Platin Varken Lazer Epilasyon Yapılır mı?

Z***
Benim bacağım iki sene önce kırıldı ve platin takıldı. Tüm vücuduma lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Bacağımda platin varken lazer epilasyonun yaptırabilirmiyim diye sorduğum hiçbir güzellik uzmanı bilmiyor. Lazer epilasyon için görüşmeye gittiğim yerlerde tatmin edici cevap alamadım. Nereye soracağım hakkında fikrim yok bu yüzden bilgi alabilmeyi umuyorum. Bana yardımcı olursanız cevap verirseniz çok sevinirim. Teşekkür ediyorum
Buz Lazer
Merhabalar, ortopedist görüşü alınmadan platin olan bölgeye lazer epilasyon uygulanmamalıdır. Lazer epilasyon esansında lazer ışını sadece kıl kökünü hedefler ve daha derine gitmez. Platin olan bölgeyi etkilemesi pek mümkün olmasa da yine de ameliyatınızı yapan ortopedistin görüşünü almanızı öneririz. Platin takılı olan bacağınızın dışındaki tüm vücut bölgelerine lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Sadece platin takılı bacağınız için uzman görüşüne başvurmanız daha sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
L***
geçen sene kırılan bacağıma platin takıldı. buz lazer epilasyona başlayacağım. platin takılan bacağıma da lazer epilasyon yapılabilir mi, yapılabilirse platin zarar görür mü? çok teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyonda lazer ışını sadece kıl kökünü hedefler. Lazer ışını vücuda takılan platine ulaşamaz ve dolayısıyla platine zarar vermez. Ancak yine de ortopedistinizden uzman görüşü almanızı öneririz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım