Soprano Platinum ve Titanium Arasındaki Fark?

M***
İyi günler, ben geçen sene bütün vücuduma buz lazer yaptırdım. Soprano ice platinum cihazıyla uygulama yapıldı bana. Şimdi 18 yaşındaki kızım lazer epilasyona başlayacak. Ben buz lazerden çok memnun kaldığım için kızımı da buz lazere götürmek istiyorum. Hem ağrısız hem de kıllarım bitti vücudum tertemiz oldu.Kızım da biraz araştırınca buz lazerde karar kıldı. Buz lazerin titanium modeli de çıkmış, kızım araştırırken görmüş. Platinum cihazından ne farkı var? Önemli bir farkı yoksa, benim buz lazer yaptırdığım yere götüreceğim kızımı. Onlarda titanium modeli yok çünkü. Bu konuda yardımınızı bekliyorum.Teşekkürler
Buz Lazer
Merhabalar, Soprano Ice serisi lazer epilasyon cihazlarının son modeli Soprano Titanium'dur. Ülkemizde tüm Soprano Ice serisi cihazlar Buz Lazer adı altında lanse edilmektedir. Soprano Titanium da Soprano Ice Platinum gibi üç dalga boyuna sahiptir; Alexandrite, Diode ve Nd:YAG. Her iki cihaz da üç farklı dalga boyunun avantajı ile kıl foliküllerinin farklı anatomik yapılarını hedeflemektedir. Tüm Soprano Ice serisi cihazlar patentli uygulama tekniği ile kılları kademeli olarak ısıtırlar ve bu nedenle neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyon sunarlar. Buz Lazer epilasyonun ağrısız olmasının bir diğer nedeni de gelişmiş patentli soğutma sistemidir. Bu soğutma sistemi ICE Plus Teknolojisi ile Soprano Titanium cihazında daha da gelişmiştir. Soprano Titanium geniş tedavi başlığı ile Soprano Ice Platinum'a göre % 40 daha hızlı ile uygulama sunar. Tüm Soprano Ice serisi cihazlar FDA onayına sahip güvenli cihazlardır, sonuçları etkili ve kalıcıdır. Ağrısız olmaları da yüksek hasta konforu sağlar.
M***
Buz lazer yaptırmaya başlayacağım.Sitenizde incelediğimde buz lazerin birkaç çeşidi var. Ben Platinum modeli olan bir yerle görüştüm, orada başlamayı düşünüyorum. Titanium modeli sanırsam daha üst modeliymiş. Titanium ve platinum arasında çok fark varmı etki bakımından?
Buz Lazer
Merhabalar, Soprano Ice Platinum ve Titanium arasında etkinlik açısından fark yoktur. Her iki model de Alexandrite,Diode ve Nd:YAG olmak üzere üç dalga boyuna sahiptir. Her iki modelde de patentli in-Motion yani ütüleme tekniği ile uygulama yapılır. Soprano serisi cihazlar da gelişmiş bir soğutma sistemi kullanılır. ICE Teknolojisi denilen bu soğutma sistemi hasta konforunu üst seviyeye çıkartır, uygulama boyunca cildi serinletir ve ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Titanium modelinde soğutma sistemi daha da geliştirilmiştir ve tedavi başlığı daha büyüktür. Tedavi başlığının büyük olması seans süresini kısaltır ve zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium sonuçları etki ve kalıcılık açısından aynıdır. Her iki model de bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde FDA onayına sahiptir.
T***
Türkiye de tek orjinal buz lazer cihazı size mi ait?
Buz Lazer
Merhabalar, evet Buz Lazer cihazını ithal eden distribütör firmayız. Buz Lazer, Soprano Ice serisi cihazları kapsar. Firmamız, Soprano Ice serisi cihazları ülkemizde Buz Lazer adı altında pazarlamaktadır. Buz Lazer, marka tescili firmamıza aittir. Buz Lazer epilasyonun başarısından sonra, ne yazık ki Buz Lazer olduğunu iddia eden birçok sahte cihaz piyasada kullanılmaktadır. Bu cihazların bir çoğu lazer bile değildir. Hiç bir güvenlik kaydı olmayan bu cihazlarla sonuç alınamamaktadır ve yan etki riskleri oldukça fazladır.
S***
Merrhaba buz lazer icin bi merkezle gorustum kulladiklari makknayi sordum alex dedi buz lazermis dogrumu bilemedim cunku baktigim sitelerde buz lazer icin boyle bi makina ismi gormedim simdiden teşekkürler
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer sadece Soprano Ice serisi cihazları kapsar. Soprano Ice, Diode tabanlı bir lazer epilasyon sistemidir, Alexandrite lazer değildir. Sektörde birçok merkez, Buz Lazer adını kullanmaktadır. Buz Lazer epilasyonun başarısından pay almak isteyen bu merkezler, pazarlama taktiği olarak Buz Lazer isminden yararlanmaktadır. Orijinal Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
S***
Merhaba, ben lazerde 7. Seansıma gittin henüz hiç bir dökülmem yok ilk 2 seansında bölge bölge döküldü sonrasında hepsi geri çıktı. Şuanda koltuk altım da çoğalma var. Her gittiğimde hormonlarınızda farklılık olabilir ya da böbrek fonksiyonlarınız görevini yapmıyordur dediler. Tahlillerimde bir problem çıkmadı. Bunu duyuncada herkeste aynı oranda dökülme olmadığını kıl köklerimim inatçı olduğunu söylediler. Beyaz tenliyim kıllarm çok yoğun değik fakat oldukça siyah ve köklü. 7 Seansta hiç bir sonuç alamamam normal mi? Diode buz lazer olduğunu söylüyorlar ama burada o cihazı göremedim. Ayrıca seanslarım hep 25 dk sürüyordu artık ortam gerginleşmeye başaldı ve bu seans 1 buçuk saat sürdü. Sizce ne yapmalıyım, cihazın gerçekten buz lazer olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ve hakkımı nasıl arayabilirim?Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, orijinal Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz. Buz Lazer epilasyonun başarısından sonra ne yazık ki sahteleri de kullanılmaya başlanmıştır. Ve hatta lazer bile olmayan bir çok cihaza Buz Lazer denmeye başlanmıştır. FDA onayı olmayan, hiç bir güvenlik kaydı olmayan bu sahte cihazlarla sonuç alınamadığı gibi ciltte yanık gibi yan etkiler de görülmektedir.
D***
Öncelikle merhabalar ben daha önce polikistik over rahatsızlığı gecirdim ve yüzümde vücudumda inanılmaz bir kıl artışı oldu ve bir sürü güzellik merkezlerine gittim cihazımız buz başlıklı lazer kesin sonuç diyip kandırıldım bir çok kez seaslarıma gitmeme rağmen asla bir tel bile dökülmedi sonuç hüsran hem param hem zamanım hem bitme umutlarımı yitirmiştim taki ve soprano platiumla tanışana kadar daha 3uncü seansımda cildim tertemiz miss kaymak gibi oldu tek tel kıl kökü bile Yok hele agrı acı hiç Yok hatta acı hiç hissetmedim acaba sonuç almazmıyım gibi seyler düşündüm İnan’ın öyle değilmiş 3seansta bu sonucu aldıysam 7inci seansımda nasıl olurum bilmiyorum herkese deneyen memnun kalan biri olarak tereddüt etmeyin özellikle sunu belirtim kliniklere gidin güzellik salonlarına gitmeyin ıpl cihazına soğutma takmışlar buz başlıklı lazer epilasyon diye kandırıyorlar dikkat edin ve tavsiyem seans araşarında jilet vurmayın sadece seansa girmeden akşam vurun seanstan çıktıktan 1hafta sonra bol bol kese yapın
Buz Lazer
Merhabalar, öncelikle Buz Lazer epilasyondan duyduğunuz memnuniyeti bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sayıları hızla artan sahte Buz Lazer cihazlarıyla mücadelemizde sizin gibi bilinçli kişilerin olması bizleri de motive diyor.
Ö***
Merhaba yüzüm için güzellik merkezine gittim.kullandıkları cihazın adı nortıx platınıum diot buz lazer.orjinal buz lazer mi ,yüzüm için uygun mu?aynı cihazda alexandrite başlıkta var.tek makinada ayrı başlıklar oluyor mu?
Buz Lazer
Merhabalar, bahsettiğiniz cihaz orijinal Buz Lazer değildir. Orijinal Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.
A***
Nerede buz lazer yaptirabilirim?
Buz Lazer
Merhabalar, sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret ederek gerçek Buz Lazer merkezlerine ulaşabilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım