tüyler için Buz Lazer işlemi yaptırmak istiyorum bu işlemle beraber cildimdeki lekelerde yok olur mu?
Buz Lazer
Merhabalar , Buz Lazer Epilasyon işlemi leke için herhangi bi sonuç vaad etmez. Fakat yüzeyel çil lekelerinde işlem sonrası çok azda olsa açıldığı görülmüştür. Ama hedef kıl folikülü olduğu için herhangi bir yan etkiside bulunmamaktadır.
K***
Merhaba,yüzümde lekelenme oluştu. Leke tedavisi için araştırma yaparken en çok lazerle leke tedavisine rastladım.Yakın zamanda lazer epilasyona başlamayı düşünüyorum..Yüzüme lazer epilasyon yaptırırsam lekeler de tedavi olur mu?
Buz Lazer
Merhabalar, cilt lekelerinin tedavisinde kullanılan lazer cihazları ile epilasyonda kullanılan lazer cihazları aynı değildir. Cilt lekelerinin tedavisinde kullanılan lazerlerin dalga boyları ve teknolojileri farklıdır. Lazer epilasyon cihazları leke tedavinde kullanılmaz, bu endikasyonda kullanımları yoktur. Ancak yüz bölgesi lazer epilasyonunda az da olsa çillerin renginde açılma ve genital,koltuk altı bölgelerindeki sir ağdaya bağlı renk koyulaşmalarının açıldığını bildiren vakalar mevcuttur. Bu durum yine de lazer epilasyonun lekeleri yok ettiği anlamına gelmez.
M***
Merhaba, yüz bölgesine lazer epilasyonu yaptırıyorum. Çile benzeyen lekeler var yüzümde. Yüzümdeki lekelerin rengi biraz açıldı, çok mutlu etti bu durum beni. Nasıl oldu ben de anlamadım önce, sonra aklıma geldi lazer epilasyon yaptırdığım. Lazer epilasyon yüzdeki lekeleri yok edier mi diye size sormak istedim.
Buz Lazer
Merhabalar, yüzdeki lekelerin tedavisinde uzun yılalrdır lazer sistemleri kullanılmaktadır. Ancak leke tedavisinde kullanılan lazer sistemleri ile epilasyonda kullanılan lazer sistemleri aynı değildir, farklı dalga boyu ve farklı atım sürelerine sahip teknolojilerdir. Tamamen lekelerin kaybolması beklenmemekle birlikte bazen lazer epilasyon sonrasında yüzdeki çillerde, bazı güneş lekelerinde açılmalar olabilmektedir. Bu lazer epilasyonun leke tedavisi yaptığı anlamını kesinlikle taşımamaktadır.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım