Lazer Epilasyon için İdeal Kıl Uzunluğu Ne Kadar Olmalı?

T***
Merhaba benim 4 gün sonra ilk lazer epilasyon seansım var. Hayatımda ilk defa lazer epilasyon yaptıracağım.Bu yüzden seanstan önce kıllarımı ne kadar uzunlukta bırakmam gerek tam olarak bilmiyorum gelmeden önce jilet yardımı ile kısaltın dendi ne kadar bir kısaltmadan bahsediliyor ?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyonun etki mekanizması, kıl kökünde kalıcı hasar yaratmak ve kökün bir daha kıl üretememesini sağlamaktır. Bu yüzden lazer ışınlarının hedefi olan kıl köklerini koparacak ağda, cımbız gibi yöntemlerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Bu işlemler yerine uygulama yapılacak bölgede bulunan istenmeyen kıl ve tüyler jilet yardımı ile kısaltılmalı. Cilt yüzeyi tamamen istenmeyen kıl ve tüylerden temizlenmelidir. Bu işlem mutlaka her lazer epilasyon seans öncesi yapılmalıdır.
L***
Merhaba yarın lazer epilasyon seansım var kılları kısaltmam gerekiyormuş jilet ile ne kadar kısaltmam gerek tamamen mi almalıyım?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon seansları sırasında kıl kökleri hedef alınır. Bu yüzden lazer epilasyon seanslarından önce uygulama yapılacak bölgede bulunan istenmeyen kıl ve tüylerin köklerine zarar vermeden kısaltılmalıdır. Cilt yüzeyi lazer epilasyon seanslarından 1 gün önce tamamen jilet yardımı temizlenmelidir.
B***
Lazer epilasyon seanslarından önce kısaltma yapıp öyle katılım sağlayın dendi. kısaltma ne kadar bir kısaltmadan bahsediliyor?
Buz Lazer
Merhabalar, Lazer epilasyon seanslarından önce cilt yüzeyi tamamen istenmeyen kıl ve tüylerden temizlenmelidir. Kısaltma işlemi jilet, tüy dökücü krem gibi kıl köküne zarar vermeyen işlemeler ile yapılmalıdır. Uygulama yapılacak bölgeler her lazer epilasyon seans öncesi mutlaka yapılmalıdır.
T***
Merhaba buz lazer epilasyon için ideal bir kıl uzunluğu var mıdır?
Buz Lazer
Merhabalar, uygulama yapılacak bölgeler her buz lazer epilasyon seans öncesi mutlaka yapılmalıdır. Kısaltma işlemleri jilet, tüy dökücü krem gibi kıl köküne zarar vermeyen yöntemler ile cilt yüzeyi tamamen istenmeyen kıl ve tüylerden temizlenerek yapılmalıdır.
G***
İyi çalışmalar genital bölgeye buz lazer yaptırmak istiyorum seans öncesi kısaltmayı ne kadar yapıyoruz ve yer bilgisi alabilir miyim ?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer FDA onaylı güvenilir bir sistem olup istenmeyen kıl ve tüylerinizden kalıcı olarak azalma sağlamaktadır. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak sizlere acısız ve konforlu bir lazer epilasyon deneyimi sunar. Buz Lazer epilasyon seanslarınızdan önce uygulama yapılacak alanların temizliğini jilet yada tüy dökücü krem ile yüzeyde hiç tüy kalmayacak şekilde yapmanızı öneririz. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın 'Nerede Yaptırabilirim' kısmını ziyaret edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.
İ***
Merhaba lazer epilasyon seanslarından önce kısaltma yapılamalı diyorlar bu kısaltma ne kadar bir kısaltma?
Buz Lazer
Merhabalar, ler epilasyon uygulaması yapılacak bölgede bulunan istenmeyen kıl ve tüylerin köklerine zarar verilmeden kısaltılmalıdır. Kısaltma işlemi için jilet veya tüy dökücü krem kullanabilirsiniz. Cilt yüzeyi lazer epilasyon seanslarından 1 gün önce tamamen temizlenmelidir.
L***
Merhaba benim bir hafta sonra ilk buz lazer epilasyon seansın var bana kıllarını kısaltmam gerektiğini söylediler kılların uzunluğu ne kadar olmalı kısaltma ile kastettikleri şey nedir?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon seansınızdan önce uygulama yapılacak alanın temizliğini kıl köklerine zarar vermeyen jilet yada tüy dökücü krem yardımı ile yüzeyde hiç tüy kalmayacak şekilde yapmanızı öneririz.
N***
Seans sırasında parça parça uzun bölgelerin kaldığını düzgün jiletleme yapamadığımı ve bu yüzden bu bölgelerde o seans için iyi sonuç alamayacağım söylendi ne kadar doğru acaba?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon seanslarınız sırasında lazer ışınlarının kıl köklerini hedef alabilmesi ve seansınızın etkinliğini arttırmak acısından, uygulamadan 1 gün önce epilasyon yapılacak alanlar jilet veya tüy dökücü krem yardımı ile tamamen temizlenmelidir.
H***
Seanslardan önce kıl uzunluğu ne kadar olmalı ve kısaltmaların nasıl yapmalıyız? Lütfen yardımcı olur musunuz?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyonun etki mekanizması, kıl kökünde kalıcı hasar yaratmak ve kökün bir daha kıl üretilmesini engellemektedir. Kıl köklerinin seanslar sırasında lazer ışınları tarafından hedeflene bilmesi için kısaltmaların doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Cilt yüzeyi jilet veya tüy dökücü krem yardımı ile tamamen istenmeyen kıl ve tüylerden temizlenmelidir. Bu işlemi her lazer epilasyon seansından 1 gün önce tekrarlanmalıdır.
R***
Merhaba, lazer epilasyondan 8-9 saat önce tüylerin temizlenmesi uygun mudur ne kadar uzun kalmalı ? Teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon seansından 1 gün içerisinde uygulama yapılacak bölgeyi temizlemeniz gerekir. Kısaltma işlemi jilet, tüy dökücü krem gibi kıl köküne zarar vermeyen yöntemler ile cilt yüzeyi tamamen istenmeyen tüylerden temizlenmelidir.
D***
Lazer epilasyon seanslarından önce kısaltma yapıyorum tıpkı söylenen gibi fakat tek tük kalsa bile uyarıyorlar ben aslında çok dikkatli yapmıyorum kısaltmaları sanırım tamamen almalıyım doğru mudur?
Buz Lazer
Merhabalar, Lazer epilasyon seanslarından önce cilt yüzeyi istenmeyen kıl ve tüylerden tamamen temizlenmelidir. Kısaltma işlemi jilet, tüy dökücü krem gibi kıl köküne zarar vermeyecek işlemler ile yapılmalıdır. Kısaltma işlemleri uygulama yapılacak bölgeler için her lazer epilasyon seans öncesi mutlaka tekrardan yapılmalıdır.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım