Philips Epilasyon Aleti mi ? Buz Lazer mi?

Ç***
Merhaba benim lazer epilasyon konusunda kafam karıştı. Lazer epilasyon hiç yaptırmadım daha önce, hiç bilgim yok bu konuda. Acıtır diye korkuyorum bir de vücuduma zararı dokunur diye çekiniyorum. Acaba lazer epilasyon yaptırmak yerine evde kullanılan epilasyon aletlerinden mi kullanmak daha iyi? Philips epilasyon aletlerini inceledim. Ağrısız kolayca evde yapabilirim diye düşünüyorum ama etkisi nasıl bilmiyorum. Etkili olmazsa boşu boşuna para verip almak istemiyorum. Bir arkadaşım buz lazer yaptırmış, çok memnun hem hiç ağrı duymamış. Bu yüzden kafam karışık. Philips epilasyon aleti mi yoksa buz lazer mi daha etkilidir?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için en etkili yöntemdir. Günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilen Buz Lazer, ağrısız yan etkisiz bir uygulamadır. Cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş soğutma sistemi ile ağrısız, masaj konforunda bir lazer epilasyon sunar. Evde kullanılan Philips gibi epilasyon aletleri lazer cihazı değildir. Epilasyon kelime anlamı olarak istenmeyen kılların giderilmesi işlemidir. Yani ağda ve jilet de bir epilasyon yöntemidir. Lazer epilasyon ise lazer cihazı ile istenmeyen tüylerin giderilmesi işlemidir. Lazer epilasyonda kıl folikülleri bir daha kıl üretemeyecek şekilde tahrip edilir ve dolayısıyla sonuçları kalıcıdır. Ev tipi epilasyon aletleri ise geçici çözümlerdir, sonuçları kalıcı değildir. İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Ağrısız, yan etkisiz Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanır.
L***
merhaba, ben yaklaşık 1 sene önce philips epilasyon aleti aldım. evde epilasyon kolay olur diye düşünmüştüm ama umduğum gibi olmadı. kıllarımda azalma olmadı cihazı kullanırken de sorun yaşıyorum. bazen atış yapmıyor. sonuçta memnun değilim. buz lazer mi yaptırsam diye düşünüyorum. buz lazerde de aynı sorunu yaşamak istemiyorum.param bir kere boşa gitti bu yüzden artık daha tedbirliyim ve araştırıyorum. buz lazer philips epilasyon aletinden daha etkili olur umarım, buz lazer ile philips epilasyon aletini kıyaslarsak hangisi daha etkilidir?
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen tüylerle mücadelede en etkili ve kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyonda hedef kıl köküdür ve kıl kökü bir daha kıl üretemeyecek şekilde tahrip edilir. Lazer epilasyonun sonuçları kalıcıdır. Buz Lazer, hakkında birçok klinik çalışma bulunan FDA onaylı bir lazer epilasyon yöntemidir. Evde kullanılan epilasyon aletleri ise lazer değildir. Bu aletler geçici çözümlerdir ve sonuçları kalıcı değildir. Kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer, gelişmiş bir soğutma sistemi ile masaj konforunda bir lazer epilasyon sunar. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanan Buz Lazer, ağrısız olması ile de çok tercih edilen bir uygulamadır.
B***
VORTEX IPL cihaza lazerdir demek doğru mu
Buz Lazer
Merhabalar, IPL ve lazer teknolojileri farklıdır. Bahsettiğiniz cihazın IPL olduğunu yazmışsınız, dolayısıyla lazer değildir.
K***
ben geçtiğimiz kasım ayında philips lumea aldım. o günden beri evde lazer epilasyon yapıyorum. lazer epilasyon kılları kesin bitirir bir daha kıl çıkmaz diye biliyordum ama bende öyle olmadı. kıllar bitmedi aynı şekilde çıkıyor. philips lazer cihazı hayal kırıklığı oldu benim için. buz lazer iyi mi, kılları bitirirmi yine bir hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. bilgi Merhabalar,alabilrimiyim?
Buz Lazer
Merhabalar, evde kullanılan epilasyon aletleri lazer cihazı değildir ve dolayısıyla lazer epilasyon yapmazlar. Lazer epilasyon sadece lazer cihazları ile yapılabilir. Lazer ışını kıl folikülünü kalıcı olarak tahrip eder ve kıl folikülü bir daha kıl üretemez. Dolayısıyla lazer epilasyonun sonuçları kalıcıdır. Ev tipi epilasyon aletleri ise geçici çözümdür, sonuçları kalıcı değildir. Buz Lazer, hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı sonuçları olduğunu kanıtlmış bir sistemdir. FDA onayına sahip Buz Lazer güvenli bir sistemdir, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde kalıcı epilasyon yaptığına dair FDA onayı vardır. Ağrısız bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer masaj konforunda bir uygulamadır.
L***
merhaba ben kıllarımı ağdayla aldırıyorum kuaförde. korona salgını başlayınca kuaförler kapandı ve jilet yapmak zorunda kaldım. en iyisi kıllardan tamamen kurtulmak, salgın döneminde lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. philips lazer epilasyon aletlerini inceledim. ya bu aletlerden birini alıp evde lazer epilasyon yapacağım ya da buz lazer yaptıracağım. hangisini tavsiye edersiniz, hangisiyle kesin sonuç alırım?
Buz Lazer
Merhabalar, ev tipi epilasyon aletleri lazer cihazı değildir ve dolayısıyla bu aletler lazer epilasyon yapmaz. Bu nedenle sonuçları lazer epilasyon gibi kalıcı değildir. Buz Lazer, hakkında birçok klinik çalışma mevcuttur. Bu klinik çalışmarla Buz Lazer etkili olduğunu ve sonuçlarının kalıcı olduğunu kanıtlamış bir sistemdir. FDA onayına sahip Buz Lazer güvenli, ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon sunar. Buz Lazer, sadece Soprano Ice serisi cihazları kapsayan patentli bir markadır, dünyada 80'in üzerinde ülkede uygulanmaktadır. İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözüm sunar.
K***
iyi günler, 5 ay önce aldığım philips epilasyon aletim bozuldu. niye bu kadar çabuk bozuldu anlamadım. çöpe gitti alet, param da boşa gitti. bir daha evde kullanılan bu aletlerden almam. buz lazer yaptırmayı düşünüyorum. buz lazer iyimidir, sonuç almam için kaç seans gerekiyor ortalama?
Buz Lazer
Merhabalar, evde kullanılan epilasyon aletleri lazer cihazı değildir. Bu aletler sadece tüy alma işlemi yaparlar, ancak sonuçları lazer epilasyon gibi kalıcı değildir. Kıl rengi, kıl kalınlığı, kıl yoğunluğu ve cilt rengi gibi faktörler seans sayısında belirleyicidir. Buz Lazer, ortalama olarak 8 seans önerilir. Buz Lazer, gelişmiş soğutma sistemi ile ağrısız, son derece konforlu bir uygulamadır.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım