Soprano Ice ve Soprano Ice Platinum Arasındaki Fark?

H***
Merhaba, ben lazer epilasyon yaptırmadan önce biraz araştırma yaptım. Ağrısız olduğu için buz lazer ilgimi çekti. Galiba cihazın iki modeli var,bazı yerler Soprano Ice buz lazer bazı yerler de Soprano Ice Platinum kullanıyor. Herhalde Soprano Ice Platinum daha yeni modelidir diye düşünüyorum. Aralarındaki fark çok önemli bir fark mı? Çünkü bana yakın yerdeki merkezde soprano Ice buz lazer var, onlardaki platinum değilmiş.
Buz Lazer
Merhabalar, Soprano Ice ve Soprano Ice Platinum ülkemizde bilinen isimleri ile Buz Lazer ve Buz Lazer Platinum her ikisi de patentli ICE teknoloji kullanan, ütüleme tekniği ile uygulama yapan lazer epilasyon cihazlarıdır. Her ikisi de patentli teknolojiye sahip başlığı ile cildi -3 dereceye kadar soğutur, lazer epilasyon esnasında duyulan acıyı ve yan etki riskini minimuma indirir. Buz Lazer (Soprano Ice) diode dalga boyuna sahip lazer epilasyon cihazıdır. Buz Lazer Platinum ( Soprano Ice Platinum) ise bir üst modeli olup 3 dalga boyuna sahiptir. Alexandrite, Diode ve Nd:YAG dalga boylarına sahip olan Buz Lazer Platinum (Soprano Ice Platinum) dünyanın ilk ve tek 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazıdır. Etkinlik ve konfor açısından her iki cihaz da aynı özelliklere sahiptir.
M***
İyi çalışmalar, ben geçen sene tüm vücuduma soprano ice cihazıyla buz lazer yaptırdım. Şimdi kızım lazer epilasyon yaptıracak. Kızım iş yerine yakın bir yerle görüşmüş,özellikle soprano ice cihazı istiyorum demiş.Bizdeki bir üst modeli soprano ice platinum demişler. Bu iki cihaz arasında büyük fark varmı diye merak ettik. Ben çok memnun kaldım soprano ice cihazından. Bir üst modeli daha iyidir herhalde ama yine de size de danışmak istedik.
Buz Lazer
Merhabalar, Soprano ICE ve Soprano Ice Platinum cihazları Alma Lasers firması tarafından geliştirilmiş FDA onayına sahip lazer epilasyon cihazlarıdır. Ülkemizde Buz Lazer ve Buz Lazer Platinum ismi ile lanse edilmişlerdir. Soprano Ice Platinum, Soprano Ice cihazının bir üst modelidir. Soprano Ice sadece diode dalga boyu kullanırken, Soprano Ice Platinum 3 dalga boyuna sahiptir. Diode,Alexandrite ve Nd:YAG dalga boylarına sahip Soprano Ice Platinum bu özelliği ile dünyanın ilk ve tek 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazıdır. Patentli ICE teknoloji ile cildi -3 dereceye kadar soğutabilme özelliği her iki cihazda da aynıdır. Soprano Ice Platinum ince tüylerin lazer epilasyonunda da etkilir.
K***
Merhaba, ben geçen sene buz lazer epilasyon yaptırdım. Tüm bacak, koltuk altı yaptırmıştım. Şimdi özel bölge ve yüz için yaptırmak istiyorum. İş yerimin yakınında bir merkezle görüştüm. Buz lazer olarak onlarda Soprano ice platinum cihazı varmış, ben geçen sene soprano ice yaptırmıştım. Platinum daha üst model mi, aralarında ne fark var acaba?
Buz Lazer
Merhabalar, Soprano Ice Platinum cihazı Soprano Ice cihazından sonra geliştirilmiştir. her iki cihaz da aynı patentli teknolojileri kullanır. Hem Soprano Ice hem de Soprano Ice Platinum, patentli ICE teknolojisi ile cildi -3 dereceye kadar soğutur ve neredeyse tamamen ağrısız lazer epilasyona olanak tanır. Soprano Ice cihazı sadece diode dalga boyuna sahiptir, Soprano Ice Platinum ise Alexandrite, Diode ve Nd:YAG olmak üzere 3 dalga boyuna sahiptir. Bu özelliği ile dünyadaki ilk ve tek 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazıdır.
Ç***
Selamlar, buz lazer için araştırma yaparken dikkatimi çekti. Soprano ice ve soprano ice platinum diye iki ayrı model var. Benim yaptırmayı planladığım yer soprano ice kullanıyormuş. Bu iki cihaz arasındaki fark tam olarak nedir, etkinlikleri aynı mı acaba?
Buz Lazer
Merhabalar, Soprano Ice ve Soprano Ice Platinum cihazlarının etkinlikleri aynıdır. Her iki cihaz da patentli teknolojiler kullanır. Her iki cihaz da patentli ICE teknolojisi ile cildi -3 dereceye kadar soğutur ve neredeyse ağrısız bir lazer epilasyon sağlar. Cihazların ikisi de diode tabanlıdır ve patentli in-Motion (ütüleme tekniği) tekniği ile tarama yapar. Soprano Ice sadece diode dalga boyuna sahiptir, Soprano Ice Platinum ise Alexandrite, Diode ve Nd:YAG olmak üzere 3 dalga boyuna sahiptir. Aralarındaki tek fark budur. Her iki cihaz da ülkemizde Buz Lazer olarak lanse edilmiştir ve etkinlikleri aynıdır.
E***
Merhaba shr buz lazer dıode atışlımıdır.
Buz Lazer
Merhabalar, SHRR Buz Lazerin patentli uygulama teknolojisidir. Buz Lazer Diode tabanlı bir lazer sistemidir.
R***
Merhabalar erzincanda ikamet ediyorum burada soprano ice cihazı olan bir merkezle görüştüm fakat soprano ıce makinasını gördüm vişne çürüğü renginde üzerinde soprano ıce yazıyor memnun kalırmıyım bu cihazdan yoksa ilk çıkan makina mı sitenizde vişne çürügü rengindeki cihazı göremedim
Buz Lazer
Merhabalar, bahsettiğiniz cihaz orijinal Buz Lazer değildir. Orijinal Buz Lazer merkezleri için web sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayabilirsiniz.
R***
Saprano ice cihazları nerede satılıyor. Yerinde görmek cihazı araştırmak istiyorum. Adres atabilirmisiniz rica etsem
Buz Lazer
Soprano ICE cihazlarının tek yetkili Türkiye distribütörü STS Estetik Lazer Sistemleri'dir. 0-216 428 30 67 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.
B***
Buz lazer soprano ice platinum yaptırmak istiyorum manisanın ilçesinde yaşıyorum manisa merkez ve denizli yada en son olarak izmire gidebilirim bana en yakın yer neresi ve ben uygulayan kişinin doktor olmasını istiyorum nerden nasıl bulacağım yarımcı olurmusunuz
Buz Lazer
Merhabalar, web sitemizin Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayarak size en yakın Soprano Ice Platinum kliniğine ulaşabilirsiniz. Cihazın bulunduğu tüm iller için klinik bilgileri mevcuttur.
B***
Merhaba, Doktor olmayan kliniklere soprano ice platinum verilmediği ve uygulanamadığı yönünde bir bilgiye sahibim. Fakat bir çok klinikte cihaz bulunuyor. Sizce güvenli mi ? Teşekkürler
Buz Lazer
Merhabalar, klinikler zaten doktor bulunan ve doktorların mesul müdürlüğünde açılan sağlık kuruluşlarıdır. Sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkinde yer alan klinikler orijinal Soprano ICE Platinum cihazını kullanmaktadır. Soprano ICE Platinum, FDA onayına sahip son derece güvenli bir lazer epilasyon yöntemidir.
M***
Merhaba, 3 tip Soprano cihaz var. Hangi cihazı tercih etmeliyim? Ice, Platinium, Titanium? Teşekkürler
Buz Lazer
Merhabalar, Soprano ICE serisi cihazlarının hepsi FDA onayına sahiptir. Etkinlikleri ve güvenilirlikleri haklarındaki bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır. Her 3 cihaz da gelişmiş soğutma sistemine sahiptir. Patentli ICE teknolojisi denilen bu soğutma sistemi cildi uygulama süresince -3 dereceye kadar soğutur. Soprano ICE serisi cihazlar ağrısız, acısız, son derece konforlu lazer epilasyon sunar. Soprano ICE sadece diode dalga boyuna sahiptir. Soprano ICE Platinum ve Titanium ise 3 dalga boyludur (Diode, Alexandrite ve Nd:YAG).
B***
Merhaba buz lazer yaptırmak istiyorum suprano ice ile exem fiber arasında bir fark var mı ikisi de aynı işi mi görüyor Hangisini tercih etmeliyim
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer 80'den fazla ülkede kullanılan global bir markadır. FDA onayına sahiptir ve hakkındaki klinik çalışmalarla etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanmıştır. Patentli teknolojilere sahip Buz Lazer ağrısız, acısız son derece konforlu bir uygulamadır. Orijinal Buz Lazer yaptırmanızı öneririz, size en yakın orijinal Buz Lazer kliniği için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayabilirsiniz.
Z***
Merhabalar, gideceğim yerde soprano ice platinium cihazı varmış. Bu cihazın Alexander isimli cihazdan farkı nedir? Daha mı çabuk döker kılları? Daha öncesinde sadece yüzüme ND Yag lazer yaptırmıştım, ama dökülme değil sertleşme oldu, buz lazer çözüm müdür?
Buz Lazer
Merhabalar, Soprano ICE Platinum orijinal Buz Lazer cihazıdır. Alexandrite, Diode ve Nd:YAG olmak üzere 3 dalga boyuna sahiptir. Ve dolayısıyla kılın farklı anatomik yapılarını ve farklı derinlikteki kıl köklerini hedeflemektedir. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde ve ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Kullandığı patentli teknolojiler ile etkili, kalıcı, ağrısız, yan etkisiz ve son derece konforlu bir lazer epilasyon sunar. Yaz aylarında da yanık riski olmadan uygulanabilmektedir.
Y***
mrb. kızım açık tenli, kızıl köklü ve ince yapılı kılları var... özellikle göğüs arasındaki bölgeden çok rahatsız bu tip kıllar ve cilt için soprano nun hangi modeli etkili olur? okuduklarımdan- titanyum- olan farklı dalga boyları ile daha iyi sonuç verir gibi... sizin yorumunuzu almak isterim.
Buz Lazer
Merhabalar, sadece Titanium değil Platinum da üç dalga boyuna sahiptir. Tüm Soprano modelleri patentli teknolojilere sahiptir. Az da olsa renk pigmenti olması kaydıyla tüm Soprano serisi cihazlarla ince kıllarda etkili sonuçlar alınabilmektedir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım