Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Lazer Epilasyon Yüz Bölgesinde Nasıl Kullanılır ?

S***
Selamlar, buz lazer işlemi yüz gibi dar ve küçük bir bölgede nasıl uygulanıyor? Videolarda hep geniş bir alana uygulama yapılıyor yüz için nasıl oluyor merak ettim.
Buz Lazer
merhabalar , Buz Lazer Epilasyon cihazımızda küçük alanlar için geliştirilmiş ve hiç bir teknolojide bulunmayan , bayanlarda bıyık ve kaş gibi , erkeklerde ise kulak ve burun içi gibi uygulamaları yapan Facial tip başlığı ile Buz Lazer konforunda uygulama şansı bulunuyor.
***
Yüz bölgesinde lazer epilasyondan sonra şişme,morarma olur mu?
Buz Lazer
Merhabalar, yüzde kronik bir cilt rahatsızlığı yoksa morarma,şişme olmaz. Ancak uzman olmayan kişiler ve/veya FDA onayı olmayan cihazlarla uygulama yapıldığında istenmeyen yan etkilerle karşılaşılabilir. Buz Lazer ile epilasyondan sonra sadece 1-2 saat sonra geçen hafif bir kızarıklık olabilir.
N***
Merhaba,ben yüzüme 2 seans lazer epilasyon yaptırdım.1 ay oldu son seanstan beri,bayağı uzadı bıyık bölgemdeki kıllar.Çok rahatsız oluyorum.15 gün sonra 3.seansım var.Arada ağda yaptırsam zararı olurmu ki.15 gün daha böyle dolaşmak istemiyorum.Lazer epilasyon yaptırdığım yeri aradım, idare edin falan deyip geçiştirdiler.Yardım edin lütfen,çok moralimi bozuyor bu kıllar.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon öncesi ve seanslar arası kılı kökünden koparan ağda,cımbız gibi yöntemler kesinlikle uygulanmamalıdır. Lazer epilasyonun prensibi; lazer ışını ile kıl kökünü tahrip etmektir.Dolayısıyla kıl kökünü uzaklaştırırsanız lazer epilasyonun etkinliğini de ortadan kaldırmış olursunuz.
Ö***
İyi günler,lazer epilasyon konusunda 19 yaşındaki kızım için araştırma yapıyorum. Buz lazer yaptırmaya karar verdik.Benim lazer epilasyon hakkında hiç bilgim yok, bacakta kolda falan uygulama izledim ama yüzde nasıl oluyor?Küçük alanda zordur diye düşünüyorum.Biraz bilgi verirseniz lazer epilasyon öncesi en azından biraz fikrimiz olur.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer küçük alanların epilasyonu için Facial Tip denilen küçük bir başlığa sahiptir. Bıyık, kaş arası gibi küçük alanlarda kullanıldığı gibi kulak ve burun içi gibi erişimi zor alanlarda da kullanılmaktadır. Bu bölgelerde de Buz Lazer son derece konforlu bir uygulamaya olanak tanır.
G***
Merhaba, ben daha önce vücuduma tüm bacak,koltuk altı,kol buz lazer epilasyon yaptırmıştım. Şimdi yüz için yaptırmak istiyorum. Buz lazer yüze de aynı şekilde mi yapılıyor, yoksa daha mı farklı yapılıyor?
Buz Lazer
Merhabalar, buz lazer epilasyon yüz bölgesine de vücut bölgesi ile aynı şekilde uygulanmktadır. Kaş arası gibi küçük alanlar ve burun içi, kulak içi gibi ulaşılması zor bölgeler için kullanılan Facial Tip ( yüz başlığı) mevcuttur. Bu başlık ile yüz bölgesinde her alanda kolayca lazer epilasyon yapılabilmektedir.
D***
Merhaba, yüz için buz lazer epilasyon yaptırmak istiyorum.Bıyık ve çene bölgesinde nasıl bir uygulama yapılıyor, kaç seans sürer?Bilgi verirmisiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon seans sayısı ortalama 6-8 seanstır. Uygulama yaptıracağınız merkez kıl renginizi,kıl yoğunluğunuz ve cilt renginizi inceledikten sonra seans sayısı hakkında daha net bilgi verecektir. Buz Lazer, yüz bölgesi gibi küçük alanlar ve burun içi,kulak içi gibi ulaşılması güç bölgeler için özel başlığa sahiptir. Daha küçük tarama alanına sahip bu başlık yüz bölgesinde güvenle ve konforla çalışılmasını sağlar.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım