Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Lazer Epilasyonun Yan Etkileri Nelerdir?

B***
Merhaba, lazer epilasyon sonrasında ne tür sorunlar olabilir?
Buz Lazer
Merhabalar,uygun dozlarda güvenilir FDA onaylı cihazlarla, uzman kişiler tarafından uygulandığında lazer epilasyonun yan etki riski oldukça düşüktür. Uygulamadan sonra hafif kızarıklık, kıl köklerinde minik kabarcıklar oluşması normaldir. Ancak hatalı dozlarda veya lazer epilasyon yapılmasında sakınca olan kişilere uygulama sonucu yanık, lekelenme gibi sorunlar oluşabilir.
E***
Selam, laze epilasyondan sonra su toplaması normal mi?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyondan sonra kıl köklerinde hafif su toplaması nadir de olsa görülebilmektedir. Ancak su toplamasının derecesi önemlidir. Bu nedenle hemen uygulama yaptırdığınız merkezin hekimiyle temasa geçmenizi ve önereceği tedaviyi uygulamanızı öneririz.
V***
Merhaba, lazer epilasyonda en çok görülen yan etkileri merak ettim. Bilgi verirseniz çok sevinirim. Benim cildim çok hassas, o yüzden bilgi almak istedim. İyi çalışmalar.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon FDA onayına sahip cihazlarla uygun dozlarda yapıldığında yan etki riski yok denecek kadar azdır. Uygulamadan hemen sonra birkaç saat sonra geçen kızarıklık ve hafif kabarma görülmesi normaldir. Ancak uzman olmayan kişiler hatalı dozlarla uygulama yaptığında yanık, leke oluşumu, cilt renginde koyulaşma veya açılma gibi istenmeyen etkiler ortaya çıkabilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım