Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Soprano Ice ve Soprano Ice Platinum Arasındaki Fark?

H***
Merhaba, ben lazer epilasyon yaptırmadan önce biraz araştırma yaptım. Ağrısız olduğu için buz lazer ilgimi çekti. Galiba cihazın iki modeli var,bazı yerler Soprano Ice buz lazer bazı yerler de Soprano Ice Platinum kullanıyor. Herhalde Soprano Ice Platinum daha yeni modelidir diye düşünüyorum. Aralarındaki fark çok önemli bir fark mı? Çünkü bana yakın yerdeki merkezde soprano Ice buz lazer var, onlardaki platinum değilmiş.
Buz Lazer
Merhabalar, Soprano Ice ve Soprano Ice Platinum ülkemizde bilinen isimleri ile Buz Lazer ve Buz Lazer Platinum her ikisi de patentli ICE teknoloji kullanan, ütüleme tekniği ile uygulama yapan lazer epilasyon cihazlarıdır. Her ikisi de patentli teknolojiye sahip başlığı ile cildi -3 dereceye kadar soğutur, lazer epilasyon esnasında duyulan acıyı ve yan etki riskini minimuma indirir. Buz Lazer (Soprano Ice) diode dalga boyuna sahip lazer epilasyon cihazıdır. Buz Lazer Platinum ( Soprano Ice Platinum) ise bir üst modeli olup 3 dalga boyuna sahiptir. Alexandrite, Diode ve Nd:YAG dalga boylarına sahip olan Buz Lazer Platinum (Soprano Ice Platinum) dünyanın ilk ve tek 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazıdır. Etkinlik ve konfor açısından her iki cihaz da aynı özelliklere sahiptir.
M***
İyi çalışmalar, ben geçen sene tüm vücuduma soprano ice cihazıyla buz lazer yaptırdım. Şimdi kızım lazer epilasyon yaptıracak. Kızım iş yerine yakın bir yerle görüşmüş,özellikle soprano ice cihazı istiyorum demiş.Bizdeki bir üst modeli soprano ice platinum demişler. Bu iki cihaz arasında büyük fark varmı diye merak ettik. Ben çok memnun kaldım soprano ice cihazından. Bir üst modeli daha iyidir herhalde ama yine de size de danışmak istedik.
Buz Lazer
Merhabalar, Soprano ICE ve Soprano Ice Platinum cihazları Alma Lasers firması tarafından geliştirilmiş FDA onayına sahip lazer epilasyon cihazlarıdır. Ülkemizde Buz Lazer ve Buz Lazer Platinum ismi ile lanse edilmişlerdir. Soprano Ice Platinum, Soprano Ice cihazının bir üst modelidir. Soprano Ice sadece diode dalga boyu kullanırken, Soprano Ice Platinum 3 dalga boyuna sahiptir. Diode,Alexandrite ve Nd:YAG dalga boylarına sahip Soprano Ice Platinum bu özelliği ile dünyanın ilk ve tek 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazıdır. Patentli ICE teknoloji ile cildi -3 dereceye kadar soğutabilme özelliği her iki cihazda da aynıdır. Soprano Ice Platinum ince tüylerin lazer epilasyonunda da etkilir.
K***
Merhaba, ben geçen sene buz lazer epilasyon yaptırdım. Tüm bacak, koltuk altı yaptırmıştım. Şimdi özel bölge ve yüz için yaptırmak istiyorum. İş yerimin yakınında bir merkezle görüştüm. Buz lazer olarak onlarda Soprano ice platinum cihazı varmış, ben geçen sene soprano ice yaptırmıştım. Platinum daha üst model mi, aralarında ne fark var acaba?
Buz Lazer
Merhabalar, Soprano Ice Platinum cihazı Soprano Ice cihazından sonra geliştirilmiştir. her iki cihaz da aynı patentli teknolojileri kullanır. Hem Soprano Ice hem de Soprano Ice Platinum, patentli ICE teknolojisi ile cildi -3 dereceye kadar soğutur ve neredeyse tamamen ağrısız lazer epilasyona olanak tanır. Soprano Ice cihazı sadece diode dalga boyuna sahiptir, Soprano Ice Platinum ise Alexandrite, Diode ve Nd:YAG olmak üzere 3 dalga boyuna sahiptir. Bu özelliği ile dünyadaki ilk ve tek 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazıdır.
Ç***
Selamlar, buz lazer için araştırma yaparken dikkatimi çekti. Soprano ice ve soprano ice platinum diye iki ayrı model var. Benim yaptırmayı planladığım yer soprano ice kullanıyormuş. Bu iki cihaz arasındaki fark tam olarak nedir, etkinlikleri aynı mı acaba?
Buz Lazer
Merhabalar, Soprano Ice ve Soprano Ice Platinum cihazlarının etkinlikleri aynıdır. Her iki cihaz da patentli teknolojiler kullanır. Her iki cihaz da patentli ICE teknolojisi ile cildi -3 dereceye kadar soğutur ve neredeyse ağrısız bir lazer epilasyon sağlar. Cihazların ikisi de diode tabanlıdır ve patentli in-Motion (ütüleme tekniği) tekniği ile tarama yapar. Soprano Ice sadece diode dalga boyuna sahiptir, Soprano Ice Platinum ise Alexandrite, Diode ve Nd:YAG olmak üzere 3 dalga boyuna sahiptir. Aralarındaki tek fark budur. Her iki cihaz da ülkemizde Buz Lazer olarak lanse edilmiştir ve etkinlikleri aynıdır.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım