Lazer Epilasyon Sonrası Kese Yapılır Mı?

A***
benim size bir sorum olacak. Lazer epilasyon sonrası kese yapmak ? haftaya lazer epilasyon randevum var. tüm vücut lazer epilasyon yaptıracağım. Lazer epilasyon yaptırdıktan 2 gün sonra tatile gideceğim. gideceğim otelde hamam falan da var. acaba hamamda kese yaptırsam mahsuru olur mu? annem daha önce lazer yaptırdığında kese bir süre yasak demişler ama ne kadar süreyle olduğunu hatırlamıyor annem. benim aklıma takıldı bu yüzden sizden bilgi almak istiyorum. lazer yaptırdıktan kaç gün sonra kese yaptırabilirim?teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyondan sonra cilt hassaslaşır, ciltte bazen bazen tahriş görülebilir. Lazer epilasyondan sonra hassas ciltlerde tahriş olasılığı daha fazladır. Kese cilt tahrişini arttırabilir. Bu nedenle kese gibi tahrişi arttırabilecek işlemler için 1 hafta beklemek gerekir. Peeling de aynı şekilde tahrişi arttırabileceği için lazer epilasyondan sonra yapılmamalıdır. Kese, peeling gibi uygulamalar lazer epilasyondan 1 hafta sonra yapılabilir. 1 haftadan önce kese yaptırılmamalıdır.
N***
Lazer epilasyon yaptırdıktan sonra kese yapmanın zararı olur mu? Ne kadar zaman sonra kese yapabilirim?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyondan sonra cilt hassaslaşır. Kese ciltte tahrişi arttırabileceği için lazer epilasyondan sonra bir hafta kese yapılmamalıdır. Lazer epilasyondan bir hafta sonra kese yapabilirsiniz.
S***
Merhabalar, ben lazerden kaç gün sonra peeling kese yapabilirim? Ve lazerden önce peeling kese yapılırmı benim aklıma karıştıran şu lazerden önce mi sonra mı yapılır lütfen beni aydınlatın bu konuda.. Hoşçakalın
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyondan sonra cildi tahriş edebilecek peeling, kese gibi uygulamalardan bir hafta süreyle uzak durmak gerekir. Lazer epilasyondan bir hafta sonra peeling ve kese yapabilirsiniz. Lazer epilasyondan birkaç gün önce de bu işlemlerden uzak durmak gerekir. Bu işlemler, cildi tahriş edebilir ve lazer epilasyon tahrişi arttırabilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım