Buz Lazer
Buz Lazer

Lazer Epilasyon Sonrası Madecassol Kullanımı?

avatar
D***
Lazer epilasyona gittiğim yerden hiç memnun kalmadım. İki gün önce ilk seansıma girdim. Hem çok acıdı hem de lazeri yapan kız hiç düzgün bilgi vermedi. Lazer epilasyondan sonra da bacaklarım, kollarım ve bikini bölgesi çok kızardı. Eve gidince buz koydum ama hala sızlıyor ve kızarıklıklar geçmedi. Telefon açtım bacaklarım, kollarım yandı galiba dedim. Madecassol diye bir krem sürmemi, telaşlanacak bir durum olmadığını söylediler. Biraz araştırdım buz lazerin ağrısız olduğunu yazmış herkes. Böylece sizin sayfanıza ulaştım. Buz lazerle devam edeceğim. Lazer epilasyondan sonra madecassol krem öneriyormusunuz, sürsem iyi gelirmi?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, madecassol krem 1. ve 2. derece cilt yanıklarında kullanılan bir kremdir. Cilt yanıklarından sonra ciltte oluşabilecek hasarları iyileştirmek amacıyla kullanılır. Madecassol krem aynı zamanda cildi onarır ve yanıkların iyileşmesini hızlandırır. Bu nedenle lazer epilasyondan sonra oluşan hafif yanıkların tedavisinde madecassol kremden yararlanabilirsiniz. Ancak eğer lazer yanığı ciddi boyuttaysa bir dermatoloğa gitmenizi ve uygun tedaviyi uzman doktor kontrolünde gerçekleştirmenizi öneririz. Aksi halde lazer yanıklarından sonra ciltte renk değişimi olabilir, iz kalabilir.
avatar
N***
Yüzüme lazer epilasyon yaptırdım ve bıyık bölgemde yanık oldu. Madecassol diye bir krem önerdiler, bu krem lazer yanığına iyi gelirmi acaba? Acilen cevap bekliyorum lütfen.
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, madecassol krem 1. ve 2. derece yanıklardan sonra ciltte oluşacak hasarı iyileştirmek amacıyla kullanılır. Bu nedenle lazer yanıklarından sonra da cildi onarmak ve yanığı iyileştirmek amacıyla kullanılmaktadır.
avatar
S***
Merhaba geçen gün lazer epilasyon 3. seansına gittim ve akşamına bacak bölgemdeki yanık izlerini fark ettim. Sizce ne yapabilirim? Madecassol kullansam iyi gelir mi?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, cildinizdeki 1. ve 2. derece yanıklar için madecassol kremi kullanabilirsiniz. Madecassol yanıklardan sonra ciltteki hasarı onarmak için kullanılmaktadır. Dolayısıyla yanık gibi yan etkilerden sonra madecassol kullanabilirsiniz. Yanıklar geçmezse doktora görünmenizi tavsiye ederiz.
avatar
g***
merhaba dünkü lazer epilasyon seansımdan sonra kollarımda ve bacaklarımda yanıklar oluştu. eczaneye gittiğimde madecassol krem verdi. Kullanmamda bir sakınca var mı ve yanıkları geçirir mi?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, madecassol krem ciltteki 1. ve 2. derece yanıklardan sonra ciltteki hasarı onarmak amacıyla kullanılmaktadır. Herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Fakat yanıklar daha ciddi bir boyuttaysa mutlaka doktora görünmenizi öneririz. Aksi takdirde cilt renk değiştirebilir veya iz kalabilir.
avatar
C***
merhaba koltuk altı için lazer epilasyona gidiyorum fakat bu sefer seans sonrasında öbek öbek kızarıklıklar oluştu ve geçmiyor 1 haftadır. Sanırım yanık, madecassol var normal yanık olunca kullanıyorum etkili oluyor şimdide kullanabilir miyim?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, madecassol krem 1. ve 2. derece cilt yanıklarında kullanılan bir kremdir. Madecassol krem cilt yüzeyinde bulunan yanıkları onarır, iyileştirir. Bu yüzden lazer epilasyon uygulamalarından sonra oluşan hafif yanıkların tedavisinde madecassol kullanmakta bir sakınca yoktur. Fakat bu yanıklar geçmiyor ise hemen bir doktora başvurmanız gerekir. Cilt yüzeyinde bulunan lazer epilasyon yanıkları tedavi edilmez ise cilt renginiz değişebilir veya iz bırakabilir.
avatar
İ***
merhaba şu ara herkesten madecassol kremin yaralara cilt lekelerine vs. iyi geldiğini duydum lazer epilasyon sonrası kızarıklık ve kabarıklık oldu bende madecassol alıp kullandım sakıncası olur mu?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, cildinizde oluşan 1.ve 2. derece yanıkları onarmak için madecassol kullanabilirsiniz. Fakat yanıklarınız daha ciddi bir düzeyde ise en yakın zamanda bir doktora başvurmanızı tavsiye ederim. Aksi halde yanıklar cildinizde kalıcı leke oluşumuna sebep olabilir.
avatar
G***
lazer epilasyon sonrasında oluşan yanıklara madecassol kullanılabilir mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, madecassol krem cilt yüzeyinde 1. ve 2. derece yanıklardan sonra oluşan hasarı onarmak için kullanılmaktadır. Bu yüzden kullanımında herhangi bir sakınca yoktur. Fakat yinede yanık tedavileri için bir doktora danışmanızı öneririz.
avatar
E***
Son zamanlarda madecassol kremi keşfettim annemin dikiş yerleri vardı kapanmıştı yaralar fakat hafif kızarıklık kabuklu yaralar ve kabarıklık vardı bu keremi uyguladık 2 hafta ve hepsi geçti çok işe yaradı şimdi benim bacaklarım ve kollarımda lazer sonrası kızarıklıklar oldu çok hafif yanık gibi madecassol kullanılabilir mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, madecassol krem 1. ve 2. derece cilt yanıklarından sonra iyileştirmek ve onarmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu yüzden lazer epilasyon uygulamalarından sonra oluşan hafif yanıklar için madecassol kremden yararlanabilirsiniz. Ancak eğer lazer epilasyon sonrası oluşan yanıklar ciddi boyuttaysa, kalıcı bir leke oluşmaması için bir dermatoloğa gitmenizi öneririz.
avatar
H***
Merhaba lazer epilasyon işlemi yapıldığında sonrasında yanıklar var cilde madecassol kremi kullanabiliyor mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, 1. ve 2. derece cilt yanıklarında madecassol krem kullanılmaktadır. Madecassol krem cilt yüzeyinde oluşan yanıkları hızlı bir şekilde onarır ve iyleştirir. Dolayısıyla lazer epilasyon işlemlerinden kaynakl oluşan hafif yanıkların tedavisinde madecassol kremden yararlanabilirsiniz. Fakat yanıklar ileri derecede ise bir doktora başvurmanızı öneririz.
avatar
D***
Merhaba madecassol diye bir kremim var lazer epilasyon sonrası elimin altında o vardı ondan kullandım nemlendirici niyetine devam edebilir miyim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, madecassol krem 1. ve 2. derece cilt yanıklarında ve cilt yanıklarından sonra cilt yüzeyinde oluşan hasarları iyileştirmek amacıyla kullanılır. Madecassol krem aynı zamanda cildi onarır, nemlendirir ve yanıkların iyileşmesini hızlandırır. Lazer epilasyon sonrası madecassol krem kullanılmasının herhangi bir sakıncası yoktur, kullanmaya devam edebilirsiniz.
avatar
Ç***
Madecassol kreminin lazer epilasyonu sürecinde kullanımını doğru buluyor musunuz ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, genellikle 1. ve 2. derece yanıkların iyileşmesi için madecassol kremi kullanılır. Madecassol, cildi korur, nemlendirir, iyileştirir ve onarıcı özelliğe sahip bir üründür. Lazer epilasyon süreciniz boyunca veya sonrasında madecassol kremini kullanabilirsiniz, herhangi bir zararı yoktur.
avatar
P***
Madecassol lazer epilasyon yapan kişilerin kesinlikle kullanması gereken, kullanımı şart olan tedavinizin bir parçası olan bir krem mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, madecassol, lazer epilasyon tedavisi için kullanılmasını, özellikle önerdiğimiz bir krem değildir. Fakat bazı kişiler, lazer epilasyon sonrası oluşan hafif yanıklar ve kızarıklıklar için madecassol kullanmaktadır. Madecassol krem 1. ve 2. derece cilt yanıklarında kullanılan, aynı zamanda cildi onaran ve yanıkların iyileşmesini hızlandırır bir üründür. Lazer epilasyon sonrası madecassol krem kullanılabilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim