Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Lazer Epilasyon Öncesinde Yapılması Gerekenler ?

B***
Merhaba size bir sorum olacaktı, Buz lazer işlemi öncesi kesinlikle yapmam geren bir şey var mı? İşlem yaptırmaya gitmeden önce krem kullanmak veya duşa girmek gibi? Sorumu yanıtlayabilirsiniz ona göre hazırlıklı giderim,teşekkür ediyorum.
Buz Lazer
Merhabalar , Buz Lazer Epilasyon işlem öncesinde mutlaka uygulama bölgesinin 1 hafta süre ile güneşten uzak kalması gerekmektedir. Eğer ilk seansınız değil ise bölgedeki kılların 1 gün öncesinde jilet ile kesilmesi gerekmektedir. İşlem öncesi jilet uygulanması ciltte tahriş ve kuruluğa sebep olacağından önermiyoruz. İşlem sonrasında ise 1 hafta uygulama bölgemizi tekrardan güneşten koruyarak leke veya herhangi oluşacak dış etkenlerden korumamız gerekmektedir.
S***
Merhaba, ağda yaptırdıktan 1 hafta sonra lazer epilasyon yaptırılır mı?
Buz Lazer
Merhaba, lazer epilasyon öncesi ağda ve cımbız gibi yöntemlerle kılların alınmaması gerekir. Bu yöntemlerle lazerin etki edeceği kıl kökü kopmuş olacağından etki elde edilemez.
D***
İyi çalışmalar, size bir sorum olacaktı. Buz lazer epilasyonundan önce özelikle yapmam gereken şey var mı?Mesela kılları kısaltmak gibi bir şeye ben mi karar veriyorum,yoksa gittiğim yede mi kısaltıyorlar?Biraz bilgi rica ediyorum.
Buz Lazer
Merhabalar, buz lazer epilasyon öncesinde 1 hafta aktif güneşe çıkmamış olmanız gerekiyor. Uygulamadan sonra da 1 hafta güneşe çıkmamanız gerekmektedir. Kılların kısaltılmasına gelince; ilk görüşme randevusuna gittiğinizde kılların yapısının anlaşılabilmesi için kısaltma işlemi yapmamış olmanız daha doğru olur. Buz lazerden hemen önce veya bir gün önce kılların jiletle alınması gerekmektedir, ağda ve cımbıız kesinlikle kullanılmamalıdır. Görüşmede kılların nasıl kısaltılarak ilk seansa gitmeniz gerektiği husunda size detaylı bilgi verilecektir.
F***
İyi günler,buz lazer epilasyona gitmeden önce özel bir bakım gerekiyor mu? Özellikle yapılması gerekenler hakkında bilgi verirmisiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon seansları öncesinde güneşlenmemek ve solaryuma girmemek gerekiyor. Bu süre, Buz Lazer epilasyon için sadece 1 haftadır. Diğer sistemlerde, örneğin; Alexandrite lazer epilasyon için 1 aya kadar güneş temasının olmaması gerekiyor. Buz lazer epilasyondan 1 gün önce kılların jilet ile alınması gerekmektedir. Lazer epilasyon öncesi cımbız, ağda gibi kılı kökünden koparan işlemler kesinlikle yapılmamalıdır.
Z***
Merhaba, lazer epilasyona başlamadan önce epey bir araştırma yaptım ve buz lazer yaptırmaya karar verdim. Buz lazer epilasyon öncesinde nelere dikkat etmeliyim, özellikle yapmam gereken bir şey var mı?
Buz Lazer
Merhabalar,Buz Lazer epilasyon öncesinde ve sonrasında 1 hafta güneşe çıkmamak ve solaryuma girmemek gerekir. Buz Lazer epilasyon seansından 1 gün önce kıllar jilet yardımı ile alınmalı, ağda ve cımbız gibi kılı kökünden koparan işlemler yapılmamalıdır. Bunun dışında özel bir bakım yöntemi gerekmez.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım