Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Lazer Epilasyondan Sonra Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

A***
Merhaba,lazer epilasyon için biraz araştırma yapıyorum. Buz lazer hakkında hep ağrısız olduğuna dair yorumlara rastladım.Bu da bana cazip geldi.Yoğun bir iş temposunda çalışıyorum,bu nedenle lazerden sonra işe ara vermem gerekir mi diye merak ediyorum. Ayrıca çok sık seyahat ettiğimden buz lazer epilasyon yaptırdıktan sonra neler yapmalıyım veya yapmamalıyım diye öğrenmek istiyorum.Bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon sonrası günlük yaşamınıza hemen geri dönebilirsiniz. Uygulamadan hemen sonra sıcak su ile duş alınmamalıdır. Uygulamadan sonraki 1 hafta boyunca aktif güneşe çıkmamak ve solaryuma girmemek, yine 1 hafta boyunca kese, peeling gibi cildi tahriş edebilecek işlemlerden uzak durmak gerekir. Dışarıya çıkarken mutlaka SPF 30 veya üzeri bir güneş koruyucu kullanmak gereklidir. Yüz bölgesi lazer epilasyon işleminden sonra 1 gün boyunca makyaj yapılmaması önerilir.
K***
Merhaba, lazer epilasyon için buz lazer yaptırmayı düşünüyorum, yaptıran arkadaşlarım çok memnun kalmışlar. Buz lazer epilasyondan sonra özellikle dikkat etmem gereken herhangi bir şey var mıdır?
Buz Lazer
Merhabalar, buz lazer epilasyondan sonra günlük yaşamınıza hemen geri dönebilirsiniz. Uygulama sonrası sıcak su ile duş almamanız, 1 hafta boyunca güneşten korunmanız ve yine 1 hafta boyunca kese, peeling gibi işlemlerden kaçınmanız gerekir. Dışarıya çıkarken uygulama yapılmış alanlara mutlaka SPF 30 veya üzeri bir güneş koruyucu krem uygulanmalıdır.
İ***
İyi çalışmalar, lazer epilasyon hakkında tam bir bilgi sahibi değilim. Yaptırmadan önce biraz bilgi sahibi olmak istiyorum. İş gereği çok yoğun çalışıyorum, bu yüzden lazerden sonra özel bir bakım gerekir mi diye merak ediyorum. Lazer epilasyon yaptırdıktan sonra dikkat etmem gereken ne var acaba,cevap verirseniz çok iyi olur.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon seanslarından sonra aktif güneşe çıkmamak ve solaryuma girmemek gerekir. Bu süre Buz Lazer epilasyon için 1 hafta iken, Alexandrite lazer epilasyon için 1 ay kadardır. Dışarıya çıkarken mutlaka SPF 30 veya üzeri bir güneş koruyucu kullanılması mutlaka gerekmektedir. Aksi halde ciltte lekelenmeler söz konusu olabilir. Lazer epilasyondan sonra aynı gün su temasından kaçınmak, 1 hafta boyunca kese, peeling gibi cildi tahriş edebilecek işlemlerden uzak durmak gerekir. Uygulama bölgelerine nemlendirici krem kullanılması önerilir.
K***
İyi günler, tüm vücut buz lazer epilasyon yaptıracağım. Buz lazer epilasyonu yaptırdıktan sonra nelere dikkat etmem gerekiyor?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyondan sonra 1 hafta boyunca güneşe çıkmamak ve solaryuma girmemek gerekir. Uygulama yapılan bölgeye mutlaka SPF 30 veya üzeri bir güneş koruyucu sürülmelidir. Uygulamadan sonra 1 gün boyunca uygulama alanı su ile temas ettirilmemelidir. 1 hafta süreyle peeling,kese gibi cildi tahriş edebilecek işlemlerden uzak durulmalıdır..Yüz bölgesi epilasyonunda 1 gün boyunca makyaj yapılmamalıdır.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım