Buz Lazer
Buz Lazer

Lazer Epilasyon Öncesi Tüy Dökücü Krem Kullanımı?

avatar
R***
Merhaba, genital bölgeme lazer epilasyon yaptırıyorum Açıkçası başlarken çok tedirgindim ama 2 seans olmasına rağmen lazer epilasyon yapılan bölgelerde bulunan tüylerimde gözle görülür bir azalma ve incelme var. Fakat ben tüylerim çıkmaya başladığından beri başta jilet kullanarak sonrasında jiletin çok fazla vücudumu tahriş etmesinden kaynaklı tüy dökücü krem yardımıyla alıyorum. Lazer epilasyona başladıktan sonra bana her zaman seanslardan önce ve seans aralarında mecbur kaldığımda sadece jilet kullanmam söylendi. Jilet kullanımı genitalimde kabarma ve tahrişe neden oluyor acaba jilet yerine tüy dökücü krem kullanmalı mıyım ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon uygulamaları sırasında lazer ışınları kıl kökleri hedef alarak kalıcı hasara uğratır ve uygulama yapılan bölgelerde bir daha kıl uzamamasını sağlar. Lazer epilasyon seansları sırasında veya seans aralarında ağda, cımbız gibi kılı kökünden koparacak işlemlerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Bu işlemler uygulandığı yani kıl kökleri kökünden alındığı takdirde bir sonrası seans sırasında kıl kökleri olmayacağından lazer epilasyonunda herhangi bir etkisi olmayacaktır ve seansınız boşa gidecektir. Tüy dökücü kremler ise tıpkı jilet gibi kıl köküne herhangi bir etki etmeyeceğinden lazer epilasyon işlemlerinden önce kullanımında hiçbir sakınca bulunmamaktadır.
avatar
İ***
İyi çalışmalar ben koltuk altı bölgesi için lazer epilasyona gidiyorum daha doğrusu yarın başlıyorum seansa gitmeden önce jilet ile temizlemem gerekiyormuş. Fakat ben tüy dökücü kreme alışkınım ve jilet cidimi tahriş ediyor yara yapıyor kullanamıyorum tüy dökücü krem ile temizlesem olur mu?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon seanslarında kıl kökleri lazer ışınları tarafından hedeflenir. Lazer epilasyon seansları sırasında veya seans aralarında ağda, cımbız gibi kılı kökünden koparacak işlemlerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Bu işlemler uygulandığında yani kıl kökleri kökünden alındığı takdirde bir sonrası seans sırasında kıl kökleri olmayacağından lazer epilasyonunda herhangi bir etkisi olmayacaktır. Tüy dökücü kremler ise tıpkı jilet gibi kıl köküne zarar vermeden sadece yüzeysel olarak kılları kısaltır. Tüy dökücü kremleri seanslardan önce tercih edebilirsiniz.
avatar
D***
Merhaba ben her zaman jilet çok tahrişe neden olduğundan ve yayılma yaptığından tüy dökücü krem kullanıyordum. Tüy dökücü kremi lazer epilasyon seansına gitmeden önce kullansam olurmu jilet yerine?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon uygulamaları sırasında hedef kıl kökleridir. Lazer epilasyon seansları sırasında veya seans aralarında ağda, cımbız gibi kılı kökünden koparacak işlemlerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Fakat tüy dökücü krem tıpkı jilet gibi kıl köküne herhangi bir etki etmeyeceğinden lazer epilasyon işlemlerinden önce kullanımında hiçbir sakınca bulunmamaktadır.
avatar
E***
Lazer epilasyon uygulamalarından önce hep jilet ile alınması gerekmektedir deniyorum. Jilet yerine tüy dökücü krem kullanabilir miyiz ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon seansları öncesinde kıl köklerine zarar verilmeden uygulama yapılacak bölgelerin temizliği yapılmalıdır. Tüy dökücü kremler tıpkı jilet gibi kıl köküne zarar vermeden sadece yüzeysel olarak kılları kısaltır. Tüy dökücü kremleri seanslardan önce tercih edebilirsiniz.
avatar
T***
Tüy dökücü krem kullanımı lazer epilasyon öncesi zararlı mı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, genellikle lazer epilasyon uygulamalarından 1 gün önce işlem yapılacak alanların temizliği jilet ile yapılması önerilmektedir. Tüy dökücü krem tıpkı jilet gibi kıl köküne herhangi bir etki etmeyeceğinden lazer epilasyon işlemlerinden önce kullanıma uygundur.
avatar
P***
merhaba ben buz lazere başlıyacağım 2 hafta sonra sayfanızdan bulduğum bir merkez içim rahat lazer epilasyon öncesinde jilet kullanılması gerektiğini biliyorum. Ama ben jilet kullanmıyorum seanslar öncesi tüy dökücü krem kullanabilir miyim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, tüy dökücü krem tıpkı jilet gibi kıl köküne herhangi bir etki etmeyeceğinden lazer epilasyon işlemlerinden önce kullanımanızda hiçbir sakınca bulunmamaktadır.
avatar
K***
İyi günler sonunda lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. İlk seansta gitmeden önce kıllarını temizlemek istiyorum çünkü küçük krem kullanmam lazeri epilasyon öncesi uygun mudur.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar lazer epilasyon esnasında hedef kıl kökleridir. Bu sebeple seanslar esnasında veya arasında ağda, cımbız gibi kılı köklerinden koparacak işlemlerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Fakat tüy dökücü krem kıl köküne herhangi bir etki etmez, lazer epilasyon işlemlerinden önce kullanımında kullanıma uygundur.
avatar
H***
Merhaba, koltuk altı bölgem ve genital için buz lazer epilasyon yapılıyor bana jilet kullanıyorum seanslardan önce fakat ben tüy dökücü krem kullanmak istiyorum jilet benim cildimi tahriş ediyor. Tüy dökücü kremin zararı olur mu?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon uygulamalarında lazer ışınları kıl kökleri hedef alarak bu bölgelerde bir daha kıl uzamasına engel olur. Yani seans sırasında kıl köklerinin var olabilmesi için kıl köklerine zarar vermeden kısalta yapmanız gerekmektedir.Tüy dökücü kremler ise tıpkı jilet gibi kıl köküne herhangi bir zarar vermeyeceğinden lazer epilasyon işlemlerinden önce jilet yerine tüy dökücü krem kullanabilirsiniz.
avatar
İ***
Merhaba seanslardan önce jilet yerine ben tüy dökücü krem kullanmak istiyorum. Jilet uygulamasını pek beceremiyorum sürekli her yerimi kesiyorum yani olmuyor. Tüy dökücünün zararı olur mu?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon uygulamaları esnasında hedef kıl kökleridir. Tüy dökücü krem tıpkı jilet gibi kıl köküne herhangi bir etki etmeyeceğinden lazer epilasyon işlemlerinden önce kullanımında sakınca bulunmamaktadır.
avatar
O***
İyi çalışmalar ben tüy dökücü krem kullanıyorum normal hayatımda şimdi lazer epilasyona başlayacağım. Jilet ile alın diyorlar ama ben tüy dökücü krem kullanmak istiyorum kullanabilir miyim?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, tüy dökücü krem aynı jilet gibi kıl köküne zarar vermeden sadece yüzeysel olarak cilt yüzeyini temizler ve kılları kısaltır. Tüy dökücü kremleri jilet yerine seanslardan önce tercih etmenizde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.
avatar
C***
Tüy dökücü kremler var ben hep denemek istiyorum daha hiç denemedim yarın buz lazer seansım var ve hayatımda ilk tüy dökücü krem denememi yapacağım seans öncesi kıllarımı onla temizleyeceğim olur mu?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon uygulamaları sırasında kıl kökleri hedef alınmaktadır. Buz Lazer epilasyon seansları öncesinde ağda, cımbız gibi kılı kökünden koparan işlemlerden kesinlikle uzak durumalısınız. Fakat tüy dökücü krem tıpkı jilet gibi kıl köküne herhangi bir etki etmemektedir ve zarar vermemektedir. Bu yüzden güvenle tüy dökücü krem yöntemini tercih edebilirsiniz.
avatar
D***
Merhaba seanslar öncesinde ağda kullanılmaması gerek denildi bana jilet ile temizleyin denildi. Ben tüy dökücü krem kullanabilir miyim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, tüy dökücü krem kıl köklerinize zarar vermemektedir. Tıpkı jilet gibi seans öncesi tüy dökücü krem kullanabilirisiniz.
avatar
R***
lazer epilasyon seanslarımdan önce jilet kullanıyorum memnunum ama biraz kuruyor cildim hem lazer epilasyondan kaynaklı hem jiletten dolayı bende tüy dökücü krem kullanayım biraz daha azalsın bu kuruluk diye düşündüm kullanabilir miyim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Tüy dökücü kremler tıpkı jilet gibi kıl köküne zarar vermeden sadece yüzeysel olarak kılları kısaltmaktadır. Tüy dökücü krem kullanımını seanslardan önce tercih edebilirsiniz.
avatar
S***
Merhaba lazer epilasyonda %100 bir etki alamıyorum tüy dökücü krem kullanıyorum seanslardan 1 gün önce tüy dökücü krem kullanımından dolayımı böyle durum?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, öncelikle lazer epilasyon uygulamalarından %100 oranında bir sonuç almanız mümkün değildir. En iyi şartlarda alabileceğiniz sonuç %80-90 oranındadır. Lazer epilasyon işlemlerinden önce tüylerinizi tüy dökücü krem ile almanızın size herhangi bir zararı yada lazer epilasyon işleminin etkisini azaltması gibi bir durum yoktur. Tüy dökücü krem kıl köküne zarar vermeden sadece yüzeysel olarak kılları kısaltır, seanslardan kullanabilirsiniz.
avatar
L***
Buz Lazer öncesinde tüy dökücü krem kullanmak istiyorum sorun olur mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, tüy dökücü krem kıl köklerinize zarar vermemektedir. Tıpkı jilet gibi Buz Lazer epilasyon seanslarından 1 gün önce kısaltma işlemlerinizi tüy dökücü krem ile yapabilirsiniz.
avatar
Ş***
İyi günler ben her zaman tüy dökücü krem kullanıyorum yani tüylerimi almaya başladığımdan beri ama jilet uygulamam gerektiği söylendi ben jilet değil tüy dökücü krem ile devam etsem olur mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon işlemleri sırasında hedef kıl kökleridir. Dolayısıyla kıl köklerinin seanslar esnasında etkilenmesi için var oluyor olması gerekir. Ağda, cımbız gibi kıl köküne zarar verecek ve kılı kökünden koparacak işlemlerden uzak durulması gerekmektedir. Tüm dökücü krem tıpkı jilet gibi yüzeysel kısaltma sağlar kıl köküne zarar vermez. Lazer epilasyon işlemlerinden önce tüy dökücü krem kullanabilirsiniz.
avatar
C***
Tedavi sürecim boyunca seanslara gelmeden jilet yerine tüy dökücü krem kullanılabilir mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, normal şartlarda lazer epilasyon seanslarına gelmeden 1 gün önce jilet yardımı ile işlem yapılacak alanlar temizlenmelidir. Jilet kıl köklerine zarar vermez bu yüzden seanslardan önce jilet ile kısaltma yapılması önerilir. Tüy dökücü krem uygulamasıda tıpkı jilet gibidir. Dolayısıyla jilet yerine tüy dökücü krem kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur.
avatar
M***
Buz lazer seansa gitmeden bir gün önce tüylerimi jiletle değilde tüy dökücü krem ile alırsam olur mu yani jilet kullanmak yerine her seansıma girmeden tüy dökücü krem kullansan olur mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon seansınızdan 1 gün önce istenmeyen kıl ve tüylerinizi kıslatmak için tüy dökücü krem kullanabilirsiniz. Tüy dökücü krem tıpkı jilet gibi yüzeysel bir temizleme yapar, kıl köklerine zarar vermez.
avatar
E***
Jilet ne zaman ve nasıl yaparsam yapayım benim cildimi tahriş ediyor yapamıyorum yani fakat tüy dökücü ile kısaltmakta sıkıntım yok. Tüy dökücü kremlerimiz lazer epilasyondan önce kullanabilir miyiz ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon öncesinde işlem yapılacak kıl ve tüyler yüzeysel olarak, kıl köklerine zarar vermeden temizlenmelidir.Tüy dökücü krem, istenilen yüzeysel temizliği gerçekleştirmek için uygundur. Dolayısıyla, seanslardan 1 gün önce jilet yerine tüy dökücü krem kullanabilirsiniz.
avatar
O***
Tüy dökücü krem ve duşta kullandığım bir tüy dökücü köpük var. Buz Lazer ile tüylerimden kurtulmayı planlıyorum ve seanslar öncesi her zaman yaptığım gibi tüy dökücü ürünler ile kılları almaya devam edebilir miyim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, tüy dökücü ürünlerin etki mekanizması, jilet uygulaması ile aynıdır. Buz Lazer epilasyon seanslarından 1 gün önce işlem yapılacak bölge kılları tüy dökücü yardımıyla alınabilir.
avatar
M***
Lazer epilasyon yaptırıyorsak seanslardan önce illa jilet mi kullanmalıyız ben jilet yerine günlük hayatımda tüy dökücü krem ve köpük kullanıyordum bu lazer epilasyon yaptırdığım süre boyunca jilet yerine tüy dökücüye devam etsem olmaz mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Lazer epilasyon seanslarınızdan önce jilet yerine tüy dökücü kullanabilirsiniz, herhangi bir sakıncası yoktur.
avatar
Ş***
Lazer epilasyon öğlen seansımdan önce gece tüy dökücü ile bacaklarımı alabilir miyim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Lazer epilasyon tedavinizden önce işlem yapılacak bölge kıl ve tüylerini tüy dökücü yardımıyla kısaltabilirsiniz.
avatar
R***
Buz lazer seanslarından önce jilet kullanın cımbız ağda kullanmayın, kıl köklerini koparmayın deniyor. Tüy dökücü kıl köklerini koparıyormu seanslardan önce banyoda tüy dökücüyle alsak olurmu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer seanlarından 1 gece önce işlem yapılacak kıl ve tüyleri tüy dökücü ile alabilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim