Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Lazer Epilasyonda Bitiş Garantisi Gerçekçi Midir?

C***
Merhaba, ben 22 yaşındayım .Vücudumda aşırı kıllanma var, bacaklarım erkek bacağı gibi. Şimdiye kadar hep ağda yaptırdım ama bıktım artık ağdadan batık kıllardan falan.Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Birkaç yerle görüştüm. Görüştüğüm bir yer bitiş garantisi veriyor, 8 seansta bütün kıllar biter dedi. Bir başka yer 6-8 seans arası değişir dedi, bazıları da 10 seans gerekir çok yoğun kıllarınız dediler. Kafam karıştı açıkçası, lazer epilasyonda bitiş garantisi olabiliyor mu?Yardım edin lütfen.
Buz Lazer
Merhabalar, öncelikle lazer epilayonda bitiş garantisi veren yerlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Çünkü dünyaca kabul edilmiş standart; lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerde %80-90 oranında azalmadır. Eğer kişinin hormonal bir rahatsızlığı yoksa %80-90 oranında azalma beklemek gerekir. Bu oran bazı kişilerde %95'lere kadar çıkabilmektedir. Sağlığınız için FDA onaylı cihazlarla uygulama yapan merkezleri tercih etmenizi öneririz. Sayfamızda Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayarak size en yakın orijinal Buz Lazer kliniğine ulaşabilirsiniz.
R***
Selamlar, eşim için lazer epilasyon merkezi arıyorum. Bazı yerlerde bitme garantisi veriyoruz dediler, bazı yerler veremeyiz diyor. Açıkçası kafamız karıştı. Lazer epilasyonla kıllar tamamen biter mi?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyonda %100 bitiş garantisi gerçekçi değildir. Lazer epilasyonda istenmeyen tüylerin bitme oranı literatürlerde %80-90 olarak kabul görmüştür. Kişinin kıl yapısı, kıl yoğunluğu, rengi, cildin rengi, hastanın yaşı vs. gibi etkenler lazer epilasyonun etkinliğini belirleyen faktörlerdir. Sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayarak size en yakın Buz Lazer Epilasyon merkezi ile temasa geçebilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım