Buz Lazer
Buz Lazer

Lazer Epilasyon Öncesi Uyuşturucu Krem Kullanılır Mı?

avatar
İ***
Selamlar,arkadaşım lazer epilasyona gidiyor, bende Buz lazere başlamak istiyorum. fakat işlem sırasında oluşacak ağrı ve acısından korkuyorum bunun için işlem öncesinde bir krem kullanabilir miyim? Herhangi bir zararı var mı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer patentli ICE teknoloji kullanır ve lazer epilasyon esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutur. Ütüleme olarak adlandırılan in-motion tekniği ile son derece ağrısız ve hatta neredeyse tamamen ağrısız bir uygulamadır. Bu nedenle Buz Lazer epilasyonda lokal anestezik krem kullanımına gerek yoktur.
avatar
D***
Ben özel bölgeme lazer epilasyon yaptıramadım. Çok fazla canım yandı, yarım bıraktım seansı. İki sene geçti üzerinden, yine lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Acaba uyuşturucu krem kullansam bir sakıncası olur mu, acıya dayanamayıp yarım bırakmaktan korkuyorum çünkü.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, ağrı eşiği çok düşük kişiler uygulamadan önce hekimin önereceği bir lokal anestezik kremi bölgeye uygulayabilirler. Buz Lazer epilasyon yaptıracak kişiler için bölgeye ayrıca uyuşturucu özellikte bir krem sürmeye gerek yoktur,çünkü Buz Lazer neredeyse tamamen acısız bir uygulamadır. Cildi -3 dereceye kadar soğutan patentli ICE teknolojisine sahip başlık, acısız bir lazer epilasyona olanak tanır.
avatar
H***
Merhaba, buz lazer epilasyondan önce uyuşturucu krem kullanılır mı? Benim ağrı eşiğim çok düşük,genital bölgeme lazer epilasyon yaptırmadan evvel uyuşturucu krem sürmeyi düşünüyorum,bir sakıncası olur mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon cildi -3 dereceye kadar soğutan patentli ICE teknolojisine sahiptir. Lazer epilasyon esnasında cildi soğutup,serinlettiği için neredeyse tamamen ağrısız bir uygulamadır. Uyuşturucu krem kullanmadan uygulama yaptırmanızı öneririz. Buna rağmen yine de anestezik krem kullanmak isterseniz, uygulama yapan hekimin önereceği bir lokal anestezik krem sürmenizde sakınca yoktur.
avatar
C***
Merhaba, benim ağrı eşiğim çok düşük. Lazer epilasyon ağrısından çok korktuğum için bir türlü başlayamadım. Eczanelerde satılan uyuşturucu kremler geldi aklıma, bu kremlerden sürerek epilasyon yaptırmamın sakıncası olurmu?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, hekiminizin önereceği bir lokal anestezik krem kullanabilirsiniz. Lazer epilasyon ağrısını neredeyse tamamen ortadan kaldıran Buz Lazer ile lokal anestezik krem kullanmadan uygulama yaptırmanız mümkün. Buz Lazer, gelişmiş soğutma sistemi ile cildi -3 dereceye kadar soğutan patentli teknolojilere sahiptir. Buz gibi soğuk başlık ile cildi serinlettiği için neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyon imkanı sunuyor.
avatar
Z***
Merhaba, ben geçen ay lazer epilasyon yaptırdım. Çok ağrıdı,dayanılacak gibi değil. Alexandrite diye bir lazerdi, soğuk hava da üflediler ama fayda etmedi. 2.seansa gidermiyim bilmiyorum, gidersem de uyuşturucu krem sürsem faydası olurmu ya da ne önerirsiniz?Teşekkürler
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon neredeyse tamamen ağrısızdır. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinden farkı ütüleme uygulama tekniği ve cildi -3 dereceye kadar soğutan patentli ICE teknolojisidir. Patentli ütüleme tekniğinde kıllar, kademeli olarak ısıtıldığından ağrı hissedilmez. Buz gibi soğuyan başlık ile cilt serinler, konforlu ve ağrısız bir uygulamaya olanak tanır. Diğer geleneksel yöntemlerdeki ağrıyı azaltmak için hekiminizin önereceği bir lokal anestezik krem kullanabilirsiniz.
avatar
C***
Merhabalar epilasyona başlıcam ilk defa gidicem genital bolgeme alexandrite cihaz kullanılcak scaba çok acır mı hangi kremi kullanmam gerekiyor sorduğum kisiler çok acıdığını söylüyor yardımcı olursanız sevinirim.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, ağrısız Buz Lazer epilasyon yaptırırsanız herhangi bir lokal anestezik krem kullanmanıza gerek kalmaz. Buz Lazer, cildi uygulama esnasında -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemine sahip son derece konforlu bir uygulamadır. Web sitemizin Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayarak, size en yakın Buz Lazer merkezine ulaşabilirsiniz.
avatar
E***
Merhabalar ben ilk kez lazere gittim fakat inanılmaz çok acıdı koltuk altı ve bikini bölgesi. kendileri krem verdi yarım saat önce sürüp gelin dediler fakat yine de korkuyorum bir faydası olur mu acaba uyuşturucu kremin?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhaba, lazer epilasyon öncesi anestezik krem kullanabilirsiniz. Fakat bunun yerine Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer gelişmiş teknolojileri sayesinde neredeyse ağrısız ve acısız uygulanır. Bu sebeple Buz Lazer seansından önce anestezik krem kullanımına ihtiyaç duyulmamaktadır.
avatar
Y***
iyi günler, acıya dayanıklı biri değilim genital bölgeme lazer epilasyon yaptırmak istiyorum acı hissini azaltıcak bir uygulama yada uyuşturucu krem vs kullanıyor musunuz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Geleneksel lazer epilasyon uygulamaları öncesinde lokal anestezik krem kullanabilirsiniz. Fakat Buz Lazer geleneksel lazer uygulamarından farklı patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutur ,serinlik ve ferahlık hissi uyandırır. Buz Lazer sizlere herhangi bir anestezik krem kullanımına ihtiyaç duymaksızın ağrısız ve konforlu hizmet sunmaktadır.
avatar
K***
İyi günler ben bir seans lazer epilasyona gittim genital bölge için fakat çok fazla acı çektiğim için seansı yarıda kestik ağda acılı diye lazer epilasyon yöntemini tercih etmiştim zaten.Seans sırasında uyuşturucu krem sprey vs kullansam olmazmı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde seans öncesi acı hissini azaltmak için lokal anestizik kremler kullanılabilir. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi sayesinde cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak, herhangi bir anestezik kreme ihtiyaç duymaksızın sizlere acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunar. Sitemizde yer alan 'Nerde Yaptırabilirim' bölümünden size en yakın orijinal Buz Lazer merkezlerine ulaşabilirsiniz.
avatar
B***
Merhaba lazer epilasyon seansları esnasında dayanılamayacak derecede acı oluyor özellikle göbek ve genitalde uyuşturucu krem kullansam acı hafifler mi? Bu şekilde devam etmem mümkün değil.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon önesi anestezik kremler kullanabilirsiniz. Fakat bunun yerine Buz Lazer epilasyonu tercih edebilirsiniz. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutur ve hiç bir ek uygulamaya gerek kalmaksızın sizlere acısız bir epilasyon deneyimi sunar. Sayfamızda yer alan Nerde Yaptırabilirim kısmından size en yakın gerçek Buz Lazer merkezleri ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
avatar
K***
Merhaba gitmiş olduğum lazer epilasyon kliniğinde benim çok acı çekmemden kaynaklı uyuşturucu krem önerdiler uyuşturucu kremin fiyatı çok pahalı ve neredeyse tek kullamlık her seansta o kadar para veriyorum birde üstüne bu kreme para veriyorum ne yapmalıyım ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, geleneksel lazer epilasyon merkezlerinde bu tip lokal anestezik kremlerin kullanımı oldukça yaygındır. Fakat bu tip kremler sizinde söylediğiniz gibi oldukça pahalıdır. Buz Lazer ise ekstra hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymadan, seansların en acısız şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile seanslar esnasında acı hissi yerine serinlik ve ferahlık hissi verir. Acısız bir epilasyon için sizlere Buz Lazer epilasyonu öneririz.
avatar
B***
İyi çalışmalar benim lazer epilasyon seansım oldu bu gün genital inanılmaz bir acıydı yani dayandım ama nasıl dayandım hiç bilmiyorum bana lütfen bir öneride bulunun. Aslında uyuşturucu krem diye bir yöntem kullanılabilirmiş yapılabilir mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, ağrı eşiği çok düşük kişiler uygulamadan önce hekimin önereceği bir lokal anestezik kremi kullanabilirsiniz. Uyuşturucu kremler ekstra bir uygulamadır ve maliyeti yüksektir. Fakat Buz Lazer epilasyon ekstra herhangi bir uygulama ihtiyaç duymadan sizlere acısız lazer epilasyon seansları sunar. Buz Lazer, lazer epilasyon yöntemleri arasında en acısız olanıdır.
avatar
H***
İyi günler, ben lazer epilasyona başladım ama dayanamıyorum uyuşturucu krem kullanmak istiyorum işe yararmı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, özellikle geleneksel lazer epilasyon işlemlerinde bir miktar acı duyulmaktadır. Sizin acı eşiğiniz daha düşük olduğu için daha fazla hissedilmiş olabillir. Bu nedenle geleneksel lazer epilasyon merkezlerinde bu tip lokal anestezik kremlerin kullanımı yaygındır. Fakat bu tip kremlerin maliyeti oldukça fazladır. Buz Lazer ise sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile ekstra hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymadan, seansların neredeyse acısız şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.
avatar
M***
Ben lazere gidiyorum acı dayanılmaz özellikle genital. Sanırım uyuşturucu krem kullanılabilirmiş doğru mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, geleneksel lazer epilasyon yöntemleri sırasında, acı eşiği düşük olan kişilerin lokal anestezik krem kullandığı bilgisi doğrudur. Fakat, Buz Lazer epilasyon uygulamlarında uyuşturucu krem kullanımına ihtiyaç duyulmamaktadır.
avatar
A***
Merhaba, lazere gittim 2 seans ve ikisinde de vajinamda dayanılmaz acı, yanma hissettim. Lokal uyuşturucu kremini kullanabilirim?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Lazer epilasyon öncesi dayanılmaz acılar hissediyorsanız lokal anestezik krem kullanabilirsiniz. Bu tip kremler uygulandıkları alanlarda bölgeyi uyuşturur ve kısa süreli his kaybına neden olur. İşlem yaptırdığınız merkeze bu şikayetinizi belirtebilir ve lazer epilasyon öncesi anestezik krem kullanımını talep edebilirsiniz.
avatar
A***
Buz Lazer seanslarımda ihtiyaç olmuyordu ama başka bir şehre taşınmak zorunda kaldım burda buz lazer yoktu bende normal bir lazer epilasyon merkezine başladım çok acıttı. Şimdi seanslardan önce uyuşturucu krem uyguluyorum biraz pahalı. Doktoruma soracağım ama uyuşturucu krem kullanmanın sakıncası olur mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinin acısını azaltmak için uyuşturucu krem kullanımı yaygındır. Lokal anestezik krem kullanımının herhangi bir zararı olmaz, kullanabilirsiniz. Fakat kullanılan kremi araştırmanızı ve krem ile alakalı, cilt doktorunuza danışmanızı öneririz.
avatar
G***
Lazer epilasyon öncesinde uyuşturucu krem kullanmak, tedavi sürecini etkiler mi ve hangi durumlarda önerilir?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Lazer epilasyon öncesinde uyuşturucu krem kullanılabilir. Uyuşturucu krem kullanımının tedavi sürecine etkisi yoktur. Acılı lazer epilasyon uygulamaları esnasında önerilebilir. Fakat, Buz Lazer epilasyon uygulamaları sırasında uyuşturucu krem gerekmez. Buz Lazer, cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutur ve kullanıcılarına nerdeyse acısız uygulama deneyimi sunar.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim