Buz Lazer
Buz Lazer

Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Nedir?

avatar
Z***
İyi günler ben bir lazer epilasyon merkezinde tüm vücut lazer epilasyona devam etmekteyim bugün ilk seansım gerçekleşti ve bana 20 gün sonra epilasyon yapılan bölgelere müdahalede bulunmadan kontrole gelmem gerektiği söylendi kontrol seansı dedikleri nedir acaba ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon uygulamaları sonrasında uygulama yapılan ve seans sırasında yeterince hasar gören kıl kökleri ortalama 15-20 içerisinde kendiliğinden dökülecektir. Bu süre içerisinde dökülmeyen kıl ve tüyler lazer epilasyon sırasında yeterince hasar görmemiş veya atlanmış yani lazer ile taranmamış kıllardır. Kontrol seansının amacı uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerini tespit etmektir. Kontrol seansı uygulaması genel olarak geleneksel lazer epilasyon işlemlerinde kullanılır. Buz Lazer ise patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlar. Dolayısıyla Buz Lazer epilasyonda kontrol seansına ihtiyaç duyulmamaktadır.
avatar
K***
Merhaba ben geçen ay lazer epilasyona başladım merkez buz lazer merkezi değil. Tüm kol ve tüm bacak fakat yarın kontrol seansına gideceğim ilk defa kontrol seansı nedir?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı yani atlanmış olan kıl köklerini tespiti için yapılır. Buz Lazer sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı sayesinde ciltte tam kapsama sağlar. Bu nedenle Buz Lazer epilasyonda kontrol seansına ihtiyaç yoktur. Fakat geleneksel lazer epilasyon uygulamalarında atlanmış kıllar olabilir. Dolayısıyla kontrol seansları geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde kullanılmakta olan bir sistemdir.
avatar
E***
İyi çalışmalar lazer epilasyon uygulamalarında normal seansların yanı sıra kontrol seansı dedikleri birşey varmış o nedir ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Lazer epilasyon uygulamalarından sonra işlem yapılan bölgedeki tüyler 15-20 gün sonra kendiliğinden dökülür. Ama geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile uygulama yapıldığında, seans sırasında atlanmış kıllar olabilir ve işlem uygulanan tüm kıllar dökülmeyebilir. Kontrol seansı ise bu kıl ve tüylerin tespiti, gereken işlemlerin yapılabilmesi için uygulanmaktadır. Geleneksel lazer epilasyon işlemlerinde tercih edilen ekstra bir uygulamadır. Lazer epilasyonun bir parçası değildir.
avatar
D***
Merhaba kontrol seansı nedir bilgi alabilir miyim ? Teşekkür ederim şimdiden..
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı yani atlanmış olan kıl köklerini tespiti için yapılır. geleneksel lazer epilasyon uygulamalarında atlanmış kıllar olabilir. Bu yüzden kontrol seansları geleneksel lazer epilasyon yöntemlerini kullanan merkezlerin tercih ettikleri ekstra bir uygulamadır. Buz Lazer ise sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi, geniş tedavi başlığı sayesinde ciltte tam kapsama sağlamakta ve ekstra bir uygulamaya gerek duymamaktadır. Buz Lazer epilasyonda kontrol seansına gerek yoktur.
avatar
K***
İyi günler ben bir merkezde buz lazere başladım daha doğrusu iletişim sağladım fakat şöyle bir durum var bana kontrol seansı yapmadıklarını cihazlarının etkili olduğunu söylediler kontrol seansı nedir acaba ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı yani atlanmış olan kıl köklerini tespiti için yapılmaktadır. Buz Lazer ise sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi, geniş tedavi başlığı sayesinde ciltte tam kapsama sağlamaktadır. Bu yüzden ekstra bir uygulamaya gerek duymamaktadır. Kısacası Buz Lazer epilasyonda kontrol seansına ihtiyaç yoktur.
avatar
E***
Merhaba kontrol seansı ile normal lazer epilasyon seansı arasında fark nedir?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Lazer epilasyon seansları istenmeyen kıl ve tüylerinizden kurtulmanızı sağlayan bir uygulamadır. Fakat kontrol seansları lazer epilasyon işlemlerinin bir parçası olmayıp, geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde kullanılan ekstra bir uygulamadır. kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı, atlanmış kıl köklerini tespiti için gerçekleştirilir. Buz Lazer için kontrol seansı gibi bir ekstra uygulamaya gerek yoktur.
avatar
H***
Merhaba bir merkezde tüm vücut için lazer epilasyona başlıyorum kontrol seanslarıma düzenli olarak günü gününe katılmam gerekiyormuş. Kontrol seansı daha önce duymadığım hiç nedir ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, geleneksel lazer epilasyon işlemleri sırasında yeterince hasar görmemiş veya atlanmış kılların tesbiti ve gerekli işlemlerin yapılabilmesi için kontrol seansları gerçekleştirilir. Kontrol seansları geleneksel lazer epilasyon cihazlarının yetersizliğinden kaynaklı etkinliği arttırmak adına yapılan bir uygulamadır. Fakat Buz Lazer epilasyonda kontrol seansına ihtiyaç yoktur. Buz Lazer, sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile cilt yüzeyinde tam kapsama sağlayarak, sizlere olabilecek en kalıcı lazer epilasyonu mümkün kılar.
avatar
M***
İyi günler ben sayfada yer alan bir buz lazer merkezinde tüm vücut lazer epilasyona katılım sağlamaktayım. Ama bana hiç kontrol seansı yapılmadı buna rağmen memnunum, kontrol seansı ne işe yarıyor?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, geleneksel lazer epilasyon işlemlerinde, kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı yani atlanmış olan kıl köklerini tespiti için yapılmaktadır. geleneksel lazer epilasyon uygulamalarında atlanmış kılların olma olasılığın kaynaklı olarak gerçekleşir. Fakat Buz Lazer için böyle bir ihtiyaç yoktur. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi, geniş tedavi başlığı sayesinde ciltte tam kapsama sağlamakta, sizlere, sadece gerekli görülen sayıda lazer epilasyon seansları ile kalıcı sonuçlar sunmaktadır.
avatar
K***
Merhabalar ben çok merak ettim kontrol seansı diye birşey varmış sanırım ben gittiğim merkezde olmayınca sormak istedim ekstra bir hizmet mi nedir?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, öncelikle kontrol seansı lazer epilasyon uygulamasının bir parçası değil. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde kullanılan bir uygulamadır. Bunun sebebi geleneksel lazer epilasyon seansları sırasında atlanmış kılların fazla olmasıdır. Kontrol seanslarında atlanmış olan kılların tesbiti yapılır. Fakat Buz Lazer için böyle bir uygulamaya gerek duyulmaz. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlar ve hiçbir ekstraya gerek duymadan sizlere kalıcı sonuçlar sunar.
avatar
Ö***
Kontrol seansı çevremde lazer epilasyona giden tüm arkadaşlarımın tedavi gördükleri yerlerin kullandıkları bir durum fakat benim gitmiş olduğum merkezde böyle bir hizmet yok. Ama 6. seans olmasına rağmen neredeyse tamamen bir dökülme sağladım eskisinden çok daha az çıkıyor kıllar.Ben buz lazere gidiyorum. Kontrol seansı çok gerekli değil mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi, geniş tedavi başlığı sayesinde ciltte tam kapsama sağlamakta ve kontrol seansı uygulamasına ihtiyaç duymamaktadır. Kontrol seansları lazer epilasyon işlemlerinin bir parçası değildir. Sadece geleneksel lazer epilasyon uygulaması yapan merkezlerin kullandığı ekstra bir yöntemdir. Buz Lazer epilasyonun böyle bir ekstraya ihtiyacı yoktur.
avatar
L***
Merhaba kontrol seansları neden yapılıyor?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, geleneksel Lazer epilasyon uygulamaları esnasında atlanmış yani lazer ile taranmamış kıl köklerinin tespiti için gerçekleşmektedir. Lazer epilasyon işlemlerinin bir parçası değildir. Uygulamanın yetersizliğinden kaynaklı başvurulan ekstra bir uygulamadır.
avatar
N***
Merhaba, Buz lazer başlamak üzere bir merkezle anlaştım. Haftaya direkt sürece başlayacağız.Bana kontrol seanslarının olmadığını söylediler kontrol seansı nedir? Olmaması bir eksiklik mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerini tespit etmek için gerçekleştirilir. Kontrol seansı uygulaması genel olarak geleneksel lazer epilasyon işlemlerinde kullanılır. Buz Lazer ise patentli SHR uygulama teknolojisi, geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlar ve kontrol seansına ihtiyaç duyulmaz. Dolayısıyla almış olduğunuz bilgi doğrudur. Buz Lazer epilasyon işlemlerinde kontrol seansına gerek yoktur.
avatar
e***
Ben tüm vücut olarak bir merkeze gidiyorum. Ama özellikle göbek bölgemde çok fazla acı hissediyorum hatta yanıyormuş gibi hissediyorum diye uygulama yapan kişiye de söylüyorum. Ayrıca kontrol seansı uygulamasıda yok istenilen etkiyede alamadım acaba bunun kontrol seansına gitmemem ile bir alakası var mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, öncelikle acısız bir epilasyon için size Buz Lazer epilasyonu öneririz. Buz Lazer FDA onaylı bir uygulama olup, sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 derceye kadar soğutarak sizlere hassas bölgelerde bile acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunar. Kontrol seansı ise normal lazer epilasyon seansları sırasında atlanmış yani lazer ile taranmamış kılların tesbiti için gerçekleştirilir. Fakat Buz lazer sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile cilt yüzeyini tam kapsar. Dolayısıyla Buz Lazer, kontrol seansına gerek duymadan istenilen sonuçları almanızı sağlamaktadır.
avatar
C***
Kontrol seansı her merkezin uygulaması gereken bir uygulama mı? Bana tam olarak anlatabilir misiniz ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, öncellikle kontrol seansı lazer epilasyon işlemlerinin bir parçası değildir. Uygulama zorunluluğu yoktur. Kontrol seansında amaç normal seanslar esnasında taranmamış yani atlanmış kıl köklerinin tesbit edilmesidir. Genellikle geleneksel lazer epilasyon uygulamalarında ihtiyaç duyulur. Fakat Buz Lazer sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi, geniş tedavi başlığı sayesinde ciltte tam kapsama sağlamakta ve kontrol seansı uygulamasına ihtiyaç duymamaktadır.
avatar
S***
Merhaba ben 4 kere buz lazer seansına gittim. Etkisi güzeldi sadece bazı yerlerimde tüyler çıkıyordu. Daha sonra şehir değiştirdim ve iki ay gidemedim. Tüylerim incelerek tekrar çıkmaya başladı ama başa dönmüş gibiydi. Şimdi tekrar alexandir ile başladım ilk seansa gittim 15 gün sonra kontrol seansına gideceğim. Daha önce hiç gitmedim kontrol seansında ne oluyor ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, geleneksel lazer epilasyon işlemlerinde, kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı yani atlanmış olabilecek kıl köklerini tespit etmek için yapılmaktadır. Geleneksel lazer epilasyon uygulamalarında atlanmış kılların olma olasılığın fazla olmasından kaynaklı olarak kontrol seansı gibi ekstra bir işleme ihtiyaç duyulabilmektedir.
avatar
V***
Ben buz lazer yaptırdım koltuk altıma ve baya azalma oldu istediğim sonuçları aldım fakat taşındım şu an bulunduğum şehirde buz lazer merkezi uzak bende normal lazer epilasyon merkezini tercih etmek zorunda kaldım fakat burada kontrol seansı uygulaması var buz lazer merkezinde yoktu neden ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon seans sırasında yeterince hasar gören kıl kökleri uygulamadan ortalama 15-20 sonra kendiliğinden dökülecektir. Bu süre içerisinde dökülmeyen kıl ve tüyler lazer epilasyon seansları sırasında yeterince hasar görmemiş veya lazer ile taranmamış kıllardır. Kontrol seansında bu kıl köklerinin tespiti gerçekleştirilir. Kontrol seansı uygulaması genel olarak geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile hizmet veren merkezlerin kullandığı ekstra bir uygulamadır. Buz Lazer ise patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlayarak lazer epilasyon seanslarından alınabilecek maximum verimin alınmasını hedefler. Dolayısıyla Buz Lazer epilasyonda kontrol seansı gibi ekstra bir uygulamaya ihtiyaç duyulmaz.
avatar
I***
Merhaba benim gittiğim buz lazer merkezinde kontrol uygulaması yok. Dökülmelerim ve aldığım sonuçlar gayet iyi fakat bazı arkadaşamlarımın kontrol gittikleri merkezlerden kontrol seansı uygulamasını duydum dökülmeler kontrol edilip, eğer dökülmeler yeteri kadar değilse tekrar uygulama yapıyorlarmış. Bu kontrol seansı nedir ve neden buz lazer kullanmıyor ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon sonrası yeterince hasar gören kıl kökleri ortalama 15-20 içerisinde kendiliğinden dökülmektedir. Bu süre içerisinde dökülmeyen kıl ve tüyler lazer epilasyon sırasında yeterince hasar görmemiş veya atlanmış yani lazer ile taranmamış kıllardır. Kontrol seansları bu kılları tespit etmektir. Atlanmış veya yeterince hasar görmemiş kıl kökleri genellikle, geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde oluşan bir problemdir. Bu nedenle kontrol seansı, geleneksel lazer epilasyon yöntemlerini tercih eden merkezlerin kullandığı ekstra bir uygulamadır. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı sayesinde kontrol seansına ihtiyaç duymamaktadır.
avatar
C***
Kontrol seansı diye bahsettiğiniz işlemlerden sonra yapılan bir seansmıdır ne yapılır?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansı, geleneksel lazer epilasyon yöntemlerini tercih eden hastalar için kullanılan ekstra bir uygulamadır. Kontrol seansları, lazer epilasyon seansları esnasında atlanmış veya lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerini tespit etmektedir. Lazer epilasyon seanslarından sonra dökülmeyen kıl kökleri kontrol seansları ile tespit edilir.
avatar
E***
Merhaba kontrol seansı buz lazer hizmetiniz nedir kontrol seansları ile ne sağlıyorsunuz ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer, kontrol seansı uygulamasına ihtiyaç duymaz. Buz Lazer epilasyon merkezlerinin kontrol seansları gibi ekstra hizmetleri yoktur. Kontrol seansları, lazer epilasyon seansları esnasında yeterince hasar görmeyen veya atlanmış kıl köklerinin tespit edilmesi için kullanılır. Kontrol seanslarına geleneksel lazer epilasyon uygulamlarında ihtiyaç duyulmaktadır. Buz Lazer epilasyon patentli SHR Teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile cilt yüzeyinde tam kapsama sağlar. Bu nedenle Buz Lazer epilasyonda kontrol seansları bulunmamaktadır.
avatar
K***
Merhaba kontrol seansı ne demek lazer epilasyon tedavisine katkısı ne yöndedir ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon uygulamaları sırasında yeterince hasar gören kıl kökleri 15-20 gün içerisinde kendiliğinden dökülecektir. Fakat lazer epilasyon seanslarında yeterince hasar görmeyen veya seanslar esnasında atlanmış kıl kökleri olabilir. Bu kıl köklerinin tesbiti için kontrol seans uygulaması gerçekleştirilir. Kontrol seansları, geleneksel lazer epilasyon yöntemlerini kullanan merkezlerinin ihtiyaç duyduğu ekstra bir uygulamadır. Buz Lazer cihazlarının sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile cilt yüzeyinde tam kapsama sağlar. Buz Lazer tedavisinde kontrol seansına ihtiyaç duyulmaz.
avatar
P***
Kontrol seansını merkezim yapmıyormuş. Sorduğumda buz lazer uygulaması için gerek duymuyoruz denildi. Tam olarak neden ihtiyaç yok nedir bu kontrol seansı denilen ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansı, lazer epilasyon seansları sırasında lazer ışınlarının hedef almadığı veya atladığı kıl köklerini tespit etmek için yapılan ekstra bir işlemdir. Kontrol seansı lazer epilasyon tedavisinin bir parçası değildir. Kontrol seansı, lazer epilasyon cihazının yetersiz kaldığı durumlarda, merkezlerin etkiyi arttırmak için kullandığı ekstra bir uygulamadır. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı sayesinde ciltte tam kapsama sağlamaktadır. Buz Lazer epilasyon uygulaması için kontrol seansına ihtiyaç yoktur. Buz Lazer seansları istenmeyen kıl ve tüylerin tedavisi için yeterlidir.
avatar
Ç***
Merhaba lazer epilasyon tedavisi için gittiğim hiçbir merkez kontrol seansı yapmıyordu. Başka merkezlere giden dostlarımdan kontrol seansı diye bir uygulamanın varlığını öğrendim. Kontrol seansı nedir neden her merkezde yok ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansı genellikle geleneksel lazer epilasyon yöntemlerini kullanan merkezlerin başvurduğu ekstra bir uygulamadır. Kontrol seansı, lazer epilasyon tedavisinin ayrılmaz bir parçası değildir. Kontrol seansı, lazer epilasyon esnasında atlanmış veya yeterli dökülme sağlanamamış kıl köklerinin tespit edilmesi için kullanılır. Kontrol seansı, uygulanan lazer epilasyon tedavisinin yetersiz kaldığı durumlarda devreye girmektedir. Buz lazer epilasyon uygulaması için kontrol seansına ihtiyaç yoktur. Buz Lazer cihazları cilt yüzeyinde tam kapsama sağlar. Buz Lazer epilasyon seansları istenmeyen kıl ve tüylerinin kalıcı olarak tedavi edilmesi için yeterlidir.
avatar
F***
Lazer epilasyon tedavisinde uygulanan kontrol seansı, kişinin kıl büyüme döngüsüne bağlı olarak mı planlanıyor ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, genellikle lazer epilasyon kontrol seansları, kişinin kıl büyüme döngüsüne bağlı olarak planlanır. Kıl büyüme döngüsü, bir kılın doğum, büyüme ve dinlenme fazlarını içeren bir döngüyü ifade eder. Lazer epilasyon, kılların büyüme fazında, yani anagen fazında en etkili olur. Kontrol seansları, genellikle birinci tedavi seansından bir süre sonra, kılların anagen fazına geri döndüğü bir zaman diliminde planlanır. Kontrol seansları arasındaki süre, kişinin kıl büyüme hızına, uygulanan bölgeye ve tedavi alanına bağlı olarak değişebilir. Kontrol seansı, lazer epilasyon esnasında yeterince etkilenmeyen ve dökülmeyen kıl köklerini tespit etmek için uygulanmaktadır. Kontrol seansı, çoğunlukla geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinin kullandığı bir uygulamadır. Buz Lazer epilasyon cihazları cilt yüzeyinde tam kapsama sağlar ve dolayısıyla kontrol seansına ihtiyaç duymaz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim